Whitney Houston’un hayatı film oluyor

Whitney Houston’un hayatı bir sinemaya uyarlanıyor. Müzik kesimine damga vuran Whitney Houston’un 1987’de yazdığı hit müziği “I Wanna Dance with Somebody” ile birebir isimde olacak olan sinemanın, Sonbahar 2022’de vizyona gireceği söyleniyor.

Başrol aşikâr oldu

‘Star Wars: Episode IX-The Rise of Skywalker’ sinemasında Jannah karakteri ile bilinen İngiliz oyuncu Naomi Ackie, Whitney Houston’u canlandıracak. “Yorucu bir araştırma ile geçtiğimiz yılın birçoklarını Whitney Houston’u canlandırabilecek birini aramak ile geçirdik” diyen direktör Stella Meghie, “Naomi Ackie bizi sürecin her adımında etkiledi. Onun insanlığı iç hayatına taşırken, global bir ikonun sahnedeki mevcudiyetini yakalama yeteneğinden etkilendim” diye The Hollywood Reporter’a açıklama yaptı.

Sinemanın imalcisi Clive Davis ise, ekran denemelerinin çok güçlü ve etkileyici olduğunu söyleyerek Naomi Ackie’ye övgüler yağdırdı. Yeniden Hollywood Reporter’a konuşan Whitney Houston’un kardeşinin eşi Pat Houston, “Ackie performans kalitesine nazaran ve o çok sevdiğimiz bayana olan bağlılığı ile seçildi” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.