Warner Bros.’tan sinema dünyasını kökten değiştirecek karar

Hollywood’un en büyük imal şirketlerinden Warner Bros. 2021’de vizyona girecek ortalarında ‘Dune’, ‘The Matrix 4’ üzere merakla beklenen üretimlerin da olduğu tüm sinemalarını sinema salonları ve dijital platform HBO Max’te tıpkı anda yayınlayacağını açıkladı.

17 sineması sinema ile eş vakitli olarak paylaşılacak

Pandemi nedeniyle 2020 içinde vizyona girecek birçok dev üretimin gösterim tarihlerini birkaç defa ertelemek zorunda kalan Warner Bros. geçtiğimiz günlerde yılın en merakla beklenen sinemalardan biri olan ‘Wonder Woman-1984’ü Christmas’ta sinema salonları yerine dijital platform HBO Max’ta yayınlayacağını açıklamıştı.

Dev imal şirketi bugünse sinema dünyasını kökten değiştirecek kararını açıkladı. Warner Bros. 2021 yılında vizyona girecek ortalarında ‘Dune’, ‘The Matrix 4’, ‘Godzilla vs Kong’, ‘Suicide Suquad 2’, ‘The Many Saints of Newark’ üzere merakla beklenen üretimlerin da olduğu 17 sinemasını sinema salonlarıyla tıpkı anda HBO Max’te de seyirciyle buluşturacağını duyurdu.

Birçok otorite Warner Bros.’un bu kararının sinema salonlarını bitireceğini söylüyor. Warner Bros. yetkilileri ise yeni sinemaların sinema salonlarının can damarı olduğunu bildiklerini fakat birçok salonun 2021’de de yarı kapasiteyle çalışacağını düşündüklerinde durumu dengelemek için bu kararı aldıklarını belirtiyorlar: “Sinema salonlarına geri dönmeye şimdi hazır olmayan sinema severlerin 2021’de sinemalarımızı görebilmeleri için bir baht yaratmak istedik.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.