Üyelik Ödeme

No apps configured. Please contact your administrator.

Üyelik Seviyesi değiştir

Paket 1 üyelik seviyesini seçtiniz.

  • Tüm Üye Profiline Erişim
  • Tüm Gruplara Erişim
  • Tüm Faaliyetlere Erişim
  • Kişisel Profilinizi Düzenleyin
  • Arama ve Hassas Filtre

Üyelik ücretiTRY 0.00.


Hesap Bilgileri Zaten bir hesabınız var mı? Giriş Yap

BU ALANI BOŞ BIRAKIN

şartlar ve koşullar

Giriş

Bu web sitesinde yazılan bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşulları, bu web sitesini kullanımınızı yönetecektir. Bu Koşullar tam olarak uygulanacak ve bu Web Sitesini kullanımınızı etkileyecektir. Bu Web Sitesini kullanarak yazılı tüm koşulları ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşullarından herhangi birine katılmıyorsanız bu Web Sitesini kullanınmamalısınız.
Küçüklerin veya 18 yaşın bağlantı bu Web Sitesini kullanmasına izin verilmez.

Fikri Mülkiyet Hakları

İçerik içeriği, bu Koşullar kapsamında, Bir Yastık ve / veya lisans verenleri, bu Web Sitesinde tüm mülkiyet haklarına ve materyallere sahiptir.
Ancak bu Web Sitesinde bulunan materyalleri görüntülemek için boyut verilir verilir.

Kısıtlamalar

Aşağıdakilerin tümünden özellikle kısıtlandınız

Herhangi bir Web sitesi materyalini başka herhangi bir medyada yayınlamak;
Herhangi bir Web sitesi materyalini satmak, başka lisanslamak ve / veya başka şekilde ticarileştirmek;
Herhangi bir Web sitesi materyalini halka açık bir şekilde uygulama ve / veya göstermek;
bu Web Sitesini zarar vermek veya zarar verebilecek herhangi bir şekilde kullanmak;
bu Web Sitesini, bu Web Sitesine kullanıcı erişimini etkileyecek şekilde kullanmak;
bu Web Sitesini tüm yasalara ve düzenlemelere aykırı olarak kullanmak veya herhangi bir şekilde Web Sitesine veya herhangi bir kişiye veya ticari kuruluşa verebilir;
bu Web Sitesi ile ilgili herhangi bir veri madenciliği, veri toplama, veri giderici veya benzeri herhangi bir faaliyette bulunmak;
Bu Web Sitesini herhangi bir reklam veya pazarlama faaliyetinde bulunmak için kullanmak.

Bu Web Sitelerinin belirli alanlarına sizin erişiminiz kısıtlanmıştır ve Gwangi, tamamen kendi takdirine herhangi bir zamanda bu Web Sitelerinin herhangi bir yerde sizin erişiminizi daha kısıtlayabilir. Bu Web Sitesi için sahip olabileceği herhangi bir kullanıcı değeri ve şifresi gizlidir ve aynı zamanda korumalısınız.

İçeriğiniz

Bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşullarında, "İçeriğiniz", bu Web Sitesinde gösterilmeyen herhangi bir ses, video metni, resim veya diğer materyaller gelecektir. İçeriğinizi görüntüleyerek, Gwangi'ye onu herhangi bir şekilde kullanmak, çoğaltmak, uyarmak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için münhasır olmayan, dünya çapında geri alınamaz, alt lisanslı lisans veriyorsunuz.
İçeriğiniz size ait olmalı ve herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmemelidir. Gwangi, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin İçeriğinizden herhangi birini bu Web Sitelerinden kaldırma hakkı tutar.

Garanti yok

Bu Web Sitesi, tüm hatalarla birlikte "olduğu gibi" sağlanmıştır ve biryastik.net, bu Web Sitesi veya bu Web Sitesinde yer alan materyallerle ilgili herhangi bir türden hiçbir beyanda veya garantide bulunmaz. Ayrıca, bu Web sitesinde bulunan hiçbir şey size tavsiye olarak yorumlanmayacaktır.

Sorumluluğun sınırlandırılması

Hiçbir durumda biryastik.net ne de memurları, yöneticileri ve çalışanları, bu tür bir yükümlülüğün sözleşme kapsamında olup olmadığına bakılmaksızın bu Web Sitesini kullanımınızdan kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bağlantılı herhangi bir şeyden sorumlu tutulamaz. biryastik.net, memurları, yöneticileri ve çalışanları da dahil olmak üzere, bu Web Sitesini kullanmanızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir şekilde ortaya çıkan herhangi bir dolaylı, sonuçsal veya özel sorumluluktan sorumlu tutulamaz.

tazminat

biryastik.net, bu Koşulların herhangi bir hükmünü ihlal etmenizle ilgili herhangi bir şekilde ortaya çıkan her türlü ve / veya tüm yükümlülükler, maliyetler, talepler, dava nedenleri, zararlar ve masraflardan ve / veya bunlara karşı en büyük ölçüde tazmin edersiniz.

Bölünebilirlik

Bu Koşulların herhangi bir hükmünün herhangi bir geçerli yasa uyarınca geçersiz olduğu tespit edilirse, bu hükümler buradaki diğer hükümleri etkilemeden silinecektir.

Terimlerin Varyasyonu

biryastik.net'in uygun gördüğü herhangi bir zamanda bu Şartları revize etmesine izin verilir ve bu Web Sitesini kullanarak bu Şartları düzenli olarak gözden geçirmeniz beklenir.

Görev

biryastik.net'in bu Koşullar kapsamındaki haklarını ve / veya yükümlülüklerini herhangi bir bildirimde bulunmaksızın atama, devretme ve alt sözleşme yapma hakkı vardır. Ancak, bu Koşullar kapsamındaki herhangi bir hak ve / veya yükümlülüğünüzü atama, devretme veya alt sözleşme yapma izniniz yoktur.

Tüm anlaşma

Bu Koşullar, bu Web Sitesini kullanımınızla ilgili olarak biryastik.net ile sizin aranızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve önceki tüm sözleşmelerin ve anlayışların yerini alır.

Geçerli Hukuk ve Yargı Yetkisi

Bu Koşullar, T.C. Mahkemeleri yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır ve herhangi bir anlaşmazlığın çözümü için T.C. Mahkemeleri 'ta bulunan eyalet ve federal mahkemelerin münhasır olmayan yargı yetkisine başvurursunuz.


Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.