Güneş Yay burcuna geçiyor

Güneş 21 Kasım 2020 ile 21 Aralık 2020 tarihleri ortasında Yay burcunda olacak. Zodyağın en optimist, sevinçli, hareketli, seyahatlerden keyif alan burcu Yay burcudur. Kendini daima geliştirmek ister ve hayatı daha çok gezerek ve görerek deneyimlemek ister. Sempatik yanıyla ve atletik bedeniyle çabucak bulunduğu ortamda dikkat çeker.

Yay burcunun optimistlik tesiri üzerimizde olacak

Yay burcu insanı ekseriyetle uzun uzunluklu ve sportif yapılıdır. Yerinde pek duramaz. Çoklukla memnundur ve arkadaş canlısıdır. Lakin arkadaşlıkları yüzeysel olabilir. Etrafındaki herkesle çabucak ilgi kurar lakin derin bir bağlantı olmayacaktır bu. Gücü dağınıktır. Maymun iştahlı olabilir. Başladığı bir şeyi daha tamamlamadan diğer bir bahiste istekli hevesli konuşabilir. Hareket özgürlüğü değerlidir. Her vakit kendini aşmak ister. Asla kısıtlanmaya gelemez. Kendisi de kıskanç değildir. Bir Yay sevgiliniz varsa neden beni kıskanmıyor diye üzülmeyin, onun o denli bir duygusu yoktur zira. İçinde kötülük yoktur. Bazen dobra bir formda yüzünüze söylediklerini patavatsızlık olarak düşünebilirsiniz fakat bunun farkında değildir. Fazla çocuksudur. Saftır ve kandırılmaya da müsait bir tarafı vardır. Cömertliği ile bilinir. Gereksiz şeylere çok para harcayabilir. Abartmayı seven bir tarafı vardır. Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte bizde Yay burcu haritalarımızda hangi evdeyse o hayat alanımızda daha özgürlükçü, kısıtlanmaktan hoşlanmayan ve optimist güçler altında olacağız. Şimdiden tüm Yay burçlarının doğum günlerini kutluyorum.

Yay burcu ünlüleri

Tarık Alan, Sertap Erener, Tülin Şahin, Haluk Levent, Brad Pitt, Britney Spears, Walt Disney, Frank Sinatra, Tina Turner, Christina Aquilera, Winston Churchill, Woody Allen, Kirk Douglas, Bruce Lee

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.