Göbeklitepe Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı

Haliliye Belediyesi, ilçe hudutları içerisinde bulunan, 12 bin yıllık tarihiyle tüm dünyanın gözünü üstüne çevirdiği Göbeklitepe’nin tanıtımına katkı sunmak maksadıyla fotoğraf yarışı düzenlemeye karar verdi. Göbeklitepe’nin ehemmiyetine vurgu yapmak ve ulusal alanda tanıtımına katkı sunmak maksadıyla gerçekleştirilen müsabakaya müracaatlar başladı. Son müracaatların 31 Ocak 2021’de alınacağı yarışın sonuçları ise 3 Şubat 2021’de açıklanacak.

Müsabaka mükafatları belirli oldu

Müsabakanın birincisine 5 bin, ikincisine 3 bin, üçüncüsüne 2 bin lira ödül verilecek. Mansiyon olarak da 5 fotoğraf için biner liranın ödeneceği müsabakada, sergilenecek 50 fotoğraf için de 250’şer lira ödül dağıtılacak.

Ayrıyeten yarış kapsamında Haliliye Belediyesi Özel Mükafatı, Doğuş Yayın Kümesi Özel Mükafatı ve Hüseyin Büyükkırcalı Özel Mükafatı de verilecek.

Fotoğraf yarışına katılmak isteyenler, ayrıntıları belediyenin sayfasından öğrenebilecek. Haliliye Belediye Lideri Mehmet Canpolat, Türkiye’nin her yerinden fotoğraf sanatına gönül vermiş sanatkarları Göbeklitepe’ye beklediklerini belirterek, müsabakada çok özel ve hoş fotoğrafların çekileceğine inandığını tabir etti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.