9 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 9 Kasım Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

9 Kasım Koç burcu yorumu

Çok güçlü sevgi bağlarınız var, sevgilinizle gerçek manada bütünleşmişsiniz. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. İlginiz uzun ömürlü. Birebir pozisyonda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme iş veriminizi düşürüyor. Bu kırgınlığı onarma eforu içine girin, sonuç umutlu. Maddi sorunu olan herkese koşuyor ve bu yüzden de vakit zaman siz meşakkat yaşıyorsunuz. Hava kaidelerinden etkilenerek böbrekleriniz yahut sindirim sisteminizle ilgili hafif rahatsızlıklar hissetmemek için önlemli olun.

9 Kasım Boğa burcu yorumu

Birlikte olduğunuz bireye karşı hisleriniz hayli yıpranmış durumda. Nefretle sevgiyi bir ortada yaşıyorsunuz. Vazgeçmek istemeseniz de ayrılık kaçınılmaz üzere gözüküyor. Mesleğinizle ilgili amaçlarınızı harekete geçirecek bir kişi ile tanışmanız mümkün. Onun vasıtası ile planlarınızda yapacağınız değişiklik her şeyi olumlu manada etkileyecek. Optimist niyetlerinizle problemlerinize daha kolay tahliller bulabilirsiniz. Kimi ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak.

9 Kasım İkizler burcu yorumu

Bahtınızı fazla zorlamanın hiçbir yararı yok, olacak olur! Siz özel hayatınızla ilgili yapmanız gereken her şeyi yaptınız, her yaklaşımı gösterdiniz. Artık sabırla neticeyi bekleyin. Bir bekleyiş boşuna olmayacak! İşinizle ilgili olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kararsız olmanız sonuca varmanızı geciktirebilir. Her şeyi sezgilerinizle kıymetlendirme eğilimine kapılmayın. Bütçenizdeki açığı kapatmak için, irili ufaklı bütün harcamaları asgariye indirmeniz gerekiyor.

9 Kasım Yengeç burcu yorumu

Duygusal hayatınızda yeni bir başlangıç gündeminizde. Bu ilgi sayesinde kendinizi daha düzgün anlayacak, kendi iç dünyanızdaki hoşlukları daha âlâ tabir edeceksiniz. Günlerdir yapmaktan kaçındığınız işler, bugün yeniden önünüze geldiğinde, hiç de büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz. Yaklaşan borçların neden olduğu kahır, gerilim yaratıyor. Tasa etmeyin, her şey düzelecek. Yakın etrafınızdaki bir sıhhat sorunu ile önemli biçimde ilgilenmeniz gerekiyor.

9 Kasım Aslan burcu yorumu

Sevgilinizle sahip olduğunuz itimat ve ahengi kaybediyorsunuz. Arbedeler, kasti kırgınlıklar ve değişiklikler yaşamanız mümkün. Onu kazanmak için yapacağınız gayretinizde gözü pek olmak zorundasınız. Uyumlu olmanız gerektiğinin şuuruna varın. İş yerinde hakkınızda söylendiği sav edilen sözlerle ilgili bir şeyler yapmanız gerekebilir. Öncelikle bu tezin geldiği kaynaktan başlamanız en mantıklı yol olacak. Yapacağınız bir harcama bütçenizle ilgili planlarınızı bozabilir.

9 Kasım Başak burcu yorumu

Bugün telaş, tez ve ısrar işte, parada yahut sevgide daima aleyhinize sonuçlar verebilir! Bugün olayların gelişmesine seyirci kalırsanız daha yeterli yapmış olursunuz. Mesleğinizle ilgili uzun vadeli kararlar alma fırsatınız doğacak. Sonradan üzülmemek için kararlarını verirken aceleye getirmeyin ve etrafınızdakilere danışın. Ödemeyi unuttuğunuz bir fatura yahut borç gündeme gelecek. Gelirinizi artırmanın yollarını bulun. Farkında değilsiniz lakin sistemsiz ve yetersiz uyku ömür gücünüzü alıp götürüyor.

9 Kasım Terazi burcu yorumu

Sevgilinizden alacağınız memnun haberler hislerinizin ağırlaşmasına neden olabilir. Hissettikleriniz karşılıksız değil, onun da gözü sizden oburunu görmüyor. Bir müddettir sonlanmasını beklediğiniz projeler nihayet size maddi açıdan getiriler sağlamaya başlayacak. Tekrar de kendinize fazla güvenip kaldıramayacağınız sorumlulukların altına girmekten kaçının. Sizden talep edilen bir maddi takviyesi karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız. Uyku saatlerinizi aksatmak veriminizi düşürüyor.

9 Kasım Akrep burcu yorumu

İkili ilgilerde yaşadığınız olaylar konusunda daha olumlu düşünmeye başladınız. Eskisi üzere her şeye üzülmüyorsunuz. Aşk hayatınızda memnunluk verici birtakım tecrübeler yaşama talihiniz epeyce fazla. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir vakit. Açık olmanız ve müspet gücünüz bugün size kıymetli bir kapı açabilir. Maddi mevzularda yeniden çok şanslısınız. Gerginlikten kaynaklanan başağrılarınız için masaj uygun gelebilir.

9 Kasım Yay burcu yorumu

Sevdiğiniz bireyden fazla beklentiniz olmasın. Onun niyetlerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan müddet gelen olayları fazla zorlamamalısınız. İş yerinizdeki konumunuzu ya da etrafınızı sorgulamakta telaşlı davranmayın. Olumlu davranışlarınızdan dolayı ödüllendirileceksiniz. Borçlarınızın bir kısmını ödediniz, nakdî açıdan rahat bir devir. Rahatsızlığınız düzgünce artmadan doktora gitmeniz gerekiyor.

9 Kasım Oğlak burcu yorumu

Bağınızda daima olarak yaptığınız gereksiz tartışmalar, vakit zaman alakanın tadını kaçırıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz lakin bugün sabrınız taşabilir. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İşinizde bir yeniliğin eşiğindesiniz. Başınızda tartıp duruyorsunuz lakin bir karara varamıyorsunuz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Küçük maddi birikiminizi daha gerekli durumlara saklamalısınız. Gerilimden arınmak için varsa hobilerinize ve eğlencenize vakit ayırın.

9 Kasım Kova burcu yorumu

Özel hayatınızda değiştirmek istediğiniz, sizi rahatsız eden mevzuları yumuşak bir lisanla anlatmayı denerseniz, karşınızdaki kişi de tahlil üretici halde olacak. Sert bir reaksiyonla yaklaşırsanız üzülen siz olabilirsiniz. İşinizde size vaat edilenler gerçekleştirilmiyor. Adaletsizlikle karşı karşıyasınız, sakin olun. Vakit içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz. Kenara köşeye para koyma alışkanlığınızın olmaması sizi zorluyor.

9 Kasım Balık burcu yorumu

Çok güçlü sevgi bağlarınız var, sevgilinizle gerçek manada bütünleşmişsiniz. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. Münasebetiniz uzun ömürlü. Birebir pozisyonda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme iş veriminizi düşürüyor. Bu kırgınlığı onarma gayreti içine girin, sonuç umutlu. Maddi problemi olan herkese koşuyor ve bu yüzden de vakit zaman siz külfet yaşıyorsunuz. Hava kaidelerinden etkilenerek böbrekleriniz yahut sindirim sisteminizle ilgili hafif rahatsızlıklar hissetmemek için önlemli olun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.