9 Aralık Çarşamba günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 9 Aralık Çarşamba gününün günlük burç yorumları…

9 Aralık Koç burcu yorumu

Kendi kendinize kuruntu yaptığınız bir husustan ötürü sevgilinizden gittikçe uzaklaşıyorsunuz. Bu sıkıntınızı onunla bir sefer bile konuşmayı denemediniz! İşinizle ilgili yeni fikirler üretmeli, etrafınızla her zamankinden daha çok konuşmalı ve tartışmalısınız. İşinizi yine yoluna koyduğunuzda daha güçlü olacağınız ufku açık işler üzerine ağırlaşın. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın. Bedeninizin C vitaminine gereksinimi var.

9 Aralık Boğa burcu yorumu

Sevgilinizin üstüne bu ortalar çok düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden ve alakadan bunalıyor. Kendi doğrularınızı ona da empoze etmeniz alakanızı birtakım istikametlerden çıkmaza sokabilir. Çalışma hayatında etrafınıza yaydığınız itimat duygusu, sizi aranılan kişi yapıyor. İş hayatınızda yeni ve parlak gelişmeler gündemde. İşinizi engelleyen birine karşı dikkatli olmanızda yarar var. Günlük harcamaların kimilerinden vazgeçmeniz mümkün değil, kimilerini ise erteleyebilirsiniz.

9 Aralık İkizler burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili karmaşık ve farklı hisler içinde bulunabilirsiniz. Bunun nedeni, kendinizi ve partnerinizi sorgulamanızdan kaynaklanıyor. Biraz daha rahat ve akılcı olabilirsiniz. İş ortaklarınızla yaşadığınız bir sorun, önümüzdeki günler içinde tahlile gerçek yönelecek. Kimi sorunları reaksiyonsuz kalıp vakte bırakmak faydalı olabilir. Paranızı temkinli yönetim ediyorsunuz. Kısa vadede bir sorun görünmüyor. Metabolizma süratiniz bu ortalar yavaş, kilo sorunu yaşamanız mümkün.

9 Aralık Yengeç burcu yorumu

Şayet yeni bir romantik bağlantıda iseniz, yeni alaka arkadaşınızla ilgili kimi güzel olmayan gerçekler duyabilirsiniz. Bu yeni münasebetiniz nerdeyse başlamadan biteceğinden, toplumsal etrafınızı genişletmeye bakın. Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki fikir çatışmalarını abartmayın ve mutabakat tabanı yaratmaya çabalayın. Sevecenliğinizden yararlanarak, iş arkadaşlarınızla ahenk içinde çalışmanız mümkün. Nakdî hususlarla ilgili gelişmeler olumlu tarafta olacak. Fizikî sıhhatinizi korumak için spora vakit ayırın.

9 Aralık Aslan burcu yorumu

Sevgilinize niyetli ve sevgi dolu yaklaşımınız, memnun bir beraberlik sağlayacak. Beklediğiniz ilgiyi siz de sevgilinize veremiyor olabilirsiniz. İş yerinde olaylara ve bireylere karşı reaksiyonlarınızda sakin olmaya çalışın. Gücünüzü yanlış kullanmamaya ihtimam gösterin. Elinizdeki kimi projeleri sonuçlandırır sonuçlandırmaz yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Elinize irili ufaklı paralar geçecek. İş yoğunluğunuz sizi gereğinden fazla yoruyor. Her hususta dinlenmeye gereksiniminiz var.

9 Aralık Başak burcu yorumu

Olayları abartmakta üstünüze yok. Bu tavrınızla hem kendinizi hem de sevgilinizi üzmekten öbür bir şey yapmıyorsunuz. İşlerinizle ilgili beklenmedik düzgün durumlar oluşabilir, yeni teşebbüslerde bulunabilirsiniz. Telaşlı hal takınmadan, sakin ve dengeli davranmaya çalışın. Net kararlar vererek bu olaydan çok karlı çıkabilirsiniz. Ziyanla sonuçlanan bir yatırım yaptınız, artık acısını çekiyorsunuz. Para biriktirin. Havadaki nem ve soğuk nedeniyle eklem ağrılarınız artabilir.

9 Aralık Terazi burcu yorumu

Özel hayatınızda süregelen keyifli beraberliğiniz, sizin birçok mevzuya daha âlâ konsantre olmanızı sağlıyor. Lakin eski sevgilinize karşı dikkatli olmanızda yarar var. Karşınıza çıkan iş fırsatlarını kıymetlendirme konusunda başarısızsınız. Olayları sağlam başla değerlendirip sezgileriniz yerine mantığınızla hareket etmeye çalışın. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz. Havanın da tesiriyle biraz kırıklık olabilir. Başağrılarına dikkat edin.

9 Aralık Akrep burcu yorumu

Kararsız davranışlar sergilemeniz, sevgilinizin size olan inancını sarsıyor. Verdiğiniz kelamların gerisinde durmaya çalışın. Mesleğinizle ilgili size uzun vadede muvaffakiyet getirecek adımları bugün atabilirsiniz. Kıymetli meselelerinizin tahlilinde arkadaşlarınızdan dayanak var. Maddi külfeti olan herkese koşuyor ve bu yüzden de vakit zaman siz kasvet yaşıyorsunuz. Sinirlerinizin gerginliği sırt ve uzunluğunda kasılmalara ve ağrılara yol açıyor. Gevşetici idmanlara gereksiniminiz var.

9 Aralık Yay burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz münasebet sizi gerilime sokmuş. Bundan kurtulmak için, olumsuz fikirlerinizden ve eski alışkanlıklarınızdan vazgeçip, eğlenmeye bakın. İşinizle ilgili kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Uzun vakittir beklediğiniz bir haberin gelmesiyle birlikte iş hayatınızdaki tüm problemler yoluna girecek. Beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat bu durum bütçenizi sarsmayacak. Orta sıra teraziye çıkıp, kilolarınızı denetim etmelisiniz.

9 Aralık Oğlak burcu yorumu

Ailenizin yaşlıları ile güç birliği içindesiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak ismine başlattığınız çalışmaların size kazandıracağı itibar değerli olacak. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir. Yorgunluk çekmek istemiyorsanız vitamin alın.

9 Aralık Kova burcu yorumu

Gündelik meseleleri duygusal hayatınızdan uzak tutmayı başarmalısınız. Sabırsız davrandığınız bir mevzu, sorun haline dönüşüyor. İşlerinizde genel manada bir duraksama kelam konusu. Bugün kendi maddi kaynaklarınızla ilgilenmeniz gerekiyor. Bu ortalarda ani çıkan harcamalar yüzünden maddi durumunuzda sarsıntılar olabilir. Lakin çok kısa bir vakit içinde hayatınızı devam ettirecek yeni kaynaklar bulmanız hiç sıkıntı olmayacak. Bağışıklık sisteminizi muhafazaya alın.

9 Aralık Balık burcu yorumu

Bugün sözlerinizde diğerlerinin göz gerisi etmekte zorlanacağı bir yoğunluk kelam konusu. Keskin bakışlarınız gerçeği çabucak görebiliyor ve güçlü fikirlere sahip diğerleri size ne düşündüğünü söylemek için sahneye çıktığında geri çekileceğe benzemiyorsunuz. Sadece diğer birisi sizinle büsbütün tıpkı biçimde düşünmüyor diye kendinize duyduğunuz inancı yitirmeyin. İçinizde bastırılmak yerine hürmet duyulup hayran olunması gereken bir güç var.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.