8 Aralık Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 8 Aralık Salı gününün günlük burç yorumları…

8 Aralık Koç burcu yorumu

Aşk bu günlerde ne yazık ki sizin için ıstıraptan öteki mana taşımıyor! Herhalde bugünlerde özgüveninizi yitirdiniz. Genel güvensizliğinizden sevgiliniz de hissesini alıyor. İşinizle ilgili alacağınız farklı teklifler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir. Sizin dostluğunuzu hak etmeyen biriyle bitirdiğiniz bir bağlantı tekrar canlılık kazansa da siz istekli olmayacaksınız. Gelecek günlerde maddi dert çekmemek için harcamalarınızda denetimli olun. Yediklerinize dikkat, mideniz bozulabilir.

8 Aralık Boğa burcu yorumu

Biten alakanız için üzülmeyin. Onu sıkça arayarak, kesin bitmiş şeyleri düzeltmeye çalışmak istemeniz kusur yapmanıza yol açabilir. Kuralcılığı daima yadsıyan biri olarak, iş omurunuzdaki kuralcılığınızla tezat oluşturuyorsunuz. Maddi alandaki meselelerinizi güvendiğiniz ve size dayanak vereceğinden emin olduğunuz bir dostunuzla paylaşmalısınız. Sinirsel gerginlikler tansiyonunuzda oynamalara neden olabilir. Sakin ve huzurlu olmaya çalışmalısınız.

8 Aralık İkizler burcu yorumu

Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda kâfi bilgi sahibi değilsiniz. Sonsuz itimat hisleri içinde değilmiş üzere hal takınması, sizden kaynaklı olabilir. İş yerinde birtakım olaylar yüzünden ve birikmiş tasaların da tesiri ile huzursuz ve sorunlu olacaksınız, öğlenden sonra bir tatlı sürpriz bu düşüncenin yerine sevinç ve memnunluk getirecek. Maddi mevzularla ilgili meseleler keyfinizi kaçırabilir. Sinirsel gerginlikler tansiyonunuzda oynamalara neden olabilir. Sakin ve huzurlu olmaya çalışmalısınız.

8 Aralık Yengeç burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili fikirleriniz berraklaşmaya başladı. Daha kararlı ve sakin bir tavır içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçireceksiniz. Uzak uzaklıklı temaslarınızdan beklediğiniz haberlerin gelmeyişi yüzünden problem çekebileceğiniz bir gün. Ticari bağlantılarınızda zorlanmalar yaşayabilir lakin üstesinden gelebilirsiniz. Yapıp yapmamakta tereddüt ettiğiniz bir yatırım konusunda, karar vermeniz için yapılan baskılar canınızı sıkabilir.

8 Aralık Aslan burcu yorumu

Sevgilinizle daha sağlıklı alakalar kurmayı becerebilmeniz gerekiyor. Ona yaptırımlar, yasaklar koymak yerine daha yakın ve sevgi dolu olma yoluna gidebilirsiniz. İşinizle ilgili bir kelam verdiniz. Vermiş olduğunuz kelamı yerine getirmemeyi aklınızdan çıkarın. Sözünüzde durmamak size yalnızca ziyan verir, kelamda durursanız karşılığını da her bakımdan ziyadesiyle göreceksiniz. Her vakit kazandığınızdan daha birçoklarını harcamanız sizi sıkıntı duruma sokuyor. Günlük tansiyon tansiyonunuzu çıkarabilir.

8 Aralık Başak burcu yorumu

Sevgilinizden istediklerinizi açıkça lisana getirmelisiniz. Bu beklentileri duyan sevgilinize de vakit tanıyarak, beklentilerinize karşılık vermesini sağlayın. İşle ilgili mevzularda çok değişik fikirler ortaya koyabilir, yeni teknikler geliştirebilirsiniz. Sizi ihtarlarıyla, müdahaleleriyle sıkan biriyle başınız sıkıntıda, ancak onu dikkate almanızda fayda var. Maddi hususlarda hem olumlu, hem de olumsuz sonuçları düşünerek önlem almaya bakın! Sıhhatiniz çok uygun, lakin yeniden de güzelsiniz diye kendinizi fazla zorlamamalısınız.

8 Aralık Terazi burcu yorumu

Son günlerde sergilediğiniz yersiz tasa ve kuruntularınız bağınıza ziyan verebilir. Tepkisel davranmamaya ve anlayışınızı yükseltmeye çalışın. Yapmak istediğiniz projeleri bir mühlet daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Yakın etrafınızın sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmalısınız. Beklemediğiniz yerden alacağınız para bütün maddi dertlerinizi ortadan kaldıracak. Midenizle ilgili sorunu önemseyin.

8 Aralık Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle çatışma içindesiniz. Halbuki bu ilgiyi bitirmeniz için hiçbir pürüz görünmüyor. Badireyi boşuna çekiyorsunuz. İşinizle ilgili beklenmedik biçimde gelişen durumlar kelam konusu. Yaratıcı fikirlerinizle çalışmalarınızı değişik açılardan değerlendireceksiniz. Bugün sevdiklerinize nakdî taraftan takviye vermekten kaçınmayın. Size bu yardımlarınızın karşılığını ziyadesiyle ödeyecekler. Kaygılı hislerin sıhhatinizi olumsuz etkileyebileceğini unutmayın.

8 Aralık Yay burcu yorumu

Konuşmaktan kaçtığınız bir sorun, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de sorunu bilmesinde fayda var. Meslek hayatında epeyce güçlü olduğunuz halde kuruntularınızla kendini kendinizi eziyorsunuz. Güvensizlik en büyük düşmanınız. Gücünüzü ikili ilgilerinize yansıtabilir, işbirliği sayesinde muvaffakiyetler kazanabilirsiniz. Uzun vakittir yaşadığınız ekonomik problemler giderek çözülüyor. Son aylarda kilo aldınız ve kendinizi ziyadesiyle ihmal ediyorsunuz.

8 Aralık Oğlak burcu yorumu

Duygusal olaylarınızı gündeme getirmek için yanlış vakti seçiyorsunuz. Ters kanılara yol açabilecek davranışlardan uzak kalmalısınız. Paylaşım içinde olduğunuz şahısların sıkıntılarına tahlil üretmek size de yarar sağlayacak.

8 Aralık Kova burcu yorumu

Etrafınızda sizi cazip bulan ve daima izleyen biri var. Aranızdaki elektriklenmenin farkına varın. Bugün başınızı kaşıyacak vaktiniz olmayacak. İşyerinde yüzeysel davranmaktan kaçının. Yeni planlamalar yapmanız ya da uygulamanız bakımından da pek uygun bir gün değil. Para ilgileriniz ekseriyetle sizin zararınıza oluyor. Sorumluluklarınızı aksatmamalı ve maddiyata yönelik karamsarlıktan kaçınmalısınız. Yemek için yaşayanlardansınız. Lakin unutmayın ileride bu kilolar başınıza keder olur.

8 Aralık Balık burcu yorumu

Birinci adımın karşı taraftan atılmasını bekleyerek vakit öldürme. Her şeyi çabucak yapmak ve bitirmek istiyorsun; içinde bitmek bilmez bir ateş yanıyor adeta. Bu tutkuyu bekleyerek öldürme. Yapılması gereken değerli şeyler var, o halde oturduğun yerden kalk ve işe koyul. Kimi işleri diğerlerine aktarabilirsin; böylelikle iş sürecin hızlanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.