7 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 7 Aralık Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

7 Aralık Koç burcu yorumu

Uzun süren küskünlük periyodunun akabinde sevgilinizle yine bir ortaya gelmek yüzünüzü güldürdü. Mutluluğunuz için ona vakit tanıyarak, meseleleri büyütmemeye çalışın. İşinizle ilgili olumlu ve ileri vakitlerde çok işinize yarayacak değişimler gündemde. Olayları olumlu taraftan ele alarak değiştirebilme yeteneğinizi kullanıp, maddi karlar sağlayabilirsiniz. Alacağınız para haberi yüreğinizi ferahlatacak. Sıhhatiniz son derece yerinde, hasebiyle istediklerinizi yiyip içebilirsiniz.

7 Aralık Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınızda akıntıya kürek çekiyorsunuz. Karşınızdaki kimsenin aklını çelmişler, ne yapsanız yararı yok! Sizin için çabucak doğacak diğer bir fırsatın peşine düşseniz daha iyi! Bugün iş ömrünüzde büyük bir hareketlilik kelam konusu. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor. Öğlenden sonra yaşanacak çok kıymetli bir olaya sevineceksiniz. Borçlar, alacaklar birbirine karışmış üzere. Bir plan yapın. Mide rahatsızlıklarından şikayet etmeniz olağan.

7 Aralık İkizler burcu yorumu

Yıldızların üzerinizdeki etkisi öylesine olumlu ve birbirini tamamlar halde ki bugün el atacağınız her mevzuda muvaffakiyet ve sevinç var. Olağanüstü bir gün! Uzun müddettir yalnızlıktan şikayet ediyordunuz. Ummadığınız bir anda kendinizi hoş bir ilginin içinde bulabilirsiniz. İşinizle ilgili sevindirici bir haberiniz var. Ancak içindeki sevinç, biraz da sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Umut bağladığınız bir paranın gecikmesi ödemelerinizi aksatabilir, hazırlıklı olun.

7 Aralık Yengeç burcu yorumu

Özel hayatınızdaki küçük düşüncelerden şikayetçisiniz. Zira küçük külfetler süreklilik arz ettiklerinde, çok büyük bir sorun kadar sizi bunaltabiliyorlar. İşinize verdiğiniz ehemmiyet, kimi vakit kararlarınızı uygulamanızı erteliyor. Mesleğinizin bu kadar değerli olması alışılmış ki çok hoş, lakin hayatınızın başka alanlarına tesir etmesine vermesine müsaade vermeyin. Elinize geçecek yüklü bir para, sizi maddi olarak hayli rahatlatacak. Mide sorunlarınıza esaslı bir tahlil üretmenin vakti geldi artık.

7 Aralık Aslan burcu yorumu

Yeni başlayan bağınızla ilgili karar vermeniz için şimdi çok erken. Bu ilginin geleceğini belirlemek şu anda imkansız üzere. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor. Bugünlerde maddi ıstırap yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda fayda var. Zihin karışıklığından kaynaklanan gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu durumdan sıhhatinizin olumsuz etkilenmemesi için mantıklı hareket etmeye çaba gösterin.

7 Aralık Başak burcu yorumu

Sevgilinizin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. Gereksinimlerinizi açıkça anlatma ve tartışma yolunu seçin. Her ikiniz içinde uyumlu olan bir planı uygulamaya koymalısınız. İş yerinizde özgür olma ve yaratıcılığınıza müsaade verilmesini istiyorsunuz. Lakin istekleriniz gerçekleşmediğinde de çabuk öfkelenebilirsiniz. Kendinizi iş yerinizde inançta hissetmemekle ilgili hisleriniz da oluşabilir. Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.

7 Aralık Terazi burcu yorumu

Sevgilinizin ilgisizliğinden yakınmak yerine bunun nedenini bulmalısınız. Bu ortalar arkadaşlarınızla ve ailenizle tartışmaktan uzak durun. Çünkü bunun sonuçları size değerliye patlayabilir. Size yapılan iş teklifiyle ilgili fikirlerinizi netleştirin ve ne istediğinizi âlâ saptayın. Karşınıza çıkacak farklı teklifleri ve projeleri kıymetlendirmek için sezgilerinize kulak vermelisiniz. Yeni bir maddi yatırıma girişmek için bir mühlet daha beklemeniz yanlışsız olacak. Daima değişen havalara dikkat edin.

7 Aralık Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle ilgili birtakım hususlarda hislerinizden emin değilsiniz. Sakinliğinizi müdafaanız gününüzün daha keyifli geçmesini sağlayabilir. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, mesleğinizle ilgili kimi büyük gelişmeler kelam konusu. Fakat risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor. Bir alacağınızın gecikmesi sizi bugünlerde biraz zorda bıraktı! Yediklerinize dikkat edip gerilimden mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalıştığınız sürece sıhhat açısından rastgele bir sakıncalı durum yaşamayacaksınız.

7 Aralık Yay burcu yorumu

Katılacağınız bir davette yeni tanışacağınız, aklınızı zorlayan kişi ile duygusal bağlantıya girebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız kimi haberler huzursuzluk yaratabilir, lakin kanılarınızın karışmasına müsaade vermeyip üzerinde çalıştığınız projeyi sonuçlandıracaksınız. Uzun vakittir keyfinizi kaçıran maddi bahislerdeki sorununuz çözümleniyor. Karşınıza çıkacak fırsatları âlâ değerlendirmeye bakın. Daima sırt ağrılarından şikayetçisiniz. Artık bir doktora gitmenin vakti gelmedi mi?

7 Aralık Oğlak burcu yorumu

Sizi anlamak her vakit mümkün olmuyor. Bugün istediğiniz kuralları sağlamak için bekleyeceksiniz. Daima bir değişim içindesiniz ve koşullarınızı zorluyorsunuz. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız. Baş ağrılarınız olabilir.

7 Aralık Kova burcu yorumu

Duygusal alakanız ağır aksak ilerliyor. Beraberliğinizi hareketlendirmek için bir şeyler yapma vakti geldi! Kimi problemlerinizden kurtulmanız için değerli fırsatlarınız olacak.Yıpratıcı iş temposunu biraz azaltarak rahatlamayı deneyin. İşinizle ilgili sizi mesleksel olarak geliştirecek bir toplantıda bulunmanız kelam konusu. Bu toplantıdan çok yararlı çıkacaksınız. Elinizdeki parayla bir mühlet yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi zorlayacak sporlardan ve beslenme formlarından bir müddetliğine uzak durun.

7 Aralık Balık burcu yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız felsefi ya da ruhsal konuşmalar yanıttan çok soruları beraberinde getirebilir. Bu stil konuşmalar inanılmaz olabilir lakin siz bu halde önermelerin hakikaten tatmin edici olmadığı takdirde ortaya çıkmasını istemeyeceksiniz.Bu hususlar hakkında yazılmış kitaplar arkadaşlarınıza danışmaktan ve onların fikirlerini sormaktan daha çok yardımcı olabilir. Konuşma bittiğinde bir yürüyüşe çıkın, zira başınızı boşaltmaya gereksiniminiz olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.