5 Aralık Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 5 Aralık Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

5 Aralık Koç burcu yorumu

Bağınızda olayları değerlendirirken avantajlı olabileceğiniz durumları bilakis çevirebilirsiniz. Bu durum kıskançlık ve arbedeye da neden olabilir. Bugünlerde iş yerinde meydana gelen karşıtlıklar canınızı sıkıyor. Moralinizi yüksek tutun, sinirlerinizin yıpranmasına müsaade vermeyin. Geliriniz birçok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuz sayesinde bir sorun çekmiyorsunuz. Lakin tekrar de kararlı davranmanız gerekiyor. Sıhhat konusundaki gereksiz telaşlarınız sizi yatağa düşürecek.

5 Aralık Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınızdaki hareketlenmeyle birlikte sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek. İşinizin dikkat gerektiren boyutuyla ilgili birtakım bahislerde daha dikkatli olun. Bugün bu mevzuda amirlerinizden ufak bir ikaz alabilirsiniz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler var. Hesapsız harcamalarınız yüzünden birtakım meseleler çekiyorsunuz. Birilerinden borç isteyin. Açık hava ve güzel beslenme her şeyin başı. Olağan sizin için çok kıymetli olan öteki bir şey de uyku.

5 Aralık İkizler burcu yorumu

İş temponuzdan mutlusunuz, fakat gönül işlerinde bir türlü istedikleriniz gerçekleşmiyor. Sakın bunlar sizin yumuşak başlılığınızdan olmasın! Lakin sizi kaybetmekten de korkuyor. Bugünden birtakım borçları nasıl kapatacağınızı düşünmeniz, kimi gerginlikler yaratabilir. Önünüzde kara, kara düşünerek geçireceğiniz günler var, lakin ardı aydınlık. Yorgunluğunuzun yanı sıra, yaşadığınız meseleler da sizi etkiliyor ve bütün bunların sonucunda yakınlarınızla sorunlar yaşayabiliyorsunuz.

5 Aralık Yengeç burcu yorumu

Kıymetlerinizin farklılığından ötürü, ilginizde meseleler var. Sevgilinize uymak ismine halinizi değiştirmeyin. Ayrıyeten, partnerinizin de, sizin için kendi halini değiştirmesini beklemek yanılgı olur. İşinizle ilgili olarak yeni başlangıçlar olabilir. Sağlıklı düşünmeye çalışmalı ve hayatınızı şekillendirebilecek teklifleri düzgün değerlendirmelisiniz. Bütçenizde verdiğiniz açık nedeniyle kıymetli bir planınızdan vazgeçmeniz mümkün. Sevgi duyduğunuz birinin önemli hastalık haberi sizi üzecek.

5 Aralık Aslan burcu yorumu

Sevgilinize daha da yakınlaşmak, sorunlarınızı paylaşmak istiyorsunuz. Sabırlı olun, önünüzde elinizi ayağınıza dolaştırabilecek olaylar ve etrafınızda de bu niyette beşerler var. İşinizi de ilgilendiren çok hassas bir problemle ilgili olarak hislerinizle mantığınız çelişecek. Bugün sorunlarınızın tahlilinde duygusallığı bırakmalısınız. Bir alacağınız sizi uzun vakittir süründürüyor, artık harekete geçin. Son vakitlerde gece uyanıp bir daha uyuyamıyorsunuz. Dikkatli olun!

5 Aralık Başak burcu yorumu

Sizinle çok ilgilenen birisinin daima üzerinize gelmesi, sizi sıkmış görünüyor. Beğenilen görünmek için gösterdiği uğraşın, size ne kadar itici geldiğinin farkında değil. Sevdiğiniz bir iş arkadaşınıza kırgınlığınız devam ediyor. Bir müddet daha devam edecek üzere. Bugün onunla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Lakin tekrar de kısa vadede meseleniz çözülecek üzere görülmüyor. Hiç düşünülmeyen bir şeyi satın almaya kalkışmanız maddi istikametten sizi zorda bırakabilir. Zayıflık saplantınızdan vazgeçin, o kadar da şişman değilsiniz.

5 Aralık Terazi burcu yorumu

İçinizde, yeni ilginizden çok şey beklemeyen garip bir karamsarlık var. Aşkın birinci günlerindeki heyecanını yaşamaya bakın. İş açısından epey faal fakat riskli bir periyot. Çeşitli maniler ve belirsizliklerden ötürü dikkatinizi sabırla elinizdeki işleri bitirmeye yöneltmelisiniz. Elinizdeki parayı kıymetlendirme konusunda kararsız kaldınız. Bu hususta bilgi sahibi dostlarınıza istişareli ve en akılcı yolu seçmelisiniz. Fazla kilolarınızı vermek için, antrenman yapın.

5 Aralık Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size bir şey kazandırmaz. Tersine sizden çok şey alıp götürür. İş yerinde yaşadığınız problemleri, iş hayatınız dışında arkadaşlarınızla paylaşıyor, yanlış yerlerde tahliller arıyorsunuz. Siz aslında çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak her şeyi kolay kolay elde etmeniz mümkün. Birtakım borçlarınız bütçenizi sarsıyor. Birkaç gün içinde sizi kısmen rahatlatacak bir para haberiniz var. Telaş edilecek bir sıhhat sorununuz bulunmuyor.

5 Aralık Yay burcu yorumu

Artık kalbiniz yeni ve hoş bir aşka hazır. Akla yatkın davranarak ve gönlünüzün gösterdiği tarafa giderek, aşk dolu ve hayat uzunluğu sürecek bir alaka kurabilirsiniz. Çalışma hayatının genel sıkıntıları iş yerinizde çokça yaşanıyor. Bu durumdan şad değilsiniz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek. Finansal mevzularda yaşanabilecek beklenmedik gelişmeler, motivasyonunuzu kaybetmenize neden olabilir. Sakın kendinizi bırakmayın. Uykunuza dikkat ederseniz kendinizi daha sağlıklı hissedebilirsiniz.

5 Aralık Oğlak burcu yorumu

Yeniliklere ilgi duymanıza karşın, önünüze çıkan mahzurlar yüzünden, kendinizi kısıtlanmış üzere hissedebilirsiniz. Ülküleriniz konusunda yapmanız gereken; planlarınızı tekrar gözden geçirmek. Bugün, sonlarınızı yüksek tutacaksınız.

5 Aralık Kova burcu yorumu

Aşk hayatınız için ani kararlar gündemde. Sevgilinizin içinde kuşku yaratacak davranış ve imalardan mümkün olduğunca kaçınmalısınız. İş muahedeleri yapmak için uygun bir gün. Hiç beklemediğiniz bireylerle hoş projelere imza atmanız mümkün. İş hayatınızdaki yeni gelişme çok daha az para sıkıntısı çekmenizi sağlayabilecek üzere görünüyor. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin. Yeni yatırımlar için uygun bir vakit değil. Yemek sisteminizi gözden geçirmenizde yarar var.

5 Aralık Balık burcu yorumu

Bağınızda olayları değerlendirirken avantajlı olabileceğiniz durumları bilakis çevirebilirsiniz. Bu durum kıskançlık ve arbedeye da neden olabilir. Bugünlerde iş yerinde meydana gelen zıtlıklar canınızı sıkıyor. Moralinizi yüksek tutun, sinirlerinizin yıpranmasına müsaade vermeyin. Geliriniz birçok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuz sayesinde bir zahmet çekmiyorsunuz. Fakat tekrar de kararlı davranmanız gerekiyor. Sıhhat konusundaki gereksiz tasalarınız sizi yatağa düşürecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.