4 Aralık Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 4 Aralık Cuma gününün günlük burç yorumları…

4 Aralık Koç burcu yorumu

Son birkaç güne hakim olan ahenk ve armoni bugün bozulmaya yüz tutabilir. Örneğin gereksinimlerin, sevgilin yahut yakın arkadaşlarınınkiyle uyuşmayabilir. Geleceğe yönelik küçük korkular insanların olumlu modunu bozabilir. Özcesi, tatmin kaynağı olarak duygusal armoni bugün pek işlemeyecek.

4 Aralık Boğa burcu yorumu

İlginizde gerginlikler yaşamak, sizi bu kadar üzmemeli. Çabucak tüm çiftlerin sizinki üzere meseleleri olduğunu göz gerisi etmeyin. İşyerinde vaktinizi yarım kalmış bir projenizde ya da uzun vakittir askıda duran diğer işlerinizde harcayabilirsiniz. Katıldığınız iş toplantılarında müspet düşünmeye çalışırsanız ve dinleme odaklı olabilirseniz, muvaffakiyet var. Mali konularınızın tahlili, akla yatkın vereceğiniz kararlarınıza bağlı. Hayatın gerginliği sıhhatinizi etkiliyor. Kimi belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalısınız.

4 Aralık İkizler burcu yorumu

Kırılganlığınız yüzünden, sevdiğiniz kişi sizinle nasıl konuşması gerektiğine bir türlü karar veremiyor. Bu kadar kuralcı olmak, ilginizin zedelenmesine neden olabilir. İş hayatınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Lakin tekrar de pek huzurunuz yok. Bugün bir iş görüşmesi randevunuz var. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız. Yaptığınız akıllı yatırımlar, maddi olarak güçlenmenizi sağlayabilir. Zayıflık saplantınızdan vazgeçin, o kadar da zayıf değilsiniz.

4 Aralık Yengeç burcu yorumu

Sizi seven kimsenin size çok sevindirici sürprizi var. Aşk hayatınıza taze ümitler, itimat ve canlılık gelecek. Mesleğinizde parlaklığınızla göz kamaştırıyorsunuz. Ama sizin mesleğinizi sabote etmek isteyen bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin artık farkına varın! Sizi şaşırtacak gelişmeler var. Bu gelişmeleri lehinize ya da aleyhinize çevirmek elinizde. Harcama konusundaki dengesizliğiniz vakit zaman sizi güç duruma düşürebilir. Son vakitlerde gece uyanıp bir daha uyuyamıyorsunuz. Dikkatli olun!

4 Aralık Aslan burcu yorumu

Sevgilinizle problemleriniz var. Bugünü onun sıkıntılarını çözmek için kullanın. Bunu yaptığınız takdirde partnerinizle birbirinize sıkı bir halde bağlı olduğunuzu hissedeceksiniz. Şu sıralar iş hayatınızda serinkanlı ve sabırlı olmanız gerekiyor. Diğerlerinin tartışmalarında taraf tutmayın. Yaptığınız her işte, ufkunuzu geniş tutun. Bugünlerde süreksiz maddi zahmetleriniz var, lakin önümüzdeki günlerde hayli rahatlayacaksınız. Sıhhatiniz için kolesterollü besinlerden kaçının.

4 Aralık Başak burcu yorumu

Uzun vakittir aşk hayatınızın sakinliğinden şikayet ediyordunuz. Tanışacağınız bir bireyden çok fazla etkilenmeniz mümkün. İş disiplininiz kusursuz. Kendi işinizi kendiniz görebilecek kadar güçlüsünüz, tek eksiğiniz kendinize itimadınız. Bugün bir teşebbüste bulunursanız alacağınız birinci sonuç size cüret verecek. Elde ettiğiniz çıkarı, emeğinizin karşılığı olarak kâfi görmüyor, yeni kar yolları arıyorsunuz. Bağışıklık sistemini güçlendiren vitaminleri ihmal etmeyin.

4 Aralık Terazi burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz münasebetin kıymetli sıkıntıları olabilir. Bağlantıyı olduğu üzere kabullenip, münasebetin tadını çıkarmaya bakın. Büyük olasılıkla kısa periyotlu bir münasebet olacak! Bugün işinizle ilgili vaktinizi âlâ değerlendirmeye çalışın. Verimli programlar yapabilir, iradenizi hoş kullanabilir ve sabırla çalışabilirseniz, üstlerinizden övgü alabilirsiniz. Elde edeceğiniz çıkar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Sıhhat konusunda biraz ihtiyatlı davranmanız lazım.

4 Aralık Akrep burcu yorumu

Her şeyi talihe bırakıp duygusal münasebetiniz için gereken çabayı göstermemeniz sevgilinizle aranızın açılmasına neden olabilir. Daima değişen tutumlarınız nedeniyle iş arkadaşlarınız tarafından yanlış değerlendiriliyorsunuz. Bu nedenle kararlarınızın ardında sonuna kadar durmaya çalışın. Para harcama konusunda içinizde istek uyanabilir. Yapacağınız yatırımlarla ilgili ani kararlar almamaya çalışın. Sistemsiz ve yetersiz uyku hayat gücünüzü alıp götürüyor.

4 Aralık Yay burcu yorumu

Sevgiliniz her günü sizinle paylaşmak istiyor. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermenizi bekleyebilir. Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir periyot. Ektiklerinizi biçmenin vakti geldi. Uzun vakittir uğraştığınız bir projenin sonu geldi. Bugün bu çalışmanızla ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Önemli para dertleriniz olmasa da, ödemelerin fazlalığı sizi bunaltıyor. Üzüldüğünüz bir sıhhat sorunu var, uzmana başvurun.

4 Aralık Oğlak burcu yorumu

Bağlantılarınızda, ikilem yaşamak istemiyorsanız, his ve mantık dengelerinizi korumak zorundasınız. Etrafınızdaki olaylara karşı tepkisel davranmak istemiyorsunuz. Bugün fikirlerinizi kendinize saklıyorsunuz. Sıhhatinize dikkat etmelisiniz.

4 Aralık Kova burcu yorumu

Duygusal bağlantınızda fazla kontrollüsünüz. Kendinizi biraz özgür bırakmanız gerekiyor. Bunu başarabilirseniz beraberliğinizi daha doya, doya yaşayabileceksiniz. İş hayatınızı etrafınızdaki kıskanç ve dedikoduculardan uzak tutun. Amirlerinize sorumluluklarınızın şuurunda olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. Son günlerde iştahınız çok kabarık, diyet yapıyorsanız zorlanmanız mümkün. Nakdî sorun yaşıyorsunuz ancak sizin için maddi fedakarlığa hazır kimseleri de görmüyorsunuz.

4 Aralık Balık burcu yorumu

Partnerinizin son günlerdeki özensizliği sizi süratle ondan uzaklaştırıyor. Partneriniz sizinle birebir kaygılar içinde değilse, muhakkak ki tek taraflı bir soğuma sürecine giriyorsunuz. Gün içinde mesleğinizle ilgili birtakım bahislerde yanlış kararlar alabilirsiniz. Kendinizi denetim etmeli ve sakin olmaya itina göstermelisiniz. Yakın etrafınızı ilgilendiren kimi maddi sorunlar yakında çözülecek. Detaycılığınız yüzünden kendinize olur olmadık hastalıklar yakıştırıyorsunuz. Halbuki her şey olağan görünüyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.