3 Aralık Perşembe günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 3 Aralık Perşembe gününün günlük burç yorumları…

3 Aralık Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızdaki birtakım unsurlarınız size zahmet çıkartıyor. Siz bunları orta sıra sergilediğiniz sonradan kazanılmış alışkanlıklar üzere yaşasanız da, bunlar yapınızda var! Çalışma hayatında elinizdekiyle yetinmeyip daha da yükselmek istiyorsunuz. Önünüze çıkacak her fırsatın üzerine atlamaya hazırsınız. Karşınıza her an bir fırsat çıkabilir. Maddi hususlarda hem olumlu, hem de olumsuz sonuçları düşünerek önlem almaya bakın! Sıhhatiniz çok güzel, gücünüz de yerinde. Lakin yeniden de uygunsunuz diye kendinizi fazla zorlamamalısınız.

3 Aralık Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınızda kıymetli gelişmeler kelam konusu. Tez alınmış kararlarla yanılgılara düşmemeye çalışın. İşinizle ilgili yeni plan ve proje üzerinde çalışabilirsiniz. Uygulamak için ivedi etmeden çeşitli araştırmalar yaparak üzerinde düşünün. Kazanabilmek için mantığınızın sesini dinleyerek hareket etmeye çalışmalısınız. Para durumunuz parlak olmasa da çok hoş gelişmeler var. Sizi korkutan bir sıhhat şikayetinizin çok kıymetli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz.

3 Aralık İkizler burcu yorumu

Kalbinizi kıran kişi, ansızın karşınıza çıkacak. Onu gördüğünüz vakit ani reaksiyonlar vermek yerine, daha sakin bur tavır sergilemeye uğraş edin. İşinizde fazla amaç koyuyor, sonra bu maksatlar ortasında bocalıyorsunuz. Amaçlarınızı sadeleştirmeniz ve daha fazlan gayret etmeniz size başarıyı getirir. Yapıp yapmamakta tereddüt ettiğiniz bir yatırım konusunda, karar vermeniz için yapılan baskılar canınızı sıkabilir. Son günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz, dikkat edin.

3 Aralık Yengeç burcu yorumu

Sevgilinizle yaşayacağınız görüş ayrılıkları konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Şayet kalbiniz boşsa bugün uzun soluklu bir bağa adım atmak için talih ve yıldızlar sizden yana. Kendinize de etrafınızdakilere de çok güveniyorsunuz. Kendinize güvenmekte haklı olabilirsiniz lakin etrafınızdaki herkes sizin kadar muteber değil. Kendinizi süratli para kazanmak için baht oyunlarına kaptırırsanız, elinizdekileri de kaybedebilirsiniz. Bedensel kırgınlıklarınızı ayakta geçirme alışkanlığınız sizi yatağa düşürebilir.

3 Aralık Aslan burcu yorumu

Şayet müsaade verirseniz, romantik bir bağla sonuçlanacak bir arkadaşlığınız olacak. Bu bağlantının yalnızca bir aşk macerası olduğunu düşünmeyin. Bu sizin hayat uzunluğu bir arada olacağınız bir alaka arkadaşı olabilir. İş yerinizde aldığınız övgüler başınızı döndürdüğü için olumsuz gelişmeleri göremiyorsunuz. Etrafınızdakilere biraz daha temkinli davranın. Ekonomik şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Sıhhatiniz için sistemli spor yapın.

3 Aralık Başak burcu yorumu

Arkadaşlarınız sevgilinizi şımarttığınızı düşünüyor. Siz ise daima vermekten bir türlü vazgeçemiyorsunuz. İşinizle ilgili gösterdiğiniz çok hırs sizi hakikat olandan alıkoyuyor ve hedeflediğiniz yolda doruğa çıkmanıza pürüz oluyor. Artık uzun vadeli düşünmeli ve ziyanlı işlerle uğraşmamalısınız. Zira farkında olmadan kendi kendinize ziyan veriyorsunuz. Parayla ilgili sıkıntılar sizi yorabilir. Çok gerilim ve öfke sıhhatinizi olumsuz etkiliyor, biraz daha sakin hareket etmeyi öğrenin.

3 Aralık Terazi burcu yorumu

Özel hayatınızdaki karmaşa canınızı ziyadesiyle sıkıyor. Bu çelişkili bir bağlantı olduğundan, hisleriniz mantıklı davranmanıza mani olmasın! İşyerinizdeki huzur genel huzurunuzu da etkiliyor. Canınızı sıkan küçük bir meselesinin huzurunuzu bozmasına müsaade vermeyin. Abartılı davranmak sonradan hayal kırıklığına neden olabilir. Ciddiye almadığınız küçük harcamalar gözünüze batmıyor, lakin sonradan kahrını siz çekiyorsunuz. Yeme içme alışkanlığınızı değiştirerek kilonuzu denetim etmeniz mümkün.

3 Aralık Akrep burcu yorumu

Bu ortalar hissettiğiniz gerginliği sevdiğiniz beşere yansıtmamaya çalışın. Telaş ve kuruntularınızı bu kadar çok büyütmekten de kaçının. Çalışma arkadaşlarınızdan biriyle soğukluk yaşıyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş üzere görünüyor, ancak ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.Yatırımlarınızda çok dikkatli davranmalısınız, kimi kayıplar olabilir. Emin olmadığınız teşebbüslerde bulunmamaya çalışın. Gücünüzü arttıracak doğal yiyeceklere yönelmenizde yarar var.

3 Aralık Yay burcu yorumu

Bağlantınızda bir sorun yaşıyorsunuz ve o da bunun farkında. Geçmişin izlerini bağınıza taşımanız daima sorun yaratıyor. İş hususlarında çok titiz ve ihtiyatlı olmalısınız. Sizin yerinizde gözü olan biri var. Sizi aydınlık gösterdikleri çıkmaz yola sürmek isteyen de çıkacak, dikkatli olun! Maddi açıdan elinizin sıkı olduğu bir dönemdesiniz. Lakin tekrar de beklenmedik harcamalara karşı dikkatli olun. Ağır, yağlı yiyeceklerle karaciğerinizi zorlamaktan kaçınmalısınız.

3 Aralık Oğlak burcu yorumu

Bağınızı geliştirmeye istekli olduğunuz halde bunu sağlayacak adımları geciktirmeniz mutluluğunuzu engelliyor. İş yaşantınızda meselesiz bir gün. Halletmeniz gereken değerli işlerin bir kısmını evvelden yapmış olmanız, bugün sizi epeyce rahat ettirecek. Mali açıdan dertli ve sıkıntı günler var. Size verilen tavsiyeleri önemsememeyi ve tutarsız davranışlarınızı ne yazık ki ziyanla ödeyeceksiniz. Artık harcamalarınızı bir plan ve programa oturtmanın vakti geldi. Güç günlerin hakkından lakin bu türlü gelebilirsiniz.

3 Aralık Kova burcu yorumu

Son günlerdeki vurdumduymaz ve umarsız tutumlarınız sevgilinizi hırçınlaştırıyor. İnce eleyip sık dokumaya başlamalısınız! Sevginizi ve ilginizi karşı tarafa hissettirmeyi unutmayın. İş hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için kıymetli kararlar konusunda ivedi etmemeye dikkat edin. Ayrıyeten yeni yatırımlara karşı da daha temkinli olun. Başardığınız işler karşısında ziyadesiyle takdir alacaksınız. Beklediğiniz paranın gelmesi, küçük bir aksilikten ötürü gecikebilir. Ayaklarınızı üşütmemeye dikkat edin.

3 Aralık Balık burcu yorumu

Bugün oburlarının hisleri hakkında derin telaşlar sizi onları dinlemek ve muhtaçlıkları için anlayış göstermek ismine harekete geçirebilir. Bu noktada konuşmaktan çok dinlemek çok değerlidir, içiniz kendini tabir etmek istese bile. Bağlarınız sakince ilerliyor, etrafınızdaki insanları ve sizi derin bir memnuniyete de yanlışsız götürüyor. Bir kaç memnunluk gözyaşı dökerseniz şaşırmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.