29 Kasım Pazar günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 29 Kasım Pazar gününün günlük burç yorumları…

29 Kasım Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ancak hala birtakım kaygılardan kurtulamıyorsunuz. Temkinli ve dikkatli olmanız sizin faydanıza olacak. Gün içinde mesleğinizle ilgili birtakım mevzularda yanlış kararlar alabilirsiniz. Kendinizi denetim etmeli ve sakin olmaya ihtimam göstermelisiniz. Aklınızda olmayan apansız çıkacak bir harcama, maddi manada biraz sıkılmanıza neden olabilir. İş yerinde yaşayacağınız gerilimin sıhhatinizi etkilemesine müsaade vermeyin.

29 Kasım Boğa burcu yorumu

Partnerinizin size verdiği kıymeti anlayamıyor üzere davranıyorsunuz. O, bunu şimdilik sorun etmiyor üzere görünüyorsa da, önümüzdeki günlerde önemli bir sorun çıkabilir. Ümidinizi kaybettiğiniz bir iş ilişkiniz tarafından bugünlerde aranabilirsiniz. Para yüzünden güzel bağlar içinde olduğunuz birisi ile tartışabilirsiniz, aranızda uyuşmazlık çıkabilir. Yalnız bu duruma bugün değer verin, mutabakat yolunu bulun. Uzun saatler masa başında bilgisayar kullanmak göz sıhhatinizi bozuyor.

29 Kasım İkizler burcu yorumu

Bağınızda problemler oluşmaya başladı. Bu alakayı bitirmek istiyor, ancak yapamıyorsunuz. Partnerinizin sizi endişelendiren aksilikleri yanında, çok da etkilendiğiniz bir cazipliği var. İşyerinizde birisiyle asla yıldızınız barışmayacak üzere. İkinizin de anlaşılmaz biçimde uzattığınız bu çekişme iş veriminizi de düşürüyor. Sabırlı davranabilirseniz birçok şeyin yolunda gittiğini görebilirsiniz. Bir dostunuza küçük bir sorunun da maddi dayanak vereceksiniz.

29 Kasım Yengeç burcu yorumu

Kaybetme kaygınızı, sevgilinizi kaybetmemek için her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız. Sevgiliniz bu endişeleri yaşayacağınız biri asla değil. İş hayatınızda değişiklikler yapma vaktinizin geldiğini düşünüyorsunuz. Lakin mevcut koşulları değiştirmek sizi zorlayabilir. En düzgünü mevcut kaideleri zorlamadan küçük değişikliklerle yetinmelisiniz. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Bel ağrıları yanlış duruşunuzdan olabilir.

29 Kasım Aslan burcu yorumu

Sevgilinize karşı sarf ettiğiniz kırıcı kelamlar, kaprisleriniz ve nazınız yalnızca sorun ve güvensizlik yaratır. Ortada aleyhinizde hiçbir önemli durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. Beklediğiniz teklifler konusunda ısrarcı yaklaşımlarınız sizi sıkıntı durumda bırakabilir. Ülküleriniz konusunda daha fazla ısrar etmek yerine bulunduğunuz kuralları güzelleştirmenin yolunu araştırmalısınız. Birtakım sürpriz harcamalar sizi sıkıntıdan çıkartacak üzere. Acılı ve yağlı yiyecekler midenizi ağrıtıyor.

29 Kasım Başak burcu yorumu

Bugünlerde sevgilinizle kelamlı tartışmadan uzak durun, lakin beklentilerinizi açıkça lisana getirmekten de kaçınmayın. Gerekirse, ortada sırada ondan uzaklaşın, bu size rahatlama vakti sağlayacak. Bir müddettir iş hayatınızda devam eden hareketlilik ve gerginlikten yoruldunuz. Bugün iş ortamındaki dedikodulara kulaklarınızı tıkayarak sakinleşmeye çalışmalısınız. Hesaplı yaşıyorsunuz, lakin hesabınızı pek bilemediğinizden bütçeniz daima açık veriyor. Soğuk algınlığına yakalanmamaya dikkat edin.

29 Kasım Terazi burcu yorumu

Yeni aşklar ve bağlar için kendinize müsaade verin, ya da hoşlandığınız şahsa hislerinizi anlatın. Tahminen de hislerinizin karşılığı vardır. Bu halde devam etmeniz yalnızca size ziyan verir. Mesleğinizle ilgili sıkıntıları büyüterek kendinizi yoruyor ve baskı altına alıyorsunuz. Halbuki son derece başarılı bir kimliğinizi var. Bugünlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak. Kimi açıklarınızı kapatacaksınız. Tertipli spor ve hareket bedeninizi zinde ve sağlıklı tutacak.

29 Kasım Akrep burcu yorumu

Yeni başlayan gönül macerası sizi düşündürüyor. Karşınızdaki kişinin bu alakadan ne beklediğini anlamaya çalışarak, kendi beklentilerinizle karşılaştırın. Partnerinizin isteklerine ilgi gösterin ve ona karşı sevecen olun. İşinizde yükselmenizi sağlayacak, aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir. Bütün umudunuzu gelecek bir paraya başlamıştınız fakat o para gelecek üzere görünmüyor. Sıhhat hususlarını abartıyorsunuz.

29 Kasım Yay burcu yorumu

Sevgilinizin size olan hislerini çok uygun değerlendirmenize rağmen, nedense ilginizin geleceği sizi korkutuyor. Bu dehşetleri yendiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız. Bugünlerde iş hayatınızda daha bir sakin olmanız gerekecek. Bir ilişkinizle, bir daha hiç iş yapamayacak biçimde gerginleşiyorsunuz. Gelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor. Bazen önlemi elden bırakabiliyorsunuz. Frenleyemediğiniz gece yemekleri vakitle size kilo olarak geri dönüyor.

29 Kasım Oğlak burcu yorumu

Duygusal hayatınızda kıymetli ve esaslı değişimlerin yaşanacağı ve bakış açınızın değişeceği bir gün. İş alakalarınızı tekrar gözden geçirmek ve önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Zekanız ve yaratıcılığınızla mesleğinizde tepeye çıkmanız hiç de güç değil! Tavırlı olmanız gereken bugünlerde, biraz bonkör davranıyorsunuz. Sıhhatinizi başınıza çok taktınız, adeta hastalık hastası oldunuz. Bu huyunuzdan vazgeçin, etrafınızdakiler bu durumdan çok şikayetçi.

29 Kasım Kova burcu yorumu

Son vakitlerde, sevgilinizle ilgili kuruntularınız kendi içinizde gelişip büyüyor. Birtakım kaygılarınızı partnerinizle paylaşırsanız, kıymetli şeyler olmadığını anlayıp rahatlayacaksınız. Tüm uğraşlarınıza, verdiklerinize karşılık alamadığınızı, gereğince takdir edilmediğinizi ve paha verilmediğinizi hissediyorsunuz. Elde ettiklerinizi, sahip olduklarınızı diğerleriyle paylaştığınız ölçüde zenginleşeceksiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Ayak sıhhatinize itina gösterin.

29 Kasım Balık burcu yorumu

Aşk ömrünüzde her şey yolunda gidiyor ancak hala birtakım telaşlardan kurtulamıyorsunuz. Temkinli ve dikkatli olmanız sizin faydanıza olacak. Gün içinde mesleğinizle ilgili birtakım mevzularda yanlış kararlar alabilirsiniz. Kendinizi denetim etmeli ve sakin olmaya itina göstermelisiniz. Aklınızda olmayan ansızın çıkacak bir harcama, maddi manada biraz sıkılmanıza neden olabilir. İş yerinde yaşayacağınız gerilimin sıhhatinizi etkilemesine müsaade vermeyin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.