28 Kasım Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 28 Kasım Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

28 Kasım Koç burcu yorumu

Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu düşünüyorsunuz, ancak bu meselenizi onunla bir defa bile konuşmayı denemediniz. Amirlerinizin sizden beklediği yeniliği, değişikliği yapmalısınız, hiçbir şey kaybetmeyecek, gönül kazanacaksınız. Birlik ve beraberlik, inançlı yaklaşım başarılı sonuçlar verecek. Bir gayrimenkul satış işinden beklediğiniz para bugün elinize geçiyor ve harcamalarınızda epeyce rahatlayacaksınız. Diş bakımına dikkat.

28 Kasım Boğa burcu yorumu

Sevdiğiniz bireyle ortak hareket edememek sizi rahatsız ediyor. Mümkün hayli daha fazla şey paylaşmaya çalışın. İşle ilgili mevzularda epey istekli ve iyimsersiniz, birtakım gelişmeler sizi şaşırtabilir. Son derece keyifli ve eğlenceli çalışmalar yapabilir, kendinizi daha da güçlü hissedebilirsiniz. Maddi mevzularda epeyce cömert davranıyorsunuz. Kendinizi toparlamanızda yarar var. Bünyenizin güçsüzlüğü nedeniyle hastalanmanız mümkün. Temkinli olmaya çalışın.

28 Kasım İkizler burcu yorumu

Beraberliğinizde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. İçten ve canlı hisleriniz partnerinizle olan yakınlığınızı gittikçe arttırıyor. Mesleğinizde yaratıcılığınız had safhada. Kendinizden ve ömrünüzden olan memnuniyetiniz çalışma arkadaşlarınızı da keyifli edecek. İşyerinizdeki bir yenilik hareketinde büyük bir sorumluluk alacaksınız. Özel hobileriniz için yaptığınız harcamalarınızı biraz kontrol altına almanız gerekiyor. İncecik ve şık bir vücut için; ince dilimler yararlı olacak.

28 Kasım Yengeç burcu yorumu

Bağınız dinginleşti. Dürüstlüğünüzü birbirinize şovunuz. Özel hayatınızla ilgili küçük fedakarlıklar yapmaktan da kaçınmayın. Meslek hayatınızda faal ve başarılı olabileceğiniz bu günü değerlendirin. Fikirlerinizle birlikte çalıştığınız bireyleri etkileyebilir ve yeni teşebbüslerde yer alabilirsiniz. Para konusundaki dertlerinizi arkadaşlarınızla paylaşıp onlardan yardım isteyin. Zihinsel yorgunluğunuzu dindirmek için hayatınızda yapacağınız ufak değişiklikler tesirli olabilir.

28 Kasım Aslan burcu yorumu

Özel hayatınızda kendinizi göstermek ve daima ön planda olmak istiyorsunuz. Etkileyici konuşmalarınızla bunu başarabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif misyonlarda kendi prensiplerinizden vazgeçmeyin. Özgüveninizi isteklerinizin gerçekleşmesi için kullanın. Gücünüzü, değerlerinize bağlı ve prensiplerinize karşıt düşmeyecek biçimde kullanmalısınız. Gelişmelerin sizi sevindireceğinden emin olun. Bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınmıyorsunuz. Diş bakımına dikkat.

28 Kasım Başak burcu yorumu

Sevdiğiniz beşere ulaşmakta sorunlar kelam konusu olabilir. Lakin tüm bunlara karşın keyifli ve de huzurlu olmayı başaracaksınız. Bencilce davranışlarınız nedeniyle iş arkadaşlarınızı rahatsız ediyorsunuz. Onların da fikirlerine kulak vermeye çalışın. Yakın etrafınızda fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kimselerle iş konusunda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Meskendeki hesap yeniden çarşıya uymuyor. İsteklerinize rahatlıkla ulaşabilmek için gelirinizi artırın. Hoş yemeklere hayır diyememeniz kilo almanıza neden oluyor. Çoka kaçmamaya dikkat edin.

28 Kasım Terazi burcu yorumu

Partnerinizle karşılıklı hisler içinde olmanız sizin için hayli kıymetli. Lakin bugün aşk hayatınızda aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi gereksiz detaylardan kurtarmaya ihtimam gösterin. Mesleksel faaliyetlerde önemli bir rekabetle müsabaka ve çaba kelam konusu. Yiğit davranmalısınız. Hesapsız harcamalar bazen sizi çok zorluyor. Beklediğiniz bir para son anda elinize geçecek. Fizikî yorgunluğunuzdan ötürü gücünüzde düşüş olabilir.

28 Kasım Akrep burcu yorumu

Duygusal gerginliklerinizi sevgilinize yansıtma ihtimaliniz var. Ani kararlar, ufak tartışmalar canınızı sıkabilir. İşle ilgili niyetlerinizi özel ömrünüze yansıtmaktan çekinmiyorsunuz. Yakınlarınız işinizi işyerinde bırakmanızı istiyorlar. Biraz da sevdiklerinize vakit ayırın. Kredi almayı düşünüyorsanız, ekonomik geleceğinizi bir daha gözden geçirmenizde yarar var. Zihinsel yorgunluk ve gerilim sinirlerinizin bozulmasına, uykularınızın kaçmasına neden olabilir.

28 Kasım Yay burcu yorumu

Tasa duymayın, çok seviliyorsunuz. Ondan beklediklerinizin biraz abartılı olduğunu siz de fark ediyorsunuz. Bu bahiste sizi uyarabilir, hazırlık olmanızda fayda var. Birikmiş işlerinizi halledebileceğiniz bir gün. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz. Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor. Böbreklerinizle ilgili bir sorun hissedebilirsiniz, ihmal etmek sorunu büyütebilir. Bir uzmana müracaatınızda yarar var.

28 Kasım Oğlak burcu yorumu

Beraberliğinizi kesip atmak istiyor lakin bir yandan da vicdan yapıyorsunuz. Sevgilinizin yeni yeni şahit olduğunuz aksilikleri sizi buna yöneltiyor. Karar sizin! İşinizle ilgili yeni gelişmelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Bu yenilikler karşısında daha esnek ve müspet bir hal almanız kendi faydanıza olacak. Karınız giderinize yetişmiyor, hesapsız harcıyorsunuz. Kimi harcamalarınızı kısmanız gerekebilir. Kendinizi yorgun hissediyorsanız, sağlıklı ve istikrarlı yiyecekler yiyin ve çok su için.

28 Kasım Kova burcu yorumu

Sevgilinizle bu ortalar bağınız çok güzel. Partnerinizin çok istikametli bir insan olması, bağlantınızın zenginleşmesine yardımcı oluyor. İşinizle ilgili birtakım meseleleriniz olabilir. İşinizle ilgili alacağınız birtakım haberlerden olumsuz istikamette etkilenebilir, kendinizi gerilim altında hissedebilirsiniz. Parayla ilgili hususları bir süre ertelemiş görünüyorsunuz. Ancak bu durum kısa sürecek. Cilt rahatsızlıkları canınızı sıkıyor fakat doktora gitmek için de rastgele bir gayretiniz bulunmuyor!

28 Kasım Balık burcu yorumu

Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu düşünüyorsunuz, fakat bu meselenizi onunla bir sefer bile konuşmayı denemediniz. Amirlerinizin sizden beklediği yeniliği, değişikliği yapmalısınız, hiçbir şey kaybetmeyecek, gönül kazanacaksınız. Birlik ve beraberlik, inançlı yaklaşım başarılı sonuçlar verecek. Bir gayrimenkul satış işinden beklediğiniz para bugün elinize geçiyor ve harcamalarınızda hayli rahatlayacaksınız. Diş bakımına dikkat.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.