27 Kasım Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 27 Kasım Cuma gününün günlük burç yorumları…

27 Kasım Koç burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz bağlantının günlük iniş çıkışlarını sıkıca izleyip, istikrarınızı müdafaaya çalışın. Bağlantınızın tatlı tarafının tadını çıkarıyorken bağlantınızın pürüzlü taraflarını inceleyin. Bugün iş yoğunluğunuzun arttığını ve telefonlara yetişemediğinizi düşünebilirsiniz. Bu yoğunluk sizi yoruyor olsa da yaratıcı fikirleriniz ve kendinden emin halinizle bütün işleri muvaffakiyetle tamamlayabileceksiniz. Beklediğiniz para, istediğiniz vakitte olmasa bile, kısa müddette geliyor. Kahve tüketimini azaltın.

27 Kasım Boğa burcu yorumu

İlginizi tek taraflı yaşıyorsunuz. Bir beraberliğin devamı için tarafların gerektiğinde yalnızlığa muhtaçlık duyduklarını partnerinizle paylaşmayı deneyin. Rakip çevrelerden gelecek tesirlere karşı önlemli davranarak, çatışma ya da rastgele bir tansiyondan kendinizi uzak tutmaya çaba göstermelisiniz. Birtakım yüklü ödemeleriniz var. Bunları erteleme talebiniz, olumlu karşılanmayacak üzere. Bir yakınınızın sıhhat meselesiyle ilgili âlâ haber almak keyfinizi yerine getirecek.

27 Kasım İkizler burcu yorumu

Karşı cinse cazip, cazip geldiğiniz bir devir. Bu avantajınızı kullanarak, istediğiniz ilgileri kurabilir ve aşk yaşantınıza büyük bir canlılık katabilirsiniz. Duygusal yanınızın ön planda olması ve şahsî çekiciliğiniz, karşı cinsin gözünde prestijinizi yükseltiyor. Bu olumlu devreyi kesinlikle hedeflediğiniz insanı etkilemek için kullanmalısınız. İşe yeni başlayan birinin yanılgılarını düzeltmekten, kendi işinizi yapamaz hale geldiniz! Olağan yararınızın dışında yeni ek bir yararınız olacak.

27 Kasım Yengeç burcu yorumu

Son derece dikkatli ve planlı davranmanız gereken bir gün. Olumlu ve kararlı bir tavır içinde bulunacak, fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Sevgilinizin ilginize gereksinimi var. Münasebetinize harcadığınız vakit ve güçle gelecekte olumlu ve somut sonuçlar alacaksınız. Yeni teklifler alabilir, iştiraklere girebilirsiniz. Daha uzlaşıcı olmalısınız. Tansiyonlu ortamlar sıhhatinize ziyan verebilir. Açık havada yürüyüş yapmaya itina gösterin. Parayla ilgili hususlarda dikkatli olun.

27 Kasım Aslan burcu yorumu

Özel hayatınızda inatçı yapınızı biliyor, lakin kendinizi dizginleyemiyorsunuz. Bugün, olaylara karşı soğukkanlılığınızı kaybetmeyin. Sizi endişelendiren mevzular hakkında gereğinden fazla düşünüyorsunuz. Bugün üzerinizden kalkacak olan kimi yükler, ileriye yönelik planlarınıza rahatlama sağlayabilir. Harcamalarınızı nasıl kısacağınızı düşünüyorsunuz. Bankadaki küçük birikiminiz bir ölçü eksilebilir! Bulaşıcı hastalıklara karşı dikkatli olun.

27 Kasım Başak burcu yorumu

Partnerinizle aranızdaki sorun ne olursa olsun, aranızdaki hoş irtibat ve problemlerin üstüne ortakça gitme durumu, bağınızın ilerleme anahtarıdır. Sıkıntıları çözmek için, ortak bir strateji geliştirmeniz gerekiyor. Mesleğinizle ilgili başınızın üzerine bir devlet kuşu konmuş da siz farkında bile değilsiniz! Tahminen sizin istediğiniz öbür bir şeydi, fakat bu durum sizin için daha olumlu görünüyor. Maddi manada külfetli bir periyot. Büyük ödemeleriniz var. Onları ileri tarihlere ertelemeyi deneyin.

27 Kasım Terazi burcu yorumu

Özel hayatınızda yaşadığınız problemler, çalışma hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Daha aralı münasebet kurma gayretiniz beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu sonuç getirecek. İş hayatında başarılı ve zeki birisiniz. Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Haksız yere endişelendiğinizi yakında anlayıp rahatlayacaksınız. Harcamalarınızda çoka kaçmanız aileniz tarafından güzel karşılanmıyor. Midenizi düşünüyorsanız, acılı yemekleri azaltın.

27 Kasım Akrep burcu yorumu

Yeni tanışacağınız birine aşık olabilirsiniz. Olumlu puan vermeden evvel daha yakından tanımanız faydalı olur. Almış olduğunuz önlemler ve deneyiminiz, rakibinizin yaya kalmasını sağlayacak. Hesaplaşma ve kendinizi kabul ettirme günü geldi ancak yeniden de kırıcı olmayın! Finans durumunuz iç açıcı değil, yeni bir bütçe yapmanızda yarar var. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et yüklü besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor.

27 Kasım Yay burcu yorumu

Huzurlu ve keyifli bir gün. Bu halinizi devam ettirebilirseniz aşk ve çalışma hayatınızda olumlu yansımalarını görürsünüz. Müspet gücünüzü kaybetmeyin, olumlu düşünen beşerlerle birlikte olmaya çalışın. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun vakittir birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Harcamalarınızda daha temkinli davranırsanız, para biriktirmek için uygun fırsatlar çıkacak. Fazla gücünüzü spor yaparak atmalısınız.

27 Kasım Oğlak burcu yorumu

Bağınıza ziyan vermemek için fikirsiz davranışlardan vazgeçin. Sevgilinizin sıkıntıları karşısında, sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Günlük rutin işlere olan ilgisizliğiniz, başınızı ağrıtacak üzere. Halletmeniz gereken birçok iş sizi bekliyor. Vakit kaybetmeden ve panik yapmadan kolları sıvayıp işe koyulun. Nakdî olarak rahatlayacağınız bir periyoda gireceksiniz. Görme bozukluğunuzun nedeni göz yorgunluğuysa yalnızca dinlenmeye gereksiniminiz var!

27 Kasım Kova burcu yorumu

Artık biten bağınızı unutun! Aşk hayatınızda hoş şeyler vadeden müsabakalar ve memnunluk dolu bir bağ kelam konusu. Bu bireyle ilgilenin. Mesleğinizde atacağınız adımlar size gelecek vaat ediyor. İleriyi görme özelliğiniz, size yol gösterecek. İyimserliğinizi devam ettirip muvaffakiyetlerinizin altına imzanızı atacaksınız, geleceğe itimatla bakın. Para harcamadaki rahatlığınız sonradan pişman ediyor, lakin işe yaramıyor. Soğuk algınlığı, ateşlenme potansiyeliniz bu ortalarda her zamankine nazaran daha yüksek.

27 Kasım Balık burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz ilginin günlük iniş çıkışlarını sıkıca izleyip, istikrarınızı muhafazaya çalışın. Bağınızın tatlı istikametinin tadını çıkarıyorken alakanızın pürüzlü taraflarını inceleyin. Bugün iş yoğunluğunuzun arttığını ve telefonlara yetişemediğinizi düşünebilirsiniz. Bu yoğunluk sizi yoruyor olsa da yaratıcı fikirleriniz ve kendinden emin tutumunuzla bütün işleri muvaffakiyetle tamamlayabileceksiniz. Beklediğiniz para, istediğiniz vakitte olmasa bile, kısa müddette geliyor. Kahve tüketimini azaltın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.