24 Kasım Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 24 Kasım Salı gününün günlük burç yorumları…

24 Kasım Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızda istekleriniz ve hisleriniz ortasındaki uçurumun yarattığı çelişkiyi kaldırarak, içinizdeki kuruntulara son vermelisiniz. Sevgilinizden bir kopuş süreci yaşamanız mümkün. Bu tahminen de yeni bir bağın başlangıcı manasına geliyor! Bugünlerde işinizle ilgili çok tetikte olmalısınız. Ani kararlar vermekten kaçının. Bugünlerde paranızı uygun yönetim ediyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de kimi denetimleri ihmal etmeyin.

24 Kasım Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınız parıldıyor ve nizama giriyor. Aşk, size orijinal heyecanlar yaratmanın hazırlığı içinde. Siz de biraz iradi davranıp gelişmeleri hızlandırabilirsiniz. İş yerinde başınızı kurcalayan bir hususa zihninizde ayırdığınız vakti, sizi direkt ilgilendiren öbür hususlara ayırmaya çalışın. Maddi hususlardaki tutarlılığınıza nazar değdi. Biraz daha denetimli olmanız gerekiyor. Sıhhatinize dikkat. Bilhassa sırt ağrılarında şikayeti olanlar çabucak bir önlem almalılar.

24 Kasım İkizler burcu yorumu

Duygusal manada yürekli biri olduğunuz söylenemez. Sizden beklenen adımı bir türlü atamıyorsunuz. Onun taleplerine karşılık vermeniz alakanıza düzgün gelecek. İş hayatında gözünüz kara, macerayı seviyorsunuz. Risk taşıyan bir mevzuda çok dikkatli olmanız gerekiyor! Yatırıma yönelik teşebbüslerde bulunabilir konutunuza ya da kendinize eşya alabilirsiniz. Tansiyonunuzu denetim altında tutmaya çalışın. Tuzlu yiyeceklerden uzak durmak sizin için yararlı.

24 Kasım Yengeç burcu yorumu

Partnerinizle aranızdaki uçurum büyüyor. Bu da sizi karamsarlığa düşürdü. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Size rakip, hatta düşman sandığınız birisinin bir sorununuzda yardımı, sizi şaşırtacak ve utandıracak. Her ikinizi de muvaffakiyete götürecek, yeni bir arkadaşlık doğuyor. Birikiminiz zayıf olduğu için harcamalarınızı kısarak en doğrusunu yapıyorsunuz. Uyku sisteminizi bozmamaya çalışın. Evvelki yıllarda geçirdiğiniz bir rahatsızlığınız tekrarlayabilir.

24 Kasım Aslan burcu yorumu

Sevgilinizin geçmişte yaptığı yanılgıları affetmediğiniz sürece keyifli olmanız sıkıntı. Problemlerinizi çökmekte birinci adım, geçmişi unutmak olacak. Bu günlerde alçak istekli olmanız gerekiyor. Görüştüğünüz kimi iş bağlantılarınızın üzerlerinde beklediğiniz etkiyi ziyadesiyle göstermiş görünüyorsunuz. Maddi mevzularda aldığınız kararlar düzgün bir formda ilerliyor, ama ödemelerde gecikme olabilir. Kiloların sebebi, abur cubur yiyecekler. Bunlardan vazgeçmediğiniz sürece kilo almanız sürecek.

24 Kasım Başak burcu yorumu

Bugün sevgilinizle hislerinizi daha âlâ paylaşın ve bu akşam ona o harika konuşma yeteneğinizle fikirlerinizi bir gül bahçesi içinde anlatın. Sevdiğiniz bir iş arkadaşınızla bugün tatsız bir konuşma olabilir. Yeniden de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Daima akıl verme isteğiniz onu sıkıyor. Onun da bir yetişkin olarak kimi fikirleri olduğunu kabul etmelisiniz. Çok uzun vakittir sürüncemede olan bir mülk satışından para gelebilir. Bir dostunuzun rahatsızlığı, sıhhatinize dikkat etmeniz konusunda sizi uyaracak.

24 Kasım Terazi burcu yorumu

Aşk hayatınızda her şey kusursuz gidiyor. Sevgilinizle aranızda rastgele bir sorun yaşamıyorsunuz, gelecek için kıymetli kararlar almanız an sıkıntısı. Kıskanç ve yalnızca kendini düşünen bir çalışma arkadaşınız, sizi yanlış bir yola sürmek için çalışıp duruyor. Belirleyeceğiniz halinizle bir olaya istikamet vereceksiniz. Çok sabırlı olmanız gereken bu olayda biraz fazla yansılı davranışınız çok ziyan verici olabilir. Maddi menfaatlerinizi korumalısınız. Para mevzularında kandırılmamaya dikkat edin.

24 Kasım Akrep burcu yorumu

Duygusal istikametten yeni maceralara açıksınız ve yeni münasebetler kurma tarafında aldığınız kararlar da etrafınızdan takviye görecek. Zihinsel manada kuvvetli olacağınız bir gün. Bu özelliğinizi yeni tahliller üretmek, bekleyen problemleri çözmek için kullanmaya çaba etmeniz gerekiyor. Çalışma hayatınızda performans ve birikiminizle muvaffakiyet gösterebilirsiniz. Ön plana çıkmaktan çekinmeyin. Çok fazla şekerli besin tüketimi kısa müddette yağ birikimleri olarak bedeninizde yerini alabilir.

24 Kasım Yay burcu yorumu

Alakanızı daha uygun bir düzeye taşıyabilmek elinizde. Biraz daha yumuşak olur ve daha az hükmetmeyi tercih ederseniz, sevdiğiniz insanın sizinle alakalı hiçbir sorunu kalmayacak. Yeni bir mevzuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. İşvereniniz da sizden uzun vakittir bu türlü bir atak bekliyordu. Yakın dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Hesapta olmayan beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de birtakım denetimleri ihmal etmeyin.

24 Kasım Oğlak burcu yorumu

Sevdiğinizle aranızda birtakım sıkıntılar olduğu bir gerçek. Kısa müddette her şey yoluna girecek. İşte yaşadığınız bir tansiyon başınızı ziyadesiyle meşgul ediyor. Pürüzlerin üzerine gitmiyor, bunları vakte bırakıyorsunuz. Bu tansiyonu çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek üzere. Plansız harcamalarla yüz yüze gelebilir, endişelenebilirsiniz. Ağır bir temponun içinde olmak, kendinize bakmamanız için hiç de kâfi münasebet değil. Ne uykunuza, ne de beslenmenize ihtimam gösteriyorsunuz.

24 Kasım Kova burcu yorumu

Bugün kendinizi hassas hissedebilir, sevdiğinizle bağlantınızda alınganlık gösterebilirsiniz. Yersiz telaş duymak yerine zihninizdekileri paylaşmanız ilginiz açısından sizi çıkarlı çıkaracak. Fikirlerinizde etkilenmeye açık olacağınız bugün arkadaşlarınızla bağlantılarınızda dikkatli olmalısınız. Ruh halinizdeki huzursuzluk meslek ve aile yaşantınızı da etkileyebilir. Bütçenizi denkleştirmeye çalışıyor ve bunun için de epeyce zorlanıyorsunuz. Terlemeyle gelen rahatsızlıklara dikkat edin.

24 Kasım Balık burcu yorumu

Aşk hayatınızda istekleriniz ve hisleriniz ortasındaki uçurumun yarattığı çelişkiyi kaldırarak, içinizdeki kuruntulara son vermelisiniz. Sevgilinizden bir kopuş süreci yaşamanız mümkün. Bu tahminen de yeni bir münasebetin başlangıcı manasına geliyor! Bugünlerde işinizle ilgili çok tetikte olmalısınız. Ani kararlar vermekten kaçının. Bugünlerde paranızı güzel yönetim ediyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de kimi denetimleri ihmal etmeyin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.