24. İstanbul Tiyatro Festivali çevrim içi devam ediyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’ndan (İKSV) yapılan açıklamaya nazaran, fiziki gösterimleri 1 Aralık’ta sona eren şenliğin çevrim içi gösterimleri “www.online.iksv.org” adresinde tiyatroseverlerle buluşuyor. Ayrıyeten şenliğin Öğrenme ve Gelişim Programı kapsamındaki çevrim içi panel ve söyleşiler de İKSV YouTube kanalında fiyatsız yayımlanıyor.

72 saat boyunca izlenebilecek

Yerli İmaller Şov Sponsoru ENKA Vakfı’nın dayanağıyla izleyiciyle buluşan imaller ortasında “Eften Püften Şeyler”, “Varlık”, “Her Güne Bir Vaka”, “Lear Mutfakta”, “Andan Daha Kısa” ve “Olağan-İçi Bir Gezi” bulunuyor. İtalyan direktör Pippo Delbono’nun “Dopo La Battaglia” isimli yapıtı de İtalyan Kültür Merkezi iş birliğiyle “www.online.iksv.org” adresinde izleyiciyle buluşuyor.

İzleyiciler bilet satın aldıkları çevrim içi gösterimleri, telefon, tablet ve bilgisayarlarından izleyebiliyor ve izlemeye başladıktan sonra 72 saat boyunca görüntüleyebiliyor.

Şenlik programının tamamına ve oyunlarla ilgili detaylı bilgiye “https://tiyatro.iksv.org/tr/program” adresinden ulaşılabilir.

24. İstanbul Tiyatro Şenliği’nin Öğrenme ve Gelişim Programı kapsamında gerçekleştirilecek paneller, atölye çalışmaları, söyleşiler, okuma tiyatroları üzere fiyatsız yan aktifliklerin detaylı programı için “https://tiyatro.iksv.org/tr/ogrenme-ve-gelisim-programi” adresi ziyaret edilebilir.​​​​​​​


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.