22 Kasım Pazar günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 22 Kasım Pazar gününün günlük burç yorumları…

22 Kasım Koç burcu yorumu

İlişkinizdeki çelişki ve gerilim sona ermek üzere. Çelişkilerinizi çözmek için bulduğunuz yol doğrudur. Hareket anı bugündür! Yeni başladığınız işte size bol keseden kelamlar, vaatler var, ancak ortada gerçekleşen hiçbir isteğiniz yok! Dilek ve heveslerinize en güzel ve en kesin halde lakin kendi imkanlarınızla kavuşabilirsiniz. Karşılığını alamayacağınız bir işi yapmak zorunda kalmanız mümkün. Bir yakınınıza istemeyerek de olsa vereceğiniz para dayanağı canınızı sıkabilir. Spor yapmamak size kilo aldırıyor.

22 Kasım Boğa burcu yorumu

İlginiz bir değişimden geçiyor. Siz ve partneriniz bağınızın emelleriyle ilgili bir çelişki içinde iseniz, bütün problemlerinizi açıkça lisana getirin. Bu günlerde kendi problemlerinizi dışardan yardım almadan çözebilecek durumda değilsiniz. Sizi sevenlerden de takviye alabilirsiniz. Yaptığınız harcamaları azaltmaya niyetiniz yok üzere. Bir yakınınıza verdiğiniz mali takviye, soruna düşmenize neden olabilir. Şu sıralar sıhhat sıkıntılarıyla da karşılaşabilirsiniz, yediklerinize dikkat edin.

22 Kasım İkizler burcu yorumu

İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka gerçek götürüyor. İş yaşantınızda isteksizliğiniz veriminizi düşürüyor. Çok güvendiğiniz bir dostunuzdan alacağınız kimi haberler şimdi saklı tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Parayla ilgili kararlarınızı alırken aceleye getirmeyin, etrafınızdakilere danışın. Sonradan çok üzülürsünüz. Yemek saatleri dışında daima bir şeyler atıştırma huyunuzdan vazgeçin.

22 Kasım Yengeç burcu yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda karşılaşacağınız sürpriz olaylar birtakım tasa ve kaygılarınızın tekrar gün yüzüne çıkmasını sağlayabilir. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız ortasında yumuşaklığınızı istismar edenler var. Ezilmek istemiyorsanız, gereken yerde karşı çıkmasını bilin. İstemeden de olsa içinde bulunacağınız bir para tartışması sizi olumsuz manada etkileyecek. Dikkatli olun! Uzun müddettir yaşadığınız sıhhat sorunlarından kurtuldunuz, artık sıra kilolarda.

22 Kasım Aslan burcu yorumu

Bugünlerde gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Başta size özgürlük ve yeni bir memnunluk kapısı üzere görünen bu birliktelik, yeni problemlere ve yeni mutsuzluklara götüren bir kapıyı da açabilir. Biten münasebetinizin badirelerini unutmadan öbür bir beraberliğe adım atmayın! Yaptığınız işte yenilikler üretip açıklamaktan ve tenkit almaktan kaçınmamalısınız. Kendinizi şartlandırmayın. Alacağınız para haberi yüreğinizi ferahlatacak. Besin bedeli yüksek olan yiyecek ve içecekleri tercih edin.

22 Kasım Başak burcu yorumu

Sevgilinizle yeni kırgınlıklar yaşamamak için sert çıkışlar göstermekten kaçının. Sizi kırmış olan partneriniz, pişmanlık içinde kıvranıyor. Her ikinizden biri adım atmalı! Bugün iş yerinde zamansızlıktan yakınabilir, tıpkı anda pek çok işle birden meşgul olmak zorunda kalabilirsiniz. Ödemeleriniz bugünlerde peş peşe geliyor. Dikkatli harcıyor, lakin yeniden de yetiştirmekte zorlanıyorsunuz. Sıhhatiniz çok âlâ, gücünüz de yerinde. Fakat yeniden de uygunsunuz diye kendinizi fazla zorlamayın.

22 Kasım Terazi burcu yorumu

Üzerinizde yıldızların birbirleri ile zıt etkileri var. Özel hayatınızda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bağınızın düzgün gitmesinin tek şartı sizin geçmişten büsbütün kopmanız. Son günlerde işinizle ilgili sorumluluklarınız yüzünden başınız sıkıntıda. Hissettiklerinizde haklısınız fakat bugün ne kadar derin düşünürseniz o kadar çıkmaza girebilir ve tahlil bulmakta, karar vermekte o kadar zorlanırsınız. Geçmişten kalan kimi ödemelerinizin uzaması bütçenizi sarsıyor.

22 Kasım Akrep burcu yorumu

Kendi hislerinizi sevgilinizle paylaşmak, birbirinize duyduğunuz sevgiyi daha da büyütür. Ona ne kadar bağlı olduğunuzu söylemek kâfi olmaz; davranışlarınızla da bunu vurgulayın. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir ve itimat kazanacaksınız. Hesapta olmayan harcamalar yüzünden tertipli ödemeleriniz aksayabilir. Hayatın gerginliği sıhhatinizi etkiliyor. Kimi belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, bir uzmana görünmelisiniz.

22 Kasım Yay burcu yorumu

Hoş ve uzun devirli bir bağ kurma vakti geldi. Makul davranarak ve gönlünüzün gösterdiği istikamete giderek, aşk dolu ve ömür uzunluğu sürecek bir bağlantı kurabilirsiniz. Çalışma hayatında, dik başlı ve inatçı biri olarak tanınmanız, sizin davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için önünüze çıkacak fırsatı yeterli kullanmalısınız. Maddi birikiminizi pahalandırmak konusunda, bir yakınınız size dayanak olacak. Böbreklerinizle ilgili şikayetlerinizi önemsemelisiniz.

22 Kasım Oğlak burcu yorumu

Karamsarlığı bir kenara bırakırsanız, kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedebileceğiniz bir gün. Sevdiğiniz bireyle diyalogunuzda daha dikkatli ve anlayışlı olmalısınız. Meseleleri içinize atmak yerine birlikte olduğunuz bireyle paylaşmayı deneyin. Böylelikle sorunların büyümesine de mahzur olmuş olursunuz. İşle ilgili hususlarda aldığınız birtakım kararlar olumlu sonuç vermeyebilir. Yatırım hususlarında, ani kararlar vermekten kaçının. Sıhhat sorunu olan bir arkadaşınız bilhassa sizden ilgi bekliyor.

22 Kasım Kova burcu yorumu

Bitmek üzere olan ilginizi bırakmayı istemeyebilirsiniz, ama unutmayın ki değişim kaçınılmaz bir şeydir ve alakalar doğal olarak başlarlar ve biterler. Üçüncü bir kişi bu değişmenin nedeni olabilir. İşinizle ilgili yeni istekler içine girecek ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Yapabileceklerinizden fazla sorumluluk almaktan kaçının. Mali mevzulara yönelik yeni gelişmeler meydana gelecek. Metabolizma süratiniz bu ortalar yavaş. Kilo sorunu yaşayabilirsiniz.

22 Kasım Balık burcu yorumu

İlişkinizdeki çelişki ve gerilim sona ermek üzere. Çelişkilerinizi çözmek için bulduğunuz yol doğrudur. Hareket anı bugündür! Yeni başladığınız işte size bol keseden kelamlar, vaatler var, fakat ortada gerçekleşen hiçbir isteğiniz yok! Dilek ve heveslerinize en güzel ve en kesin formda fakat kendi imkanlarınızla kavuşabilirsiniz. Karşılığını alamayacağınız bir işi yapmak zorunda kalmanız mümkün. Bir yakınınıza istemeyerek de olsa vereceğiniz para dayanağı canınızı sıkabilir. Spor yapmamak size kilo aldırıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.