2021 yılında burçlara göre çocuklar

Yaramaz çocuklar aslında kendi güçlerini yanlışsız yönlendiremeyenler diye düşünürüm daima. Astroloji ise enerjiyi gerçek yönlendirmek için hoş bir rehber. Çocuğun gücünü gerçek alanlara yönlendirdiğiniz an kendi kimliğini, hayatını yanlışsız biçimde inşa etmesini imkanlı hale getirmiş oluruz.

2021 yılında tutulmalar İkizler ve Yay burçlarında gerçekleşecek. Tutulmalar ise çocukların kadersel tesirde hayatlarının yönlenmesine vesile olacak. Kimi çocuklarımız kendi yeteneklerini geliştirmek için yeni alanlarla tanışacak. Örneğin fotoğraf, müzik, sanat, drama gibi… Kimi çocuklarımız ise araştırmalar yapacak. Daha çok öğrenecek ve sonra isterlerse öğrendiklerini deneyimleyecek.

Bu yılın en hoş teması ‘araştırmak’

Tüm çocuklar için bu yıl kitap okuma alışkanlığı edinmeleri için çok besleyici. Satürn’ün Kova burcu transitini de düşünürsek teknolojik kitap okumak, teknolojik kitaplıklar edinmek ya da sesli kitap dinleme alışkanlığı kazanmalarını sağlamak da farklı, alternatif usullerden olacak.

İrtibat ziyadesiyle değerli olacak. Tüm çocuklarımız için kardeşler, yakın etraf ve arkadaşlık ilgileri ile öğretmenleri, büyükleri ve tatil arkadaşları ile bağlantıları 2021 yılında daha çok gelişecek.

Biz ebeveynlere düşen sorumluluk çocuklarımızın irtibat kurmasına yardımcı olmak. Onlarla arkadaşlık münasebetleri geliştirmeye çalışmak ve yanlarında olduğumuzu hissetmelerini sağlamak olacak.

Tehlikeli kısmı ise Kova Burcu tesirinin teknolojinin makus kullanımı üzerine geliştiği! Benim teklifim anne ve babaların teknolojiyi yasaklamaları değil, tersine anne ve babaların da teknolojiyi birebir çocukları üzere kullanmaya başlamaları olacak.

Onların dahil olduğu toplumsal medya sitelerine bir profil de siz oluşturmayı denemeli ve onların bakışıyla bu dünyayı görmelisiniz. Evet, birçok tehlike internette çocuklarımızı bekliyor olabilir ancak tehlikeli olan şeylere çocuklarımızın meyletmesi için duygusal boşlukları olması gerekir. Bu duygusal boşlukları tamamlamak için hiç bilmediği beşerlerle kaynaşmaları yerine en güvendikleri, kendilerini rahatça teslim edebilecekleri aileleriyle birlikte olmaları onların bu dünyayı daha fazla besleyici kullanmalarına vesile olacak.

Tahminen bu halde sizler de çocuklarınızdan çok fazla şey öğrenebilirsiniz. Yalnızca onları dinlemeye açık olmalı ve tecrübelerini paylaşmaya istekli olmalısınız. Unutmayın Kadersel Ay Düğümleri İkizler ve Yay Burçlarında… İkizler deneyimlemeli ve Yay dinlemeli.

Koç burcu çocukları

Çocuklarımız faal, teşebbüsçü, öncü ve başkan burca ilişkin bu çocuklarımız aslında 2021 yılı tarafından desteklenecekler. Bilhassa kendi yeteneklerini keşfetmek üzerine çok güçlü bir vakit yaşayacaklarını düşünüyorum. Kardeşleri varsa onlarla irtibata geçmeleri bu yıl daha kolay olacak. Öteki yandan arkadaşlık alakalarını geliştirmek ismine yeni marifetler kazanacakları bir yıl içerecek. Satürn onların 11. Konutunda, yani arkadaşlık bağlantılarını geliştirdikleri meskende olacak. Bu yıl Koç burcu çocuklarımız kendi kümelerini, kendi arkadaşlarını, kendi zevk aldığı alanları keşfedecek ve buralarda daha çok vakit geçirecekler. Biz ebeveynler olarak onları yönlendirebilmek ismine onları müzelere müze kart çıkartıp yönlendirebiliriz. Onları araştırmaya teşvik edebilir laboratuvarlara götürebilir ve marina parklara götürebiliriz. Bitkileri, canlıları hayatı araştırabilecek bütün alanlarla ilgili onları özel üyelikler çıkartabilir, onların yanında olmayı deneyimleyebiliriz.

Boğa burcu çocukları

Sakin, sabırlı ve iştahına düşkün olan sevgili Boğa burcu çocuklarımız, bu yıl kendi hayatlarında gayeler geliştirmeye odaklanacaklar. Kendi gayelerini ortaya çıkartmak için bilhassa onları Nisan ve Mayıs ayı daha fazla destekleyecek. Lakin tüm yıl boyunca yeni gayeler koymaya uğraşacaklar. Bilhassa hayatlarında yapmak istedikleri ne varsa onları biriktirerek adım adım giderek, üstüne bir tuğla daha koyarak inşa etmeyi öğrenecekler. Bu devir ilgileri daha çok uzaya, kaşifliğe hakikat merak salabilir. Onların bu meraklarını giderebilmek için biz ebeveynler onları meraklarına yönlendirecek alanlarla tanıştırabilir, onları bu hususta geliştirecek oyuncaklar alabiliriz. Ya da bu bahisteki dergilerle onların hayatlarında neleri yapmaları gerektiği ile ilgili tahlilleri buldurmak için onlara yardımcı olabiliriz.

İkizler burcu çocukları

Bu yılın yaramazları İkizler burçları, kendi kalıplarına sığmayacaklar. Yeni elbiseler, farklı beşerler, farklı lisanlar öğrenmeye daha çok adım atacakları bir yıl olacağını düşünüyorum. Bilhassa İkizler burçları kendi kaplarına sığmayacak ve kendilerini değiştirmek isteyecekler. Çocuklarınızın odalarını değiştirebilirsiniz. Bu yıl için 2021 temasında hoş bir dekorasyon yapıp hoş bir çalışma yapabilirsiniz. Öbür yandan onları yabancı kültürlere, yabancı tecrübeleri karşı yönlendirebilir, yeni bir lisan öğrenmesi için teşvik edebilirsiniz. Bu yıl bunları inşa etmek için çok değerli bir vakitleri olacak. Bilhassa Haziran ve Temmuz ayları çocuğunuzu çok fazla bu hususlarda destekleyecek.

Yengeç burcu çocukları

Ailenin değer ve pahasını bilen sevgili Yengeç burcu çocuklarımız, bu yıl daha çok ortak paylaşımlar üzerine ilerleyecekler. Sevdikleri arkadaşlarıyla birlikte ortaklaşa geliştirdikleri projeler içerisinde olabilirler. Tek başlarına çalışmaları pek uygun değil. Ama çalışma arkadaşlıkları edinip onlarla paylaşımlar yaparlarsa derslerindeki muvaffakiyetlerinin daha fazla artma ihtimali de kelam konusu olacak. Başka yandan dedelerinin ya da aile büyüklerinin çalışma imkanlarının içerisine dahil olabilirler. Bilhassa baba ve baba figürlerinden gelen işlerde bilhassa yaz aylarında da aileye yardımcı olacak işler içerisinde olabilirler. Yaz aylarında onları bir iş imkanı yaratmalı. Ve kendi hayatında paranın pahalı olduğunu, çalışma hayatının ne olduğunu onlara bu yıl daha fazla öğretmeye programlı olabilirsiniz.

Aslan burcu çocukları

Başkan tarafı yüksek Aslan burcu çocuklarımız, bu yıl kendi hayatlarında sorumluluk alacakları değerli bir vakte geçecekler. Uzun vakittir kendi istediklerinin olmadığına dair şikayette bulunuyor olabilirler. Kendi sorumlulukları çok ağır ve fazla geliyor olabilir. Öteki yandan sıhhat sorunları yaşayan çocuklarımız varsa da şifa gücüyle dolu bir yıl olacak. Hayata atılmaları kendi arkadaş etraflarıyla irtibata geçmeleri ve hoş paylaşımlar yapmaları 2021 yılında daha fazla artacak. Özellikle Ağustos ayı onlar için çok güçlü gelecek ve kendilerini daha motive hissedecekler. Biz ebeveynler olarak Aslan burcu çocuklarımızı topluma ve hayata adım atmaları için desteklemeliyiz. Bilhassa dolaplarını değiştirebilir, yeni hoş kıyafetler alabilir, onları adabı muaşeret dersleri verebilir ve ferdî gelişimlerinde onların yanında olduğumuzu ve beşerlerle içe içe olduğu anlarda da şayet isterse bir telefon ucunda bizlere ulaşabileceklerinin garantisini vererek onlara makul liderlik vasıflarını 2021 yılı boyunca vermeye istekli olabiliriz.

Başak burcu çocukları

Ayrıntıcı, eleştirel ve meraklı Başak burcu çocuklarımız, 2021 yılı boyunca hayatlarındaki sorumlulukları daha fazla arttıracaklar. Bilhassa çalışmak istedikleri istikametlerde ustalaşabilme potansiyelini daha fazla elde edecekler. Özellikle yeteneklerini bildiğiniz Başak burcu çocuklarınız varsa onları bu yeteneklerin üstatlarının üstatları ile tanıştırmaya çalışın. Örneğin piyano çalabilen bir kızınız varsa bir piyonu üstadıyla onu tanıştırabilir ve bir yol olması için ona bir rehberlik sunabilirsiniz. Öbür yandan Satürn’ü altıncı konutlarında yaşayacakları için evcil hayvan sahibi olabilirler. Evcil hayvanları olan Başak burcu çocuklarınız varsa onların sorumluluklarını daha fazla aldıklarını 2021 yılı boyunca görebilirsiniz. Bilhassa kendi sorumluluklarını üstlenmeyi başarmaları için ebeveynleri olarak onların yanında olmaya 2021 yılı boyunca dikkat etmenizi önereceğim.

Terazi burcu çocukları

Naif ve sanatsal kabiliyetleri yüksek Terazi burcu çocuklarımız 2021 yılı boyunca hobi ve ilgi alanları hanesinden desteklenecekler. Kendi hayatlarındaki ilgi alanlarını keşfetmek üzerine hoş bir seyahat yapacaklar. Bu yıl boyunca onların hayatlarında sevgi, bedel ve sevdiği işlerle uğraşma maharetleri daha fazla yükselecek. Bu hobilerini bir kuruma, bir alana dönüştürmek için siz ebeveynleri onlarla ilgilenebilirsiniz. Bu yıl onlara bu hususlarda maddi ve manevi takviye olabilirsiniz. Teknoloji konusunda ise onlarla tıpkı lisanı konuşabilecek alanlar yaratmak, aile içi bağlantılarında Terazi burcu çocuklarının daha güçlü bağlantı kurmalarına bu yıl vesile olacak. Kendi sorumluluklarını alabilmeleri için hünerlerini ve kabiliyetlerini geliştirmeleri bu yıl onlar için çok değerli olacak.

Akrep burcu çocukları

Meçhullükten hiç hoşlanmayan her şey net olsun benim olsun diyen sevgili Akrep burcu çocuklarımız bu yıl boyunca aile içi bağlarında bol hareketli bir vakit yaşayacaklar. 2021 yılı onlar için taşınmalı geçebilir. Kendi konutlarını, yuvalarını ve hanelerini benimsemeleri epeyce kıymetli olacak. Aile içi irtibatı arttırabilmeleri ve sağlıklı kalabilmeleri ismine siz ebeveynlerin vazifesi mesuliyeti onların aile alakalarını güçlendirmek üzerine olmalı. 2021 yılı boyunca kendi hayatlarında mahrem alanlarını onlara sağlamanız gerekli. Bilhassa kendilerine ilişkin bir oda ya da bir çalışma masasının olması onları daha huzurlu ve memnun kılacak. Meskende ne kadar sakin ve sükunet varsa ve muteber bir ortam varsa bilin ki Akrep burcu çocuklarınızın topluma açıldığı anda da tıpkı huzuru ve memnunluğu yakalayabilecekler demektir. Bütün eğitim aile içinden başlar.

Yay burcu çocukları

2021 yılının yaramaz çocukları Yaylar bu yıl daha fazla merak sahibi olacaklar. 2021 yılı onlara yeni bir kardeş getirebilir ya da kardeş üzere benimseyebilecek yeni bir dostluk, yeni bir arkadaşlık bağı geliştirmesine vesile olabilir. Yeni bir lisan öğrenmek, alan hudutlarını genişletmek tüm yay burcu çocukları için 2021 yılı boyunca kıymetli olacak. Onları eğitim, bilgi ve etraf hanesi üzerinden geliştirmeyi efor göstermeliyiz. Siz ebeveynleri olarak onların hayatında arkadaşlarıyla bağlantı kurabilmeleri için daha fazla uğraş sarf edebilirsiniz. Onları da doğum günü partilerine ya da arkadaşlarıyla görüşmelerine gidip gelmesini sağlayabilir ve onların öbür arkadaşlarıyla irtibat kurabilmesi için bir köprü görevi görebilirsiniz.

Oğlak burcu çocukları

Büyümüş de küçülmüş dediğimiz sevgili Oğlak burcu çocukları için 2021 yılı birçok sorumluluğun üstesinden gelebilecekleri değerli bir yıl olacak. Siz ebeveynleri olarak Oğlak burcu çocuklarınız için onların parayla ortasındaki ilgisini güzelleştirmeniz ve bu alakayı onlara tanıtmanız için 2021 yılı size verimli gelecek. Onları farklı bir Kumbara alabilir, onlara kumbara alışkanlıkları kazandırabilir ve onların ismine bankada ufak bir hesap açabilirsiniz. Bu yıl onların vazife ve sorumlulukları haricinde kendi vücutlarına olan misyon ve sorumluluğu da yaşamaları ve verimliliğini arttırmayı yılları. Yani yiyecek ve içecek alışkanlıklarını değiştirebilmek ve onlara hakikat alışkanlıklar kazandırabilmek için 2021 yılı hoş fırsatlar getiriyor. Özellikle kendilerini pahalı hissetmek için iki katı efor sarf ettiklerini görebilirsiniz. Onları hak ettikleri kıymetleri vererek ödül sistemiyle 2021 yıl sürecinde onları memnun edebilirsiniz.

Kova burcu çocukları

Adalet duygusu yüksek ve merhametli Kova burcu çocuklarımız 2021 yılı boyunca kendi hayatlarında ayakları üzerinde durabilecek değerli ortamlar elde edecekler. Kendi öncelikleri değişebilir ve uzun vakittir yapmayı planladıkları bir eğitime başlayabilirler. Sanatsal bir kabiliyet bir yetenek geliştirebilir ve dış görünüş ve imajlarını değiştirmek isteyebilirler. 2021 yılı boyunca Kova burcu çocuklarımızı özgür bırakmak, onların hayata daha güçlü tutulması ve kendilerini daha uygun hissetmelerine vesile olacak. Kendi kişiliğinden farklı bir yapı ortaya çıkartabilir, biraz vurdumduymaz gözüküyor olabilirler. Ancak onların verdiği her karar için yanında olduğunuzu onlara göstererek en yeterli dayanağı verebilirsiniz. Verdikleri kararları sorgulamalarını sağlamak için onların yanında olmanız gerekli. Şayet onların kararlarını eleştirirseniz kendi özgüvenlerini kazanmaları konusunda onları ıstıraba sürükleyebilirsiniz. Lakin 2021 yılı kendi özgüvenlerini kazanmaları konusunda onlara çok kıymetli gelecek.

Balık burcu çocukları

Yetenekleri ve bilmiş halleri ile yaşından daha olgun duran Balık burcu çocukları, 2021 yılı boyunca kendi içlerine kapanacak, yalnız kalmayı isteyecek ve mahrem alanlar elde etmek için uğraşacaklar. Siz ebeveynler olarak 2021 yılı boyunca balık burcu çocuklarınızın kendi mahrem alanlarında olmasını sağlamalısınız. Onlara ilişkin bir oda, bir çalışma masası sağlamanız onların kendi hayatlarını güzel hissetmesine vesile olacak. Öbür yandan kendi başlarına kalmayı, yalnız kalmayı tercih etmeyi, bir evcil hayvan edinmeyi ve iç dünyalarını zenginleştirmeyi bu yıl daha fazla yaşayacaklar. 2021 yılı boyunca onlara kitap alışkanlıkları kazandırabilir, hayata nasıl gelecekleriyle ilgili düzgün müşahede yapabilecekleri ortamları götürebilirsiniz. Öteki yıllarda sorumlulukları kendi üzerlerine almayı daha uygun, daha başarılı kılmaları için 2021 yılında kendi iç dünyalarını ziyadesiyle zenginleştirmeleri gerekli ve 2021 yılı onların iç dünyalarını zenginleştirmek için en hoş yıl diyebiliyoruz.

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.