20 Kasım Sesli Okuma Günü kutlanıyor

OKUYAY (Okuma Kültürünü Yaygınlaştırma Platformu) Platformu tarafından yürütülen Sesli Okuma Günü Projesi’nin bu yıl birinci sefer kutlayacağı ve Instagram hesabından yayınlayacağı 20 Kasım Sesli Okuma Günü’nde muharrirler Mine Söğüt, Aslı Tohumcu, Aytül Akal, Tülin Kozikoğlu, Ayşegül Dede ve Özge Lokmanhekim her yaştan okur için birbirinden hoş kitaplarından sesli okumalar yapacaklar.

Her yaştan okuru bekliyor

20 Kasım Cuma günü saat 10.00’da başlayarak gün uzunluğu devam edecek olan Sesli Okuma Günü’nde, muharrirler Mine Söğüt, Aslı Tohumcu, Aytül Akal, Tülin Kozikoğlu, Ayşegül Dede ve Özge Lokmanhekim her yaştan okur için birbirinden hoş kitaplarından sesli okumalar yapacaklar.

Okurlar, OKUYAY Platformu’nun toplumsal medya hesaplarını takip edip, sesli okuma yaparak takviye olmak için projenin internet sitesinden müracaat yapabilirler. Herkesin, etrafındaki çocuklara sesli kitap okumasını teşvik eden proje kapsamında gerçekleştirilen aktiflikleri OKUYAY grubuna ulaştırmak isteyenlerin ise, toplumsal medyada #sesliokumagünü etiketini kullanması gerekiyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.