19 Aralık Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 19 Aralık Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

19 Aralık Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızda daima memnunluğu aramaktan vazgeçin. Bağlantılar müspet ve negatif taraflarıyla de alımlı olabilirler. Detaycılığınız ve insan alakalarına verdiğiniz değeri herkesten beklemeniz antipati toplamanıza neden oluyor. Diğerlerinin da doğruları olabileceğini unutmayın, onlardan yararlanmaya bakın. Vakitsiz harcamaların derdi bir müddet daha sürebilir. Kimi borçlarınızı ertelemeye çalışın. Sıhhatle ilgili küçük bir sorununuz olabilir, doktora danışmalısınız.

19 Aralık Boğa burcu yorumu

Bir arada olduğunuz şahsa karşı hisleriniz epey aşınmış durumda, alaycı konuşmalarınızdan belirli. Lakin vazgeçemiyorsunuz da. Bağınızın sonu umut vaat etmiyor. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan evvel sakin olup, kendinizi düzgün tabir edin. Problemlerinizden kaçarak çözemezsiniz. Bir an evvel ne istediğinize karar verip harekete geçin. Çok uzun vakittir sürüncemede olan bir mülk satışından para gelebilir. Kiloları vermenin vakti gelmedi mi?

19 Aralık İkizler burcu yorumu

Sevgilinizin bağınızda verdiği ödünlerin, bağınızı ayakta tuttuğunu görebilmelisiniz. Tek taraflı özveri, uzun vadede tahlilsiz kalacak üzere görünüyor. İş hayatında duygusal yaklaşımlarınızı bir kenara bırakarak daha akılcı bir tavır izlemeniz gerekiyor. Başarılı günler yakında. Ani kararlar almaktan kaçının. Kimi tedirginlikler canınızı sıksa da bunların üzerinde fazla durmamalısınız. Dış görüşünüzle ilgili gereksiz harcamalar yapmaktan kaçının. Perhizi ihmal etmek size kilo aldırıyor.

19 Aralık Yengeç burcu yorumu

Sevgilinizle birbirinizden uzaklaşıyorsunuz. Bunu o da sizin kadar sorun ediyor, sizin kadar üzülüyor, lakin artık dünyaya farklı pencerelerden baktığınızı kabul edin! Lakin ölçülü bir tavır içinde olursanız kısa müddette olaylar tatlıya bağlanacak. İşinizdeki herkesi kendinizle bir rekabet halinde görüyorsunuz. Fırsat kapanın elinde kalır mantığıyla çalışan bencil biri sonlarınızı bozuyor. Çıkar hususlarında yanlışlıklar yapabilirsiniz. Frenleyemediğiniz gece atıştırmaları vakitle size kilo olarak geri geliyor.

19 Aralık Aslan burcu yorumu

Duygusal beraberliğinizi ilgilendiren bir hususta kusurlu adım atmak üzeresiniz. Sizi bu mevzuda ısrarla uyaran birisi var. Onu dinlemeniz gerekiyor. Sonra son pişmanlık yarar etmeyebilir. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir ve inanç kazanacaksınız. Alım satım hususlarında birden fazla seçenekle müsabakanız mümkün. Hislerinizden fazla mantığınızın sesini dinleyin! Teneffüs yolları sorunları yaşayabilirsiniz.

19 Aralık Başak burcu yorumu

Etrafınızda sizi daima izleyen biri var. Sizi alımlı buluyor. Lakin itimat vermediğiniz için size ilgisini muhakkak etmekten yana değil. İşinizle ilgili olarak birçok bireyden olumlu takviye alıyorsunuz. Bu kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlıyor. Para konusunda tavırlı olduğunuz kadar savruksunuz da. Bu durum cömert olmanızdan kaynaklanıyor. Harcama konusunda biraz makul olma periyodu. Yaşadığınız bir sıhhat meselesiyle ilgili uzmana görünmeniz gerekebilir.

19 Aralık Terazi burcu yorumu

Sizin haberiniz olmadan sevgiliniz bir sürpriz hazırlayabilir. Bir şeyler hissetseniz bile meraklı davranmayın. Size karşı haksızlık yapmış ya da dedikodulara kapılıp sizi yanlış kıymetlendirmiş bir kişi kusurunu anlayıp sizden özür dileyecek. İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Değerli sorumluluklarınız var. Lakin siz bu sorumlulukların hepsinin altından kalkıyorsunuz. Yatırım yapmadan evvel, etrafınızda bu bahislerle ilgilenen dostlarınızdan yardım isteyin. Hakikat beslenme gerginliğinizi alıp götürür.

19 Aralık Akrep burcu yorumu

Keyifli beraberliğinizi, kalıcı bir alakaya dönüştürme niyetiniz var. Sevgilinizin bu husustaki kararlılığı, sizi evlilik planlarına kadar götürebilir. Elinizde olmayan nedenlerle işinizde yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Yalnız başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olacak. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalarınızın karşılığını göreceksiniz. Kendinizle ilgili birtakım harcamalar birikiminizi eritebilir. Sıhhat sorunlarınızı hiç önemsemiyorsunuz.

19 Aralık Yay burcu yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız küçük meşakkatleri biriktiriyor, vaktinde çözmüyorsunuz. Sonradan da büyük bir sorun olarak karşınıza çıkıyor. İş omurunuzdaki insan alakaları sizi yıpratıyor. Sonradan üzebileceğiniz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız, birtakım insanlara reaksiyonlarınızı direkt göstermelisiniz. Bir para alışveriş işinizde ziyanlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Zararınızı kapatmanız güç gibi! Abur cubura olan düşkünlüğünüz sıhhatsiz beslenmenize yol açıyor.

19 Aralık Oğlak burcu yorumu

Gücünüzün güçlü olduğu bir gündesiniz. Uzun müddettir ihmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız, verdiğiniz kelamları yerine getirmelisiniz. Ferdî niyetlerinizi karşı tarafa kabul ettirme gayreti içindesiniz.

19 Aralık Kova burcu yorumu

Duygusal hayatınızla ilgili beklemediğiniz sıkıntılar kelam konusu. Hislerinizin esiri olmadan, tahlil üretmek yoluna giderseniz keyifli olmanız mümkün. İş toplantılarınızda birtakım aksilikler çıkabilir. Kelamlarıyla sonlarınızı bozmaya çalışanlara karşı sabırlı, dikkatli ve ölçülü olmalısınız. Her şeye karşın bahtınız size yardım edecek. Maddi açıdan beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Baş ağrılarınızın nedeni, son günlerdeki sistemsiz uyku saatleriniz.

19 Aralık Balık burcu yorumu

Aşk hayatınızda daima memnunluğu aramaktan vazgeçin. Bağlar müspet ve negatif taraflarıyla de cazip olabilirler. Detaycılığınız ve insan bağlantılarına verdiğiniz kıymeti herkesten beklemeniz antipati toplamanıza neden oluyor. Oburlarının da doğruları olabileceğini unutmayın, onlardan yararlanmaya bakın. Vakitsiz harcamaların zahmeti bir müddet daha sürebilir. Birtakım borçlarınızı ertelemeye çalışın. Sıhhatle ilgili küçük bir sorununuz olabilir, doktora danışmalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.