16 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 16 Kasım Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

16 Kasım Koç burcu yorumu

Kendi doğrularınızı sevgilinize empoze etmeniz bağlantınızı çıkmaza sokuyor. Ona gösterdiğiniz fazla ilgi bunaltabilir. Karmaşık hislerden uzaklaşmaya çalışın. İş omurunuzdaki memnuniyetsizlik gözünüzü günden güne korkutuyor. Bugünlerde tecrübeli, sağduyulu bireylerle irtibat içinde olmaya çalışın. Harcamalarınıza biraz daha dikkat ederseniz beklenmedik masraflarınızı çarçabuk karşılayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmemeniz, fizikî performansınızın düşmesine neden oluyor.

16 Kasım Boğa burcu yorumu

Sevgilinizi çok sevmenize karşın, kendinizi tabir etmekte başarılı olduğunuz söylenemez. Bu durum aranızda vakit zaman gerginliklere sebep oluyor. İşinizle ilgili birtakım görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz ortasında memnuniyetle karşılanıyor. Bugünlerde maddi külfet yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda fayda var. Birtakım harcamalarınız nitekim çok gereksiz. Şu sıralar sıhhat meseleleriyle da karşılaşabilirsiniz, yediklerinize dikkat edin.

16 Kasım İkizler burcu yorumu

Duygusal hayatınızda rastgele bir sorun gözükmüyor, ancak siz tekrar de keyifli değilsiniz. Bugünlerde tekrar uyumsuzluğunuz üzerinizde. İş yerinde son günlerde takınmış olduğunuz haller arkadaşlarınız tarafından güzel karşılanmıyor. Bir an evvel kendinize çeki sistem vermelisiniz. Yeni yatırımlar için güçlü istekler duyuyorsunuz. Bu defa sezgilerinizle değil, edindiğiniz bilgilere nazaran davranın. Mevsimin ve gerginliklerin de tesiriyle kimi sıhhat sorunları yaşayabilirsiniz.

16 Kasım Yengeç burcu yorumu

Sevgiliniz varsa kuşkularınızla onu suçlamaktan kaçının. Sizi sevdiğini bilmeli ve sert sözlerle onun kalbini kırmamalısınız. Bırakın sizi memnun etsin. Kalbiniz boşsa bu günlerde karşı cinsten uzak durun. İş bağlantılarınızda ortamı germemeye dikkat edin. Bilhassa bugünü sakin geçirmeniz yararlı olacak. Önümüzdeki günlerde birçok şeyin nasıl çözüldüğünü görüp rahat bir nefes alacaksınız. Mali mevzularda risk almayı çok sevseniz de, bugün mantıklı davranmanızda fayda var.

16 Kasım Aslan burcu yorumu

Sevgilinizle uzun periyotlu bir yaşama hazırsınız, ama bu kararı açıklamadan evvel kendinize biraz vakit tanıyın. Çözemediğiniz çelişkileri değerlendirip, yolunuzun yanlışsız olup olmadığını saptamanız gerekiyor. İşinizde kelamla takdir ediliyorsunuz, lakin işteki muvaffakiyetinizin nakdî karşılığından pek şad sayılmazsınız. Uzun vakittir beklediğiniz ve ödemeleri geciken paraların size dönüşleriyle keyif keyfiniz yerine gelecek. Diyetinize eski itinası göstermiyorsunuz.

16 Kasım Başak burcu yorumu

Sevgilinizde her gün bir yenilik keşfetmeniz sizi çok heyecanlandırıyor. Beraberliğiniz her geçen gün biraz daha kendini tazeliyor ve yeniliyor. İşteki yoğunluk bunalmanıza yol açabilir. Bu ağır tempoyu sizinle paylaşmaya hazır iş arkadaşlarınız var. Daima birlikte üstesinden gelebilirsiniz. Para sıkıntıları yaşamasanız da, bu mevzudaki kimi istikrarsız harcamalar yakında sizi külfete sokabilir. Sıhhatinize dikkat. Bilhassa sırt ağrılarında şikayeti olanlar çabucak bir önlem almalılar.

16 Kasım Terazi burcu yorumu

Sevgilinizle bağlarınızı pekiştirme vakti geldi. Bu bağlantıyı evlilikle sonuçlandırmak mümkünlüğü gündemde. Kararınız bu istikametteyse korkmayın, her şey yolunda gidecek. Son günlerde işinizde bir yoğunluk var. Çok ağır bir periyoda girmeniz gözünüzü korkutmuyor. Bütün bu işlerin altından kalkabilecek beşerlerle birlikte çalışıyorsunuz. Yatırım ve finans mevzularında aldığınız duyumların hakikat çıktığını görmek, sizi olumlu bir formda rahatlatacak. Ayak sıhhatinize ihtimam gösterin.

16 Kasım Akrep burcu yorumu

Birlikte olduğunuz insanın bugün işiyle ilgili bir sıkıntıyla karşı karşıya gelmesi kelam konusu. Yalnızca risk olarak kalacak bu hadise, biraz gerilmenize ve endişelenmenize yol alabilir. Bugünlerde işinizle ilgili seri davranmanız gerekiyor. Karar verirken zorlanmıyorsunuz lakin kararlarınızı hayata geçirirken biraz ağır kalıyorsunuz. Maddi problemlerinizi gizlemek yerine, ailenizle paylaşarak tahlile gitmeyi deneyin. Öfkenizi denetim edebildiğiniz sürece rastgele bir sorun yaşamayacaksınız.

16 Kasım Yay burcu yorumu

Etrafınızdan duyduğunuz kelamlar ve utangaç davranışlarınız, sizi hoşlandığınız şahsa yaklaşmakta frenliyor. Karşınızdaki kimseye, sizi daha düzgün tanıma fırsatı verin. İş ömründe daha birikimli hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Sonuçsuz kalacak ve size vakit kaybettirecek tartışmalardan da kaçınmalısınız. Para sıkışıklığınız birçok nedene bağlı. Gerçekçi bir tahlil sıralaması işe yarayabilir. Sıhhatinizle ilgili kaygılarınızın yersiz olduğunu anlayıp rahatlayacaksınız.

16 Kasım Oğlak burcu yorumu

Etrafınızda herkesin imrenerek izlediği bağınız, bugünlerde göze gelebilir. İş yaşantınızda genel olarak doyumlusunuz ancak son günlerde aksaklıklar, meseleler bitmiyor. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak aksamalardaki sorumlulukları paylaşmayı deneyin. Karşınıza kimi fırsatlar çıksa da, bunları değerlendirmeniz güç olabilir. Mali düşünceleriniz yüzünden etrafınızdakileri kırmaya başladınız. Onların bir kabahati olmadığını siz de biliyorsunuz! Şekerli besinlere olan düşkünlüğünüz kilo aldırıyor.

16 Kasım Kova burcu yorumu

Duygusal hayatınızdaki tavizsizliğiniz bir gün sizi yalnız bırakabilir. İlginizi ve tutumlarınızı gözden geçirmelisiniz. Aşk hayatınızdaki sıkıntılar iş hayatınızı da etkileyebilir. Bu duruma karşı hazırlıklı olun. İş konusunda tartıştığınız birisi, kusurunu anladı, artık pişmanlık içinde. Sizi arayabilir. Sizin de bu tartışmayı uzatmaya niyetiniz yok. Olaylar karşısında sakin olmaya ve başınızı küçük ayrıntılarla fazla meşgul etmemeye itina gösterin. Kimi harcamalar konusunda çok sabırsız davranıyor, fazla düşünmeden harcama yapıyorsunuz.

16 Kasım Balık burcu yorumu

Kendi doğrularınızı sevgilinize empoze etmeniz münasebetinizi çıkmaza sokuyor. Ona gösterdiğiniz fazla ilgi bunaltabilir. Karmaşık hislerden uzaklaşmaya çalışın. İş hayatınızdaki memnuniyetsizlik gözünüzü günden güne korkutuyor. Bugünlerde tecrübeli, sağduyulu şahıslarla irtibat içinde olmaya çalışın. Harcamalarınıza biraz daha dikkat ederseniz beklenmedik masraflarınızı çarçabuk karşılayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmemeniz, fizikî performansınızın düşmesine neden oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.