16 Aralık Çarşamba günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 16 Aralık Çarşamba gününün günlük burç yorumları…

16 Aralık Koç burcu yorumu

Aşk trafiğiniz karıştı! İki alaka ortasında kaldınız, bir mühlet için her ikisinden de uzak durmanız faydanıza olacak. İş hayatınızda son derece etkin ve başarılı olacağınız bir gün. Fikirlerinizle etrafınızı etkileyebilir ve yeni teşebbüslerde yer alabilirsiniz. İştirak teklifi alabilirsiniz, güzel düşünmeden karar vermeyin. Kazandığınızdan fazla harcama eğiliminiz sizi meşakkate sokuyor. Kiloların sebebi, abur cubur yiyecekler. Bunlardan vazgeçmediğiniz sürece kilo almanız sürecek.

16 Aralık Boğa burcu yorumu

Duygusal manada huzur ve memnunluğu yakalamanıza çok az kaldı. Uyumlu ve hoş günler sizi bekliyor. Son günlerdeki ağır iş temposu bunalmanıza neden olabilir. İşyerinde çıkan sorunların küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını ispat edip rahatlayacaksınız. Biraz daha yönetimli olmayı, gelecek günler için birikim yapmayı öğrenmelisiniz. Kendinize sıhhat açısından biraz daha itina etmeniz değerli. Şu anda bir sorun yok lakin, ilerleyen yaşlara da hazır olmalısınız!

16 Aralık İkizler burcu yorumu

Telaş, çabuk ve ısrar, sevgide daima aleyhinize sonuçlar verebilir, dikkat! Aşk hayatınızla ilgili rahatsız olduğunuz durumları değiştirmek için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Çalıştığınız projeyle ilgili olarak kuruntulu ve olumsuz hisler içine girebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir telaş ve tansiyon duymanız mümkün. Sakin olmaya ve gelişmeleri izlemeye çalışın. Bir dostunuza kefil olmanız istenebilir ve yeniden meseleler yaşayabilirsiniz.

16 Aralık Yengeç burcu yorumu

Düşüncelerinizden kurtulmanız için size yardımcı olmaya çalışan sevgilinize karşı olan tutumlarınızda dikkatli olmaya çalışın. Tıpkı ortamda çalıştığınız biriyle sorun yaşıyorsunuz. Her ikinizin de üzülmenize neden olan bu sorunun tahlili için vakte gereksiniminiz var. Müspet düşünmelisiniz ki her şey istediğiniz üzere olsun. Sürpriz para haberleriniz var. Sıhhatinizi başınıza çok taktınız, adeta hastalık hastası oldunuz. Bu huyunuzdan vazgeçin, etrafınızdakiler bu durumdan çok şikayetçi.

16 Aralık Aslan burcu yorumu

Aşkı artık unuttuğunuzu söylerken kalbiniz yeni biri için çarpmaya başladı. Dostlarınızdan alacağınız takviyeyle, özel yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. İş hayatınızla ilgili gerçekleşmesini istediğiniz olaylar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Gereksiz yaptığınız harcamalar sizi maddi manada kayba uğratacak. Dikkatli ve ölçülü olmanız gereken bir gün. Olayları akışına bırakarak kendinizi duygusal manada rahatlatmayı deneyin.

16 Aralık Başak burcu yorumu

Hayattan, yaşadıklarınızdan sıkılmış, bunalmış üzeresiniz. İsteksizliğiniz, düşük motivasyonunuz, giderek dış dünyadan uzaklaşarak, kendi içinize kapanmanıza neden oluyor. Önünüze gelenleri, size sunulanları değerlendirmeniz gerekir. İşinizle ilgili alacağınız tez kararlar sizi zahmete sokabilir. Düşünmeden adım atmayın. Takım çalışması, adımlarınızı daha sağlam atmanızda size yol gösterecektir. Unuttuğunuz bir senet ya da ödeme size sorun yaratabilir. Uyku saatlerinizi aksatmayın veriminiz düşüyor.

16 Aralık Terazi burcu yorumu

Karşınızdakine yansıtmasanız da bağınızı kendi içinizde daima eleştiriyor ve mutsuz oluyorsunuz. Bugün iş ortamında blöf yapmamaya uğraş edin. İş hayatınızın ve dostlarınızın inancını sarsıyorsunuz. Bundan bir an evvel vazgeçin. Yoksa en çok ziyanı siz görürsünüz. Biraz uğraşla büyük bir muvaffakiyet kazanmanız mümkün. Bütçeniz çok açık veriyor, toparlanmanız gerek! Daima işi ve maddi sorunları düşünmek sizi gerilime sokabilir. Açık havada yürüyüş yaparak sakinleşebilirsiniz.

16 Aralık Akrep burcu yorumu

Sevdiğinizle ilgili kuruntularınızdan kurtulmanın tek yolu hissetliklerinizi ona anlatmaktır. Fakat, onu eleştiren ya da suçlayan bir biçimde değil, daha yumuşak bir söz kullanmalısınız. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, mesleğinizle ilgili kimi büyük gelişmeler kelam konusu. Fakat risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor. Bir alacağınızın gecikmesi sizi bugünlerde biraz zorda bıraktı! Uzun zamadır devam eden sıhhat sorununuza de artık bir tahlil bulmalısınız.

16 Aralık Yay burcu yorumu

Birlikte olduğunuz bireyden sıkıldığınızı fazla muhakkak ediyorsunuz. Bu nedenle yaşanan tatsızlığı, öbür nedenlerde arayıp boş yere güç harcamayın. Kıskanç ve yalnızca kendini düşünen bir çalışma arkadaşınız, sizi yanlış bir yola sürmek için çalışıyor, konuşuyor. Bugünden birtakım borçları nasıl kapatacağınızı düşünmeniz, kimi gerginlikler yaratabilir. Önünüzde kara kara düşünerek geçireceğiniz günler var, lakin gerisi aydınlık. Düzeldiğini sandığınız bir sıhhat sorunu tekrarlayabilir.

16 Aralık Oğlak burcu yorumu

Aşkla ilgili zihinsel dağınıklık kelam konusu olacak. Başınızda yeni niyetlerin oluşmasına yer hazırlarken, ikili bağlantılarınızda sıkıntı anlar yaşayabilirsiniz. Toplumsal yaşantınıza yük vermeli ve birtakım şeyleri vakte bırakmalısınız.

16 Aralık Kova burcu yorumu

Kırıcı olduğunuz için sevgilinizi incittiniz. Onunla yaşadığınız küçük bir sorunun büyüme mümkünlüğü var. His tarafınızı göstermenin vaktidir. İş ortamında kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sizi kimse dışlamıyor ancak siz kendinizi en yakın bağlantılardan bile uzak tutuyorsunuz. Daha girişken olmanız kaide. Para beklentileriniz var, fakat biraz gecikme kelam konusu. Sizi korkutan bir sıhhat şikayetinizin çok değerli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz.

16 Aralık Balık burcu yorumu

Bugün sıcak ve yardımsever istikametinizi ortaya koymanın tam vakti. Çoklukla dikkati üzerinize çekmekten hoşlanmıyorsunuz, hatta biraz utangaç olduğunuz bile söylenebilir. Fakat bugün içinizden toplumsallaşmak, bağlantı kurmak ve diğerlerine ilgi göstermek gelebilir. İnsanları çekeceksiniz ve sizinle olmaktan keyif alacaklar. Arkadaşlarınızla öğlen yemeğine çıkmaya ya da akşam bir yerde toplanıp başarınızı kutlamaya ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.