15 Aralık Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Aralık Salı gününün günlük burç yorumları…

15 Aralık Koç burcu yorumu

Sevgilinizle aranızdaki ahenk vakit zaman tehlikeye giriyor. Birbirinizi anlamaya çalışın. Birkaç gündür süren küçük huzursuzluk bugün çözülebilir. Ağır geçen günlerin akabinde, bugün işleri teslim edebilmek, rahatlamanıza ve birlikte çalıştığınız beşerlerle ilgilenebilmenize imkan tanıyacak. Maddi açıdan aldığınız kararları uygularken zorluk çekiyorsunuz. Savurganlıktan vazgeçin. Çektiğiniz baş ağrıları göz sorunlarının bir belirtisi olabilir.

15 Aralık Boğa burcu yorumu

Beklenmedik bir formda partnerinizle ilgili olaylar bir anda gündeminizi doldurabilir. Bu durum karşısında problemlerin üstesinden gelebilmek için, hakikaten sakin, sabırlı olmalı ve olayları alttan almalısınız. Birlikte çalıştığınız size haksızlık yapan biri, sonradan yanılgısını kabul edip, özür dileyecek. Bu çeşit davranışlar yüzünden vakit zaman çalışmaktan soğuyorsunuz. Talih oyunlarında baht sizden yana. Biraz spora gereksiniminiz olduğunu unutmuş üzere davranıyorsunuz.

15 Aralık İkizler burcu yorumu

Sevgilinizin size güvenmediğini düşünüyorsunuz. Yaşadığınız kızgınlık, partnerinizin sizinle karşılıklı konuşma niyetini karşılıksız bırakmamalı. Size güvenilmez muamelesi yapılmasına reaksiyon duymadan evvel, bu türlü davranıldığından yeterlice emin olmanız gerekiyor. İşinizle ilgili çok enteresan niyetleriniz var. Bu fikirlerinizle ilgili mali takviye arayışlarınızda gelişmeler gündeme gelebilir. Para mevzularında zayıfsınız, diğerleri için yaptığınız harcamaları azaltmalısınız.

15 Aralık Yengeç burcu yorumu

Sevgilinizle aranızda kıskançlık nedeniyle kuvvetli anlar yaşayabilirsiniz. Optimist niyetlerle onu anlamaya çalışırken, birebir vakitte kendi hislerinizin da nedenlerini yakalamaya çalışın. Yaratıcı çalışmalarınızla çok başarılı olacağınız bir gün. Grup arkadaşlarınızla birlikte ahenk içinde çalışacak ve değişik hususlarla ilgileneceksiniz. Gereksiniminiz olmayan şeylere harcama yapmanız yüzünden bütçeniz zorlanıyor. Bedensel kırgınlıklarınızı ayakta geçirme alışkanlığınız sizi yatağa düşürebilir.

15 Aralık Aslan burcu yorumu

Partnerinizle yaşadığınız tartışmadan sonra kalan umutlarınız da yok oldu. Lakin onu incitmek istemiyorsunuz. Bu da, yaşadığınız onca hoş şeyden kaynaklanıyor. Son vakitlerde çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İş başında işi sevmeyen, huzursuz imajınız göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız. Bugün hiç hesapta olmayan harcamalar canınızı sıkabilir. Rahat bir uyku için yatağa girmeden evvel günlük gerilimden arının. Uykusuzluk sıhhatinizi etkileyebilir. Uyku sisteminizi bozmayın.

15 Aralık Başak burcu yorumu

Size haksızlık ettiğini düşünüp bir müddettir alakayı soğuttuğunuz sevgiliniz, olayın pek farkında değil üzere. Onu probleminizden haberdar etmenizde yarar var. İşle ilgili mevzularda rehavete girdiğiniz bir periyot. Endişelenmeyin, bu durum çok çabuk geçecek. Maddi bahislerde yardıma ve dayanağa gereksiniminiz olabilir. Mümkün epey harcamalarınızı planlı yapın. Spor yapmanız bedensel ve zihinsel olarak kendinizi tazelenmenize ve güçlenmenize imkan tanıyacaktır.

15 Aralık Terazi burcu yorumu

Kaygılarınızla hem kendinizin hem de sevgilinizin tadını kaçırıyorsunuz. Kaybetme endişenizi, onu kaybetmek için her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçının. İş ilgilerinde kurduğunuz dostluklardan çoklukla ziyan görmek, sizi daha aralı bir insan haline getirmiş. İş bağlantılarınızda duygusallığı asgariye indirip daha uyanık olmanız gerekiyor. Paraya muhtaçlığı olan bir yakınınıza yardım edin, karşılığını ziyadesiyle göreceksiniz. Açılan iştahınız nedeniyle kilo sorununa dikkat edin.

15 Aralık Akrep burcu yorumu

Yaşadığınız bütün aksiliklere karşın beraberliğinizden mutlusunuz. Onun her manada eksiksiz biri olduğunu düşünmekte haklısınız. İşinizi seviyorsunuz kolay, kolay bulunamayacak iş münasebetleriniz var. Lakin yeniden de keyfiniz yok. Bugünlerde gönülsüzlük sergiliyorsunuz. Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz, tekrar de daha dikkatli olmanızı gerektiren değerli bir mevzu var! Bir yakınınızın değersiz bir meselesini büyütebilirsiniz. Kaygı edecek bir durum yok.

15 Aralık Yay burcu yorumu

Sevgilinizin beklentilerine karşılık vermekte zorlanıyorsunuz. Aslında fazla bir şey istemiyor. Bugün ufak bir tartışma yaşamanız mümkün. İşinizde çalışkan ve maharetli oluşunuz size kimi imtiyazlar sunuyor. Bugün kimi küçük gerginlikler olabilir, lakin itidalli tavırlarınızla bunları aşabilirsiniz. Kenara para koyacak durumda olmanıza karşın bir birikim sahibi değilsiniz! Açık havada vakit geçirmek dinlenmenize ve kendinizi zinde hissetmenize ziyadesiyle yardımcı olacak.

15 Aralık Oğlak burcu yorumu

Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Ömrünüzü kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilirsiniz.Sevdiğinizle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

15 Aralık Kova burcu yorumu

Aşk münasebetiniz açısından olumlu bir periyot. Aranızdaki uyuşmazlıkları düzeltmek için kimi teşebbüslerde bulunmanız ve efor göstermeniz gerekiyor. Bugün çalışmak için kendinizi zorlamamalısınız. Çabucak ümitsizliğe da kapılmayın, sabırlı olun. Unutmamalısınız ki hayatta elde ettikleriniz daima sabrınızın sonucu olmuştur. Maddi manada teşebbüslerde bulunurken, olayları kısa vadede ele almamanız faydanıza olacak. Kronik rahatsızlıklarınız varsa, dikkatli olun.

15 Aralık Balık burcu yorumu

İstikrarsız tutumlarınızın etrafınızdaki insanlara ne kadar ziyan verdiğini fark etmiyor olabilirsiniz. Başkaları sizin bakış açınızı anlamaya çalışıyor olabilir lakin bazen bilmece üzere konuşuyorsunuz. Başkalarına emierler yağdırmadan evvel bir durup kendi bakış açınızı gözden geçirin. İnanılmaz bir gücünüz var, bunu kullanarak nasıl daha güzel bir başkan olabileceğinizi öğrenin ki elinizdeki kaynaklardan azami derecede faydalanabilesiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.