14 Kasım Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 14 Kasım Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

14 Kasım Koç burcu yorumu

Sevgilinizle yaşayacağınız daha çok şey var. Bu nedenle güzelce düşünmeden karar vermemeye çalışın. Bu günler yanlışlara, pişmanlıklara çok uygun üzere görünüyor. İşinizle ilgili uzun vakittir ertelediğiniz planlarınızı harekete geçirebileceğiniz bir gün. Olaylar karşısında rahat davranmalı ve sıkıntıları büyütmemelisiniz. Akşamüzeri alacağınız bir davette hem eğlenecek, hem de eğlendireceksiniz. Sevinciniz her vakit etrafınızda cazibenizi arttırıyor. Hesapta olmayan ödemeler canınızı sıkabilir.

14 Kasım Boğa burcu yorumu

Aşk bağlarınız ekseriyetle kısa ömürlü oluyor. Kalıcı bağlardan korkuyorsunuz. İşleri sona güne bırakma huyunuz sizi sık, sık kasvete sokuyor. Bu huyunuz yüzünden herkes üzere muhakkak bir mesai saatiniz olamıyor. İki yakın dostunuzun uzun vakittir çözemedikleri bir para tartışmasına müdahale edip bu olaya bir son vereceksiniz. Ayrıyeten beklediğiniz bir paranın gecikmesi sonlarınızı gerebilir. Çikolata hayatınızın vazgeçilmezleri ortasında. Fakat bundan uzak durmalısınız zira kilo yapıyor.

14 Kasım İkizler burcu yorumu

Bugün sevdiğinizle münasebetleriniz açısından hoş bir gün. Olayları fazla sorgulamamayı ve karşılıklı olarak daha esnek davranmayı öğrendiğiniz bu müddet içinde münasebetiniz olumlu halini koruyor. Hareketli işi seviyorsunuz, fakat aşikâr bir vakitten beri temponuz sizi yıpratacak kadar arttı. İş yaşantınızdaki hareketlilik sizi adeta hiç etkilemiyor üzere. Birtakım harcamalarınız hakikaten çok gereksiz. Sıhhatinizin uygun olduğu bir gün. Fakat çok yorgunluk ve gerilimden kaçınmaya çalışın

14 Kasım Yengeç burcu yorumu

Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizlikten bir an evvel kurtulmanız gerekiyor. Aksi halde oldukça şanslı olduğunuz bu periyotta özel yaşamanızda tek bir değişiklik olmadan geçip gidebilir. Ağır bir rekabet ortamında çalışıyorsunuz. Çalışma omurunuzdaki tecrübeleriniz, oyunu kuralına nazaran oynamayı size öğretmiş. Bu temponuz ve sabrınızla iş arkadaşlarınız ortasında hayranlık uyandırıyorsunuz. Paranızı arttırmak için yapılan tekliflere kapılarınız kapatmayın. Gücünüzü arttıracak doğal yiyeceklere yönelmenizde yarar var.

14 Kasım Aslan burcu yorumu

Son vakitlerde duygusal yaşantınızla ilgili karışık fikirler birbirini kovalıyor, huzur bulamıyorsunuz. Hayatta her şey olabilir, biraz da olayları akışına bırakın. Dost bildiğiniz kimi kimseler, sizi yarı yolda bırakabilirler. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak üzere. Paranın değerini anladınız ve para işlerinizde gitgide daha akıllı davranıyorsunuz. Sağlığınızdaki ufak ihtarlar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir.

14 Kasım Başak burcu yorumu

İsteklerinizle sorumluluklarınız ortasında yaşadığınız çatışma sizde baskı oluşturuyor. Bu durumdan partnerinizi suçluyorsunuz. Hislerinizi açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Bütçenize eklenen yeni mecburî harcamalar sizi korkutuyor, kemerleri sıkmaya başlayın. İşinizi riske edecek durumlardan ve tartışmalardan kaçınmalısınız. Diyet yapıyorsanız bugün biraz daha dikkatli olmalısınız, zira iştahınız son günlerde fazla açıldı.

14 Kasım Terazi burcu yorumu

Aşk hayatınızın geleceğinden bir beklentiniz yok, küçük mutluluklar size yetiyor. Dikkatli olmalısınız, size yeten, sevgilinize yetmeyebilir. Bu durumu bu türlü sürdürmeye çalışmayın. Üzerinize görev olmayan olaylara müdahale etmeniz bugün başınıza iş açabilir. Biraz da kenarda durup ilgisiz kalabilmeyi denemelisiniz. Dostlarınızdan aldığınız maddi takviye sizi oldukça rahatlatıyor ancak bir an evvel ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın. Perhize başlama vaktiniz çoktan geçti!

14 Kasım Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle aranızdaki uyuşmazlıkları düzeltmek için birtakım teşebbüslerde bulunmanız ve efor göstermeniz gerekiyor. Yavuz hareket ederseniz, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Uzun vakittir çelişki yaşadığınız iş arkadaşınız sizin bütün güzel niyetli yaklaşımlarınızı reddediyor. Pes etmek yerine, yeteneklerinizi göstermekten kaçınmayın. Para hususlarında bile bile riske girmeyin, ihtiyatlı hareket etmeniz faydanıza olacak. Kilo vermek için gereksiniminiz kadar kalori tüketin. Ne az ne de fazla.

14 Kasım Yay burcu yorumu

Özel hayatınızda hislerinizden çok gerçekler ağır basıyor. Bugün münasebetinizi gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi memnun hissedeceğiniz bir gün olabilir. Yaptığınız işi ilgilendiren önemli bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylelikle evvelki borçlarınızı da kapatacaksınız. Havanın da tesiriyle vücudunuzda biraz kırıklık olabilir. Baş ağrılarına dikkat edin.

14 Kasım Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız tatsızlıkları fazla büyütmeyin. Bu sıkıntıları partnerinizle konuşarak çözmek elinizde. İşinizle ilgili sizi çok sevindirecek gelişmeler var. Çalışma hayatında, iki kişi birebir avın peşinde koşmaktasınız; maksada varana kadar bıkkınlık göstermeyin. Rakibinize karşı aslında bir ümit verici durum da yok! Cesaretli davranmalısınız. Borçlarınızı ödemek için bir kaynak bulmalısınız ve bundan sonra borçlanırken daha dikkatli olun. Midenize olan düşkünlüğünüz sıhhatsiz beslenmenize yol açıyor.

14 Kasım Kova burcu yorumu

Bir arada olduğunuz kimseyi yanılgılı seçtiğiniz söylenemez, fakat uygun münasebetleri tutarsız beklenmedik karar ve uygulamalarla koparmamalısınız. Geçmiş sorunlardaki bir kısım yanlışlarınız, iş bağlantılarınızda daha bir ihtimamlı olmanızı sağlıyor. Elinizdeki işlerle ilgili bir yardım, dayanak isteyebilirsiniz. Yoğunluğunuz birkaç gün daha sürecek üzere. Gün içinde fazla harcama yapmayarak yatırımlarınıza dikkat ediniz. Yanılgılar yaşamanız mümkün. Sıhhat hususlarında birtakım koşuşturmalarınız olabilir.

14 Kasım Balık burcu yorumu

Kendinizi ruhsal ve bedensel açıdan istikrarda ve rahat hissediyorsunuz. Yükselen güç düzeyinizle işyerinizde atılım gerçekleştirebilir ve boş vakitlerinizde sizi tatmin edecek etkinliklerde bulunabilirsiniz. Bir-iki gün müsaade almak yahut tatile çıkmak için de uygun bir zamandasınız. Tatilde sakin başla, hangi projelerinizin uğraşmaya değmediğini yahut yeni projelere başlayıp başlamamayı düşünebilirsiniz. Sağlam kararlar almak için gereken zihin açıklığına sahip olduğunuz ve farklı şartlara ahenk sağlayabileceğiniz bir dönemdesiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.