14 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 14 Aralık Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

14 Aralık Koç burcu yorumu

Bağlantınızda sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz lakin, kendi ihtiyaçlarınızla ilgili hiçbir talepte bulunmayışınızı da düşünün! İş hayatında, maharetli ve yetenekli biri olmanız, üstünüze görev olmayın işleri de yapmanıza neden oluyor. Bir müddet sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Maddi taraftan tavırlı olmanızın faydalarını görmeye başladınız. Bir dostunuzun rahatsızlığı, sıhhatinize dikkat etmeniz konusunda sizi uyaracak.

14 Aralık Boğa burcu yorumu

Beklenmedik bir halde partnerinizle ilgili olaylar bir anda gündeminizi doldurabilir. Bu durum karşısında meselelerin üstesinden gelebilmek için, sahiden sakin, sabırlı olmalı ve olayları alttan almalısınız. Birlikte çalıştığınız size haksızlık yapan biri, sonradan yanılgısını kabul edip, özür dileyecek. Bu cins davranışlar yüzünden vakit zaman çalışmaktan soğuyorsunuz. Talih oyunlarında baht sizden yana. Biraz spora gereksiniminiz olduğunu unutmuş üzere davranıyorsunuz.

14 Aralık İkizler burcu yorumu

İki kişi ortasında kararsızlık çekiyorsunuz, olayların akışı her şeyi belirleyecek. Canınızı sıkmayın! İş yerinde duymuş olduğunuz kimi kelamların etkisi altında fazla kalmakta ve yanlış adımlar atmaktasınız. Hislerinize mantık da katmalısınız, böylelikle daha isabetli kararlar vermiş olursunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmeyin. Yiyeceklerinize dikkat etmeniz gereken bir devir. Yeme alışkanlığınızı değiştirmediğiniz surece çok kilo alabilirsiniz.

14 Aralık Yengeç burcu yorumu

Aradığınız gerçek insanı bulmak için biraz daha bekleyeceksiniz ancak bu beklemenin karşılığını da ziyadesiyle alacaksınız. Son günlerde işleriniz ziyadesiyle arttı. İş yerinde olayları ele alışınız, onlara tahlil getirişiniz biraz daha telaşlı olmanızı gerektiriyor. Uzun müddettir beklediğiniz para bugünlerde gelecek. Lakin tekrar de sıraya girmiş bekleyen ödemelere yetmeyecek. Tuzlu yiyeceklerden uzak durun. Tuzu katıca neden kilolu durduğunuzu net bir halde görebileceksiniz.

14 Aralık Aslan burcu yorumu

Aşk hayatınızda bir müddettir yaşadığınız huzursuzluk sürüyor. Birlikte olduğunuz bireye karşı daha anlayışlı olmanız gereken bir periyot. Onun sizi anlamadığını düşünerek kırıcı davranabilirsiniz. İş yerinde çalışmalarınızı sürdürürken meydana gelebilecek aykırılıklar sizin sabırsızlığınızdan kaynaklanıyor. Ayrıyeten, yanlış anlaşılma ihtimaliniz de var. Güç duruma düşebileceğiniz bir olaydan sıyrılmasını bileceksiniz. Nakdî mevzulara yönelik yeni atılımlar gündemde. Sıhhatiniz için perhizi ihmal etmeyin.

14 Aralık Başak burcu yorumu

Size uygun biriyle berabersiniz. Ancak kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da aşk hayatınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor. İş yerinde burnunuzun dikine gitmeyin. Siz olayların gürültülü akışına kapılmışsınız, gerçekleri kolay kolay göremiyorsunuz. Biraz da size yakın olanları dinleyin. Sağa sola dağıttığınız paralar yüzünden iki yakanız bir ortaya gelmiyor. Uykusuzluk ve çok yorgunluk veriminizi düşürebilir. Dinlenmeye biraz vakit ayırmalısınız.

14 Aralık Terazi burcu yorumu

Aşk hayatınız bugünlerde biraz karmaşık. İşleri düzeltme uğraşınızda güvendiğiniz bir kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ortaya aralık koyma yoluna giderseniz daha faydalı olacak. İşinizde farklı arayışlar içine girebilir, daha donanımlı olmak ismine farklı toplumsal küme yahut kurslara katılabilirsiniz. Maddi gücü seviyor ve paranın değerini uygun biliyorsunuz. Yatırımlarınızdan güzel bir geri dönüş alacaksınız. Küçük bir sıhhat sorunu çıkabilir, bu masraf için para ayırmaya çalışın.

14 Aralık Akrep burcu yorumu

Onu çok beğeniyor, uzun müddetli, kalıcı bir ilgi istiyorsunuz. Bugün ondan gelen bir telefonla sevinciniz doruklara ulaşacak. İşinizdeki küçük zahmetlerden şikayetçisiniz. Sizi gereğince tanımayan kimi bireyler, sorunlarda özel bir hisseniz olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar. Para münasebetleriniz ekseriyetle sizin zararınıza oluyor. Mide sorunlarınıza esaslı bir tahlil üretmenin vakti geldi artık. Her gerilim anında tekrar patlak vermesi günlük yaşantınızı önemli formda etkiliyor.

14 Aralık Yay burcu yorumu

Sevgilinize hayallerinizi süsleyen planlarınızdan ve ilginizle ilgili beklentilerinizden kelam etmenin vakti geldi. Sevgilinizin olumlu ve sıcak yaklaşımı ile dayanağını alacak ve heyecan duyacaksınız. İşinizle ilgili gerçekleşmemiş istekleriniz, içinizde bir boşluk yaratıyor; yalnızlık duygusu ağır basıyor. Bunu başka başarılarınızla telafi edin. Yeteneklerinizi herkese gösterin. Ek bir işten ötürü bol çıkar elde edebilirsiniz. Denetimli olmaya çalışırken kendi üzerinizde baskı uygulamayın, sıhhatiniz etkilenebilir.

14 Aralık Oğlak burcu yorumu

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş kıymette olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor, sorunları işe yansıtıyorsunuz. Dostlarınızın dayanağıyla, bugün birçok sorunun basitçe üstesinden geleceksiniz.

14 Aralık Kova burcu yorumu

Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. Sevdiğiniz şahsa karşı fikirlerinizi kolay anlatacaksınız ve kendinizi kolay tabir edeceksiniz. İş hayatınızı ilgilendiren bir bahiste haksızlığa uğradığınızı düşünmeniz muhtemel. Yeni kararlar almaya çalışın. Maddi alanda biraz daha atak davranmanız, fayda sağlayabilir. Artık kararlarınızı ertelemeden hayata geçirmelisiniz. Siz de kendinizi şımartın ve paranızı dilediğiniz üzere harcayın. Sıhhat açısından rastgele bir sakıncalı durum yaşamayacaksınız.

14 Aralık Balık burcu yorumu

Bugün bağlantı konusunda daha disiplinli bir yaklaşım benimseyeceksiniz. Çok acımasız olmamaya ve sözcüklerinizi sınırlamamaya itina gösterin. Beşerler, anlayışlı ve empati sezdiren tondaki konuşmalara cevap vermeye daha meyillidir. Soğuk, sert, yıpratıcı gerçekler, var olan yaranızı daha da derinleştirmekten öbür bir işe yaramaz. Olayları yumuşatın ve kendinize, içsel huzurunuzu sağlamak için uzun uzun düşünmek üzere kullanabileceğiniz bir vakit ayırın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.