13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 13 Eylül Pazar gününün günlük burç yorumları…

13 Eylül Koç burcu yorumu

Bağınızın sıhhati açısından, klasik öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda fayda var. Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. Mesleğinizle ilgili önümüzdeki günlerde fırsatlarınız olabilir. Değerlendirebilmek için dikkatinizi toplamaya gereksiniminiz var. İşinizle ilgili kademe yapabilir yahut yatırımınızdan kar elde edebilirsiniz. Ödemelerinizin artması sizi düşündürüyor. Yakınlarınızın maddi dayanağı zahmetlerinizden kurtulmada tesirli olacak.

13 Eylül Boğa burcu yorumu

Hiçbir meseleden etkilenmeyecek bir aşk istiyorsunuz. Biraz fazla basitçe kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor, lakin bir müddet sonra sıkılmanız mümkün. Mesleğinizle alakalı birtakım adımlar atabilirsiniz. Lakin risk almaya yatkınlığınızdan ötürü ince düşünmeniz gerekiyor. İş hayatına ayak uydurmak telaşıyla, hayatınızın öteki alanlarını ne kadar ihmal ettiğinizi bugün daha net bir formda görmeniz mümkün olabilecek. Çok gerekli olan harcamalar için kendinizi sınırlandırmayın

13 Eylül İkizler burcu yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk, davranışlarınıza da yansıyor. Fakat bilhassa dikkat isteyen mevzularda bunu önlemeniz faydanıza olacak. İçinizdeki fırtınaları işinize aksettirmeyin. İş arkadaşlarınızla aranızda uyuşmazlıklar çıkabilir. Buna karşın dikkatli ve planlı davranarak niyetinizi açık bir biçimde ortaya koyabilir, münasebetlerinizi muvaffakiyetle düzenleyebilirsiniz. Dikkatli harcama yaptığınız sürece para ıstırabınız olmayacak. Aileden birinin sıhhat sorunu bugünlerde sizin en büyük probleminiz haline gelebilir.

13 Eylül Yengeç burcu yorumu

Yolunda gitmeyen bağlantınıza bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin bağınızdan mutlu olmanıza rağmen, partneriniz monotonluktan biraz sıkıntılı üzere. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar önemli hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan ötürü iş yerinde başınız ağrıyabilir. Birtakım yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Tekrar bu ortalar kimi sebepsiz sorun ve buhranlara da açıksınız. Bir satın alma işinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Aldığınız kalorilerin kesinlikle acısı çıkacaktır.

13 Eylül Aslan burcu yorumu

Sevgilinize karşı hislerinizi kontrol altına almanız gerekiyor. Biraz katı bir hal içinde bulunabilir kimi baskılarla karşılaşabilirsiniz. İş bahislerindeki güvensizliklerinizi, yanılgılı kararlara yöneltebilecek boyutlara götürmekten kaçının. Bu günler içinde ziyadesiyle kıymetli iki görüşmeniz var. Biri sizi birtakım sonuçlara ulaştırabilir. Harcamak sizin hobiniz üzere. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak zorunda kalabilirsiniz. Cildinizi sigara dumanından uzak tutun.

13 Eylül Başak burcu yorumu

Partnerinizle aranızdaki münasebetler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Lakin, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan bağlarıyla azaltmaya çalışın. Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlık kimi işlerin aksamasına yol açabilir. Sağlam bilgilerle yaptığınız bir yatırım önemli tehlike altında. Çok geç kalmadan paranızı nasıl ellere bıraktığınızı araştırın.

13 Eylül Terazi burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili aldığınız kararları değiştirmeyin, sonra pişman olursunuz. Birkaç gün kadar duygusal manada yüzeysel olacaksınız. Oluşmuş ve süregelen aksiliklerden sonra aksiliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda şahsî yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Muvaffakiyetin keyfini çıkartabilirsiniz lakin şayet kendisini başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun kâfi. Geliriniz azaldı lakin harcamalarınızı bir türlü azalmıyor

13 Eylül Akrep burcu yorumu

Cazibenizle göz kamaştırıyorsunuz. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu münasebetler yaşamanız kaçınılmaz. Ömrün her alanında bahtınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek üzere. İş hayatınızda sabırsız olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede yanılgılar yapmanıza neden olabilir. Lakin savaşmak ve efor göstermek istemiyorsunuz. Harcama dürtülerinizi bir müddetliğine de olsa frenlemeniz gerekiyor. Gereksiz uykusuzluklar son günlerde sizi halsiz bırakmış.

13 Eylül Yay burcu yorumu

Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili beğenilen haberler var. Aşk hayatınızdaki memnunluk tüm ömrünüze yansıyor. Hayli parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın sorunları çok taraflı. Takıldığınız mevzularda biraz ayrıntıcılık yapıyor üzeresiniz. Kısa bir vakitte ikili bir görüşme içinde ilgi çekip birtakım kazanımlar elde etmeniz kelam konusu. Küçük birikiminizi, yatırım yaparsanız pişman olmayacaksınız.

13 Eylül Oğlak burcu yorumu

Güçlü gücünüzü kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza rağmen, kimi kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda sessiz kalmayı yeğleyebilirsiniz. Savunmanızı farklı bir biçimde yapmak isteyeceksiniz.

13 Eylül Kova burcu yorumu

Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın. Sizin de vakit zaman tembellik yapmaya hakkınız var. Harcamalarınızı denetim altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükse olan merakınız, bütçenizi önemli manada sarsmaya başladı.

13 Eylül Balık burcu yorumu

Münasebetinizin sıhhati açısından, klâsik öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda fayda var. Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. Mesleğinizle ilgili önümüzdeki günlerde fırsatlarınız olabilir. Değerlendirebilmek için dikkatinizi toplamaya gereksiniminiz var. İşinizle ilgili etap yapabilir yahut yatırımınızdan yarar elde edebilirsiniz. Ödemelerinizin artması sizi düşündürüyor. Yakınlarınızın maddi dayanağı düşüncelerinizden kurtulmada tesirli olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.