11 Aralık Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 11 Aralık Cuma gününün günlük burç yorumları…

11 Aralık Koç burcu yorumu

Alakanız sizi sıkmaya başladı. Başta size özgürlük ve yeni bir memnunluk kapısı üzere görünen bu beraberlik, yeni dertleri ve mutsuzlukları beraberinde getirdi! Yaptığınız işte yenilikler üretip açıklamaktan ve tenkit almaktan kaçınmayın. Özgüveninizle her şeyi başarabilirsiniz, kâfi ki her zamanki üzere sorumluluklarınıza sahip çıkın. Gereksiz harcamalara karşı birikimlerinizi yine gözden geçirin. Bedeninize kıymet verdiğiniz için diyet yapmakta son derece başarılısınız.

11 Aralık Boğa burcu yorumu

Sevgilinizin verdiği memnunluğu ve huzuru hiçbir şey vermiyor. Yaşadığınız bu büyük aşkta sezgilerinize inancın. Gerçek yolu içgüdülerinizin rehberliği sayesinde bulacaksınız. Bugün bir arada çalıştığınız kimselerle olan bağlarınız biraz kritik olabilir. Beklenmedik anlarda olumsuz davranışlarda bulunarak etrafın keyfini kaçırmanız kelam konusu. Beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Lakin bu durum bütçenizi sarsmayacak. Sıhhatinizi çok ihmal ediyorsunuz.

11 Aralık İkizler burcu yorumu

Aşk mevzularında gelişmeleri tesadüflere bırakmayın. Ummadığınız bir anda özel bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Bir arkadaş toplantısında birtakım tanışmalar yüreğinizi dalgalandırabilir. Bugün iş yerinde ziyadesiyle ayrıntıcı kanılar nedeniyle detaylar ortasında boğulabilir ve harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Bu durumun size fırsatları kaçırtmasına müsaade vermeyin. Borç isteyen arkadaşlarınız ya da size borcu olan bireylerle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir.

11 Aralık Yengeç burcu yorumu

İstediğiniz bağlantıyı yaşadığınızı savunuyorsunuz, lakin ortada bir karşılaştığınız meseleler karşısında da karşılıklar arıyorsunuz. Sevgiliniz sizi biraz yönlendiriyor üzere. Vaktinde yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlattı. Bugünlerde biraz ferahladınız, lakin bu rahatlama sandığınız üzere uzun sürmeyecek üzere görünüyor. Bir para alışveriş işinizde ziyanlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Zararınızı kapatmanız sıkıntı gibi! Yemek yeme isteğini abartmazsanız sağlığınızda sorun yok.

11 Aralık Aslan burcu yorumu

Sevgilinize karşı birtakım telaş ve kuruntularınız bugün fazlalaşabilir. Bunun sonucu olarak kıskançlık hissedip sevgilinize karşı kin beslemeniz mümkün. Ona karşı gerçek datalarla hareket edebilirseniz hislerinizi çok daha güzel gösterebilir ve karşılığını alırsınız. Mesleğinizle ilgili istekler duymanız mümkün. Heyecanlı ortamlar, hudut sisteminizi etkileyerek kendinizi gergin hissetmenize neden oluyor. İddia etmediğiniz bir ödeme bütçenizi alt üst edebilir.

11 Aralık Başak burcu yorumu

Alakanızın son derece sıcak geçeceği bir gün. Akşam saatlerinde sevdiğinizle dışarı çıkmak ve birlikte bir tertip yapmak her ikinize de keyif verebilir. İş yerinde birtakım olayların sizin istediğiniz üzere gelişmemesi canınızı sıkabilir. Her şeye karşın mesleksel sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Kimi yüklü ödemeleriniz var. Bunları erteleme talebiniz, olumlu karşılanmayacak üzere. Sistemli kullanmanız gereken ilaçlarınızı ihmal ediyorsunuz.

11 Aralık Terazi burcu yorumu

Sevgilinize karşı hislerinizi sorgulayacağınız bir gün. Bugün partnerinizin her kelamı, her hareketi size batabilir. Ön yargılı davranmamaya çalışın. İşinizle ilgili kontrol altında tuttuğunuz isteklerinizi ortaya koyabilecek ve başarılı teşebbüslerde bulunacaksınız. Görüşme yapmak istediğiniz bireylerle istediğiniz konuşmaları yapabilir, fikirlerinizi kabul ettirebilirsiniz. Paranızın yönetimi büsbütün sizin tekelinizde olmalı. Daha sağlıklı ve memnun olmak için olaylara takılıp kalmayın.

11 Aralık Akrep burcu yorumu

İçinizde sevgilinizi kaybetme korkusu var. Aslında bu türlü bir şey yok. Her vakit nedense yaşadığınız bu kaygıyı şu günlerde güzelce büyüttünüz. İşinizle ilgili kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. Bugünden kimi borçları nasıl kapatacağınızı düşünmeniz, birtakım gerginlikler yaratabilir. Önünüzde kara, kara düşünerek geçireceğiniz günler var, lakin ardı aydınlık. Tansiyonunuzu spor yaparak yahut kendinize yeni hobiler edinerek azaltabilirsiniz.

11 Aralık Yay burcu yorumu

Birlikte olduğunuz kişinin problemlerini, öbür beşerlerle paylaşmayın. Anlattıklarınız ileriki günlerde sevgilinize karşı koz olarak kullanılabilir. İş yerinizde fazla uğraşmadan çalışmaya çaba ediniz. Gücünüzü harcayacağınız yarım kalmış bir projenizde ya da uzun vakittir askıda duran diğer işlerinizde harcayabilirsiniz. Uzun müddettir beklediğiniz para bugünlerde gelecek. Ancak yeniden de sıraya girmiş bekleyen ödemelere yetmeyecek. Tuzlu yiyeceklerden uzak durun. Tuzu katıca neden kilolu olduğunuzu net bir biçimde görebileceksiniz.

11 Aralık Oğlak burcu yorumu

Detaycı davranmakla, birtakım olayların sonuçlarını değiştiremezsiniz. Olaylara güçlü bir sezgi ve mantık bileşkesi ile yaklaşıyor olmanız; kendinizi söz etme konusunda size ayrıcalık sağlıyor.

11 Aralık Kova burcu yorumu

Sevdiğiniz şahısla birlikte olmaktan memnunluk duyacağınız bir gün. Bir de inatçılığı bırakırsanız, her ikiniz de çok memnun olacaksınız. İş hayatınızda yenilik ve atak yapmaktan korkuyor, klasik anlayış içine kendinizi hapsediyorsunuz. Değerli iş imkanları var lakin bunlar yalnızca imkan olarak durdukları yerde, sizi bekliyorlar. Herkese tasarruf tavsiye ediyorsunuz lakin kendinizi denetlemiyorsunuz. Televizyon karşısında bir şeyler atıştırarak vakit geçirmek yerine idman yapın.

11 Aralık Balık burcu yorumu

Toplumsal hayatınız, tahminen hayatınızdaki kimi değişik yeni insanlardan ötürü birdenbire daha ağır hale gelebilir. Mesela insani maksatlardan ötürü dahil olduğunuz bir küme olabilir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde çok ağır olacaksınız ve bu yoğunluk yakınlarda azalacak üzere durmuyor. Hararetli sohbetler, zihninizin saatte bin kilometre süratle çalışmasını sağlayacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.