Venüs Yay burcuna geçiyor

Venüs 15 Aralık tarihinde Yay burcuna geçti ve 8 Ocak 2021 tarihine kadar da burada kalacak. Yay burcu ateş elementinin değişken nitelikte olanıdır. Venüs aşk hayatımızı, neler keyif aldığımızı, zevklerimizi anlatır genel manada.

Bağlarda girişken olacağız

Venüs Yay burcunda olduğunda aşk bağlantılarımız daha sıcak ve yürekli olacaktır. Daha toplumsal olacağız bu periyotta. Partnerimizle birlikte seyahatlere katılabiliriz. Maceralı ve eğlenceli aktivitelerden keyif alacağız. Heyecan aradığımız bir devir olacak. Fakat ilgilerde ne kadar sıcak olsak da asla kısıtlanmak istemeyeceğiz. Bu çok sevdiğimiz kişi tarafından da yapılsa baskı altında olmak en dayanamayacağımız şey olacak. Aşk ve bağlantılarda, sevgide özgür olmak isteyeceğiz. Aşk bağlarımızda girişken olacağız. Bir türlü hislerini açamayanlar için bu süreç yürekle aşkını lisana getirmek için en uygun vakit.

Değişken bir burç olması nedeniyle bağlar gezegeni Venüs buradayken çabucak sıkılıp öteki birine karşı ilgi duymakta olasılıklar ortasında elbette. Aslında Venüs buradayken sevgi ve aşk münasebetlerinde derinleşmekten Çok yüzeysel ilgiler kuracağız. Yay burcu birebir vakitte yabancılar, yurtdışı ve farklı kültürler ile de bağdaştırılır. Bu süreçte yabancı şahıslara ilgimiz, alakamız artabilir. Yurtdışından birileriyle sevgi ve aşk bağlarına girebiliriz. Farklı kültürlere ilgimiz artabilir, onların şekillerini beğenebiliriz. Yabancı Kültürlerin dokusu olan dekoratif eşyalar alabiliriz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.