Venüs Akrep Burcunda: İlişkilerde ihtiraslı günler başlıyor

Venüs, 21 Kasım 2020’de saat 16:22’de Akrep burcuna geçiyor ve 15 Aralık 2020 tarihine kadar burada seyahat edecek.

Çapkınlık olayları gündeme gelebilir

Venüs Boğa burcunun yönetici gezegenidir ve Akrep burcunda ziyandadır. Venüs bağlantı kurmak, aşk, hoşluk, şehvet, tutku, barış, huzur, sanat ve takıları anlatır. Akrep ise tutku, gizem, derinlik, kararlı, sahiplenici, ayrıntıcı, dedektif, kuşkucu, yıkıcı olabilen, dönüşümü anlatan bir burçtur. Venüs Akrep burcunda olduğunda ise münasebetler manada hayli tutkulu, ağır ve sahiplenici olabiliriz. Bağlantılarda derinlik ararız.

Akrep sabit bir burçtur. Münasebetiyle sahip olduğunu korumak ister. Alakasını bırakmak istemez. Ya benimsin ya kara toprağın, mevt bizi ayırana dek birlikte olacağız, seni diğerine yar etmem üzere aslında klişeleşmiş bu cümleleri bu ay en entelektüel aşıkların bile lisanından dökülebilir. Kıskançlık krizleri bu periyotta çok yaşanabilir. Hatta işi abartıp hafiyecilik yapabiliriz. Toplumsal medya şifreleri kırılabilir. Takıntılı bir ruh hali sergileyebiliriz. Fakat bunun yanında Akrep burcu tensel zevklerle de çok bağdaştırılır bu nedene yalnızca tensel doyum sağlamak ismine da alakalar çok fazla yaşanabilir. Taciz üzere olaylar yaşanabilir maalesef. Erkeklerin çapkınlık olayları gündeme gelebilir.

Güç savaşları

Alakalarda güç savaşları çok fazla görülebilir. Karşımızdakini değiştirmeye çalışabiliriz. Karşımızdakini dönüşüme zorlayabiliriz. Venüs burada rahat olmayacağı için bağlantılar ismine hırpalayıcı bir süreç olacaktır. Venüs tıpkı vakitte takılarda dedik bu nedenle daha çok derinliği olan, etkileyici süs aksesuarları kullanılmak istenebilir. Koyu kırmızı, mor, siyah tonlara olan ilgi bu manada artacaktır. Gizemli bir görünüşe sahip olmak ismine giysi usulümüzde ve aksesuarlarımızda farklılıklar yapabiliriz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.