‘Romeo ve Juliet’ İş Sanat’ta

İş Sanat’ın birinci kere geçtiğimiz mayıs ayında çevrim içi düzenlediği Edebiyat Günleri’nde, William Shakespeare’in ‘Hırçın Kız’ yapıtından bir kısımla başlayan Okuma Tiyatrosu, yeni eserler ve oyuncularla birlikte devam ediyor. Oyuncular Nazlı Bulum ve Kayhan Açıkgöz, William Shakespeare’in en bilinen oyunlarından biri olan Romeo ve Juliet’ten bir kısmı seslendirecek.

Eserler, dönem sonuna kadar fiyatsız

İki düşman ailenin birbirini seven çocuklarının umutsuz aşk öyküsünün mevzu alındığı eser, 19 Kasım Perşembe akşamı 20.30’dan itibaren İş Sanat’ın toplumsal medya hesapları ve internet sitesinden dönem sonuna kadar fiyatsız dinlenebilecek.

İş Sanat’ın kasım ayındaki başka aktiflikleri dijital platformlar üzerinden izleyicilerle buluşmaya devam edecek. İş Sanat Masal Tiyatrosu’nun sahneleyeceği ‘Hansel ve Gretel’ 22 Kasım’da, ‘Alaaddin’ 29 Kasım’da W. Shakespeare’in ’12. Gece’ yapıtından bir kısmın seslendirileceği Okuma Tiyatrosu 25 Kasım’da ve Ozan Musluoğlu’nun yeni caz projesi Genedos 24 Kasım’da sanatseverlerle buluşacak. Tüm konser ve dinletiler 20.30’da, çocuk aktiflikleri ise 15.00’te yayında olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.