Netflix, Başrolünde Çağatay Ulusoy’un Yer Aldığı Yeni Yerli Sinema ‘Mücadele Çıkmazı’nı Duyurdu!

Birinci yerli Netflix sinemamız ‘Yarına Tek Bilet’in yayınlanmasının akabinde ikinci yerli imal Netflix yepyeni sinema de geliyor! Netflix Türkiye’nin Twitter üzerinden duyurusunu yaptığı ‘Mücadele Çıkmazı’ isimli sinemanın başrolünde Çağatay Ulusoy yer alacak. Öyleyse, vakit kaybetmeden sinemayla ilgili ayrıntılara geçelim.

Netflix’e yeni bir yerli imal geliyor!

Dün akşam yayınlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisinin yeni kısmına konuk olan Çağatay Ulusoy’un dizide, ‘Mücadele Çıkmazı’ isimli bir sinemanın senaryosunu incelediğini görmüştük. Bu sahnenin akabinde Netflix Türkiye Twitter’da sinemanın yakın bir vakitte izleyiciyle buluşacağının haberini verdi. Olağan duyuru ile bir taraftan heyecanlı bir bekleyiş içine girerken bir taraftan da sinemanın içeriği üzerine araştırmalar başladı.

Hakan: Muhafız’ın akabinde Çağatay Ulusoy yine bir Netflix üretiminde yer alacak.

14 Aralık 2018 itibariyle 9 Temmuz 2020 tarihine kadar 4 dönem yapan ‘Hakan: Muhafız’ ile Netflix’te görmeye alışkın olduğumuz Çağatay Ulusoy bu defa de ‘Mücadele Çıkmazı’ ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Sinemanın duyurusuyla birlikte geçtiğimiz günlerde yeni imajıyla lisanlara düşen Çağatay Ulusoy’un sakallarını uzatması ve kilo almasının asıl sebebi de anlaşılmış oldu.

Hepimiz merak etmiştik “Yeni bir proje mi var?” diye.

Ayrıntılı bilgi için bu içeriğe göz atabilirsiniz;

Pekala, ‘Mücadele Çıkmazı’ bize ne anlatacak?

Yeni rolü için imaj değişikliğine giden Çağatay Ulusoy’u bu sinemada alışık olmadığımız bir usulde göreceğiz. Başarılı oyuncu, ‘Mücadele Çıkmazı’nda hayatını çöp toplayarak kazanmaya çalışan bir babayı canlandıracak. Sinemada Çağatay Ulusoy ile birlikte Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk ve çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul de yer alacak.

Sinema, İstanbul’un farklı yerlerinde geçiyor.

‘Mücadele Çıkmazı’ her gün gördüğümüz fakat kendi hayatımızın telaşına düşmekten fark edemediğimiz kağıt toplayan çocukların dünyasına iniyor. Gerçek hayattan izler taşıyan sinemada bu çocuklar için yeni umut kapıları açılıyor.

Sinemanın direktörlük koltuğunda Müslüm, Ayla ve Türk İşi Dondurma üzere üretimlerin direktörlüğünü yapan Can Ulkay oturuyor.

Filmin senaryosunu işe Behzat Ç., Hürmet ve Kara Kutu üzere üretimlerin senaryolarını yazan Ercan Mehmet Fazilet kaleme almış.

Ağustos ayında hazırlıklarına başlanan ‘Mücadele Çıkmazı’nın çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlandı.

Netflix Türkiye, sinemanın duyurusunu bu tweet ile yapmıştı.

OGM Pictures da üretimini üstelendiği sinemaya ilişkin ayrıntıları bu tweet ile paylaştı.

Yayın tarihi Netflix ve OGM üretim tarafından şimdi duyurulmasa da geçtiğimiz hafta çekimleri tamamlanan sinemanın yakın bir vakitte izleyici ile buluşacağını kestirim ediyor. Ne diyelim, heyecanla bekliyoruz.

Pekala siz bu bahiste ne düşünüyorsunuz, yorumlarda buluşalım…

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.