Nasıl Eş Bulunur

Nasıl Eş Bulunur

Nasıl eş bulunur konusunun ilk cevabı çevrimiçi bir profil oluşturmaktır. Son beş yılda, çevrimiçi buluşma, potansiyel eşinizle tanışmanız için önemli bir yol haline geldi. İstatistikler değişebilir, ancak çoğu, araştırmaya bağlı olarak, çevrimiçi randevuların yeni evliliklerin önemli bir yüzdesini oluşturduğu konusunda hemfikir, % 19 ile% 35 arasında.

 1. Bir eş bulmak için işte buluşun. Şirketinizin çalışanlarla flört politikasını iyice inceledikten sonra, çekici bulduğunuz bir iş arkadaşınızı mutlu saatlere ya da konuşabileceğiniz ve bir ilişki olasılığını keşfedebileceğiniz güzel bir akşam yemeğine davet etmeyi deneyin. Tereddütlü görünüyorsa, ofisten bazı ortak arkadaşlarla çıkmak gibi daha tarafsız bir seçenek izleyebilirsiniz.
 • Yönettiğiniz insanlarla çıkmaktan kaçının. Çoğu şirket bu “kardeşleşme” olarak adlandırmaktadır ve yöneticilerin genellikle çalışanlar arasında iltimas göstermemesi beklendiğinden işten çıkarılma gerekçeleri olarak kabul edilebilir.
 • Bazı durumlarda, bir yönetici olarak bir çalışanı ona çıkma teklif ederek rahatsız hissettirebilir ve bu da cinsel taciz suçlamalarıyla sonuçlanabilir.
 1. Arkadaşlarınızla zaman geçirin ve onların arkadaşlarıyla arkadaş olun. İnsanların yüzde 19’a kadarı eşleriyle arkadaşları ve sosyal bağlantıları aracılığıyla tanışıyor. Arkadaşlarınızın sizi randevulara ayarlamasına hevesli değilseniz, arkadaşlarınızla zaman geçirirken sosyal çevrenizi genişletmek için ev partilerine, akşam yemeği partilerine, hafta sonu gezilerine ve diğer aktivitelere katılmayı her zaman bir hedef haline getirebilirsiniz.
 2. Eğlenceli ortamlarda bulunun. İnsanların yaklaşık yüzde dokuzu eşleriyle kulüplerde veya barlarda tanışıyor. Kulüp sahnesini daha hızlı bulursanız ve benzer bir eş arıyorsanız, potansiyel ortakların dikkatini müzikten, ışıklardan ve diğer kulüp müdavimlerinden çekmek için çalışmanız gerekir.
 • Bir eşle tanışma şansınızı artırmak için, bar ve kulüp karısı avına ek olarak başka teknikleri denemek isteyebilirsiniz.
 • Barlara giden insanlar genellikle biriyle tanışmak ister. Ancak, kararlı bir ilişki arzusu bir garanti değildir.
 1. Dini ortamlarda insanlarla tanışın. İnsanların sadece yüzde dördü eşleriyle kilisede buluştuğunu bildirmesine rağmen, dini bir toplantıda tanıştığınız insanların benzer ilgi alanlarına ve değerlere sahip olacağından emin olabilirsiniz. Bu genellikle nasıl eş bulunur sorusuna hitap eden kalıcı bir bağlılığa dönüşebilecek bir ilişkinin temelini oluşturabilir.
 • Dini ortamlarda edindiğiniz arkadaşlar da sizi insanlarla tanıştırabilir, size benzer ilkeler sunabilir ve bu da uygun bir eşleşmeye yol açabilir.
 1. Karma bir spor takımına katılın veya bir ders alın. Ne kadar benzer düşünen insanlarla tanışırsanız, o insanların sizi hayallerinizin kadınıyla /erkeğiyle tanıştırma şansı o kadar artar. Karma liglerin yanı sıra, ilgilendiğiniz bir alandaki bir topluluk merkezinde bir ders alabilirsiniz, örneğin:
 • Aşçılık,
 • Yazarlık,
 • İçinde,
 • Fotoğrafçılık,
 • Resim,
 • Tanışma ve Blok Siteleri
 1. Çocukluğunuzdaki insanlarla yeniden bağlantı kurun. Ortak bir geçmişe sahip olmak, sizinle gelecekteki potansiyel eşiniz arasında güçlü bir bağ oluşturabilir. Sosyal medya platformları aracılığıyla eski bir arkadaşınız veya sınıf arkadaşınızla yeniden bağlantı kurabilirsiniz. Profillere ve mezun duyurularına göz atın, çocukluk tanıdıklarınızın nerede olduğunu görün ve iyi eşleşebileceğinizi düşündüğünüz birkaç kişiye ulaşmayı düşünün.
 • Ortak bir geçmişe sahip olmak, ona biraz kahve içmenizi veya belki bir şeyler atıştırmanızı önermek nispeten kolay olacaktır.
 1. Düğün davetlerini kabul edin. Düğünler, birçok davetlinin düşüncelerinin kendi medeni durumuna döndüğü, evlilik odaklı bir eş bulmak için düğünleri harika bir olay haline getiren neşeli toplantılardır. Düğünlerde tanıştığınız bekar insanları dans etmeye davet edin ve sonra gece bittiğinde ona numaranızı verin ve tekrar buluşmayı önerin.
 2. Gönüllülük yoluyla insanlarla tanışın. Gönüllü çalışmanın, kronik ağrıyı azaltmak ve kalp hastalığı olasılığını düşürmek gibi birçok sağlık yararı vardır, ancak aynı zamanda benzer fikirlere sahip kişilerle temas kurmanızı da sağlar. Bu genellikle bir ilişki ve oradan da evlilik kurabileceğiniz güçlü bir temel anlamına gelir. Müstakbel eşinizi şu adreste gönüllü olarak bulabilirsiniz:
 • Bir topluluk bahçesi,
 • Festival gibi yerel bir topluluk etkinliği,
 • Topluluk temizliği gibi bir toplum iyileştirme projesi.
 1. Nasıl eş bulunur konusunda sunulan son seçenek topluluk etkinliklerine gitmektir. Muhtemelen gitmeniz gereken olaylar, benzer ilgi alanlarına sahip insanları da çekecektir. Çoğu insan bu tür toplantılara sosyalleşme amacıyla gider ve bu da eşinizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Utangaçsanız ve tek başınıza gitmekte zorlanabileceğinizi düşünüyorsanız, şunları yapabilirsiniz:
 • Biryastik.net”e üye olun 🙂
 • Bir topluluk yemeğinde insanlarla tanışın,
 • Yerel müzik / sanat gösterilerinde sosyalleşin,
 • Topluluk festivallerine ve kutlamalara katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.