Nasıl cazip olunur? Cazip olmak için ne yapmak gerekir?

Biz bayanlar aşık olduğumuz adamların gözünde her vakit seksi ve alımlı olmak isteriz lakin bir çoğumuz bunu nasıl yapacağını maalesef bilmiyor. Sizler için alımlı görünmenin 5 kuralını hazırladık! Kesinlikle okumalısınız hanımlar! Angelina Jolie, Rihanna ve Adriana Lima üzere bayanlar sahip oldukları seksi görüntülerini neye borçlular hiç düşündünüz mü? Alışılmış ki dolgun dudaklarına. Dolgun dudaklı kadınlar, her vakit erkekler tarafından daha seksi bulunmuştur. 

Popo

Bayanlar dürüst olalım, erkeklerin bir bayanda dikkat ettikleri birinci bölgelerden biri kalçalarımız. Meskende başbaşa olduğunuz vakitlerde, kalçanızın çizgilerini ortaya çıkartan kıyafetlerini tercih edin, emin olun güzeline gidecektir.

Kokunuz

Kokunuz bir erkeğin başını döndüren şey olabilir. Sevgiliniz kokunuza bayılıyorsa, vedalaşırken sizi biraz daha koklamasına müsaade verin.

Dudaklarınız

Koyu kırmızı ruj dolgun dudaklarınızı daha arzulanır bir hale getirebilir. Erkekler için birinci öpücük çok değerlidir. Onu unutamayacağı biçimde tutkulu bir halde öpün.

Tırnaklar

Erkekler tırnakları cadılıkla özdeşleştirseler de seks sırasında tırnaklarınızı sırtında gezdirmenizden büyük zevk alırlar.

Köprücük kemiğiniz

Köprücük kemiği bölgeniz kimi erkekler için en seksi yeriniz olabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.