Merkür tekrar Akrep burcunda

Merkür gezegeni 27 Eylül 2020 tarihinde saat 10:41’de Akrep burcuna geçmişti. 14 Ekim tarihinde 11 derece Akrep burcundan gerilemeye başladı. 28 Ekim tarihinde gerileyerek Terazi burcuna geçiş yaptı ve 5 Kasım tarihine kadar da Terazi burcunda geriledi. 5 Kasım tarihinde 26 derece Terazi burcundan ileri hareketine devam etti ve 11 Kasım saat 01:07 prestiji ile tekrar Akrep burcuna geçiş yaptı.

Kuvvetli sezgiler

Merkür Akrep burcunda bize ne anlatır. Merkür gezegeni söz, yazılı-sözlü irtibat, eğitim, fikirler demektir. Akrep ise sezgisel, etkileyici, bazen tehlikeli, kuvvetli, yıkıcı ve gizemlidir. Merkür Akrep burcunda olduğunda ise gizemli mevzulara merak, vefat ve mevt ötesi bahislere ilgi, hayatın gizemini araştırma isteği, kuvvetli sezgiler ve sezgisel akılla durumları yönetmek, karşıdaki şahısla irtibat kurmadan da anlaşabilmek temaları öne çıkar.

Yıkıcı konuşmalar yapabiliriz

Merkür Akrepte şüphecilik vardır. Karşımızdakini iğneleyerek konuşabiliriz. Yıkıcı konuşmalar yapabiliriz. Etkileyici konuşmalar yapabiliriz. Bir fikre saplanıp kalır, fikirlerimizde ısrarcı olabiliriz. Merkür’ü Akrep burcunda olanların bu durumları Merkür Akrep seyri periyodunda daha da artar. Merkür 1 Aralık tarihinde Yay burcuna geçiş yapacak. Bu mühlet zarfında daha derinlerdeki şeyleri, bilinmeyen gizli mevzuları merak edeceğimiz ve konuşmak isteyeceğimiz bir sürece giriyoruz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.