Matthew Perry, Friends özel bölümü için tarih verdi

Korona virüsü nedeniyle neredeyse 1 yıl süren gecikmelerin akabinde Friends özel kısım çekimleri için hazırlıklar tekrar başladı. 90’lı yıllarda yayınlanan özgün gösterinin yıldızlarından Matthew Perry’ye nazaran, şovun çekimlerine mart ayında başlanması ya da devam etmesi planlanıyor.

Özel kısım çekimleri sene başında başlayacak

Dizinin özel kısmının çekimlerinin, başlangıçta bu yılın mart ayında başlaması gerekiyordu. Fakat korona virüsü nedeniyle yapım durdu. Akabinde WarnerMedia Entertainment ve Direct-to-Consumer lideri Bob Greenblatt, mayıs ayında, şirketin özel programının yaz sonunda tamamlanacağını umduğunu belirtse de çekimler yapılamadı.

Son çıkan haberlere nazaran, Burbank’taki Warner Bros. Studio lotunda bulunan yepyeni Friends sahnesi Stage 24’te çekilmek istenen özel kısım için hazırlıkların 2021 yılının başında başlaması ve çekimlerin mart ayında yapılması planlanıyor.

HBO’nun, 2004 yılında yayın hayatı sona eren dizinin yeni hakları için 400 milyon doların üzerinde ödeme yaptığı bildirildi. Ben Winston, Friends yürütücü üretimcileri Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane’le birlikte özel kısmın yönetici yapımcılığını üstlenecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.