Konya’daki Kuğulu ve Japon Parkı hazan renklerine büründü

Konya’da hazan renklerine bürünen ulusal parklar ve kent parkları, sonbaharda mükemmel görünümleriyle eşsiz hoşluklarını ziyaretçilerine sunuyor. Seydişehir ilçesinin doğal hoşluklarından Küpe Dağı eteklerindeki Kuğulu Ulusal Parkı, sonbahar tonlarıyla seyrine doyulmayan manzaralar oluşturuyor. Tabiatla iç içe vakit geçirmek isteyen ziyaretçilerin yanı sıra yerli turistlerin de ilgi gösterdiği park, güzellikleriyle hayranlık uyandırıyor.

Japon bitkilerine ilgi büyük

Dört mevsim ilgi odağı olan park, düdenlerden ve dağların yamaçlarından akıp gelen berrak suların toplandığı havuzunda, kuğu, kaz ve ördekleri de barındırıyor. Konya ile Japonya’nın Kyoto kenti ortasındaki kardeşliği simgeleyen Selçuklu ilçesindeki Japon Kyoto Parkı ise tabiat renklerinin tüm zenginliğiyle görenleri cezbediyor.

Japon bitkileri, kameriyeleri, seyir terasları, taş fenerleri, küçük adaları ve doğal doruklarıyla dikkati çeken park, sonbahar güzellikleriyle ağır ilgi görüyor. Hafta tatilinde gerilim atmak isteyenlerin uğrak yerlerinden olan park, sıra dışı hoşluklar sunarak beğenilen vakit geçirmeye imkan sağlıyor.

Sonbaharın tüm renklerinin bir ortada görülebildiği ulusal parklara ve kent parklarına gelen fotoğraf tutkunları, tabloları aratmayan görüntüleri, fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.