Keanu Reeves: Matrix 4, İlham Verici Bir Aşk Kıssası

Dün (16 Eylül), BBC One’ın The One Show isimli programına konuk olan ünlü oyuncu Keanu Reeves, ziyadesiyle merak edilen Matrix 4 sineması için yeni açıklamalarda bulundu. Şu anda sinemanın Berlin’deki çekimlerine devam ettiklerini söz eden Reeves, sinemada canlandırdığı Neo’yu nelerin beklediği ile ilgili soruya ise karakterin en son çok makûs halde olduğunu söz etti.

Bildiğiniz üzere Keanu Reeves, neredeyse 20 yıllık bir ortanın akabinde yine sinemaseverlerin karşısına çıkacak yeni Matrix sinemasında yeniden Neo karakterini canlandıracak. Ayrıyeten yepyeni üçlemede Trinity karakterini canlandıran Carrie-Anne Moss da Matrix 4’te Neo’nun yanında yer almaya devam edecek.

Matrix 4’ün Nisan 2022’de vizyona girmesi bekleniyor

“Gerçekten kusursuz bir direktörümüz var, Lana Wachowski. O uygun bir senaryo yazdı” diyen Reeves, sinemanın içeriği ile ilgili olarak ise “İlham verici bir aşk hikayesi” yorumunda bulundu. Reeves’e nazaran sinema, uyanma davetinin yeni bir versiyonu ve içinde bol bol aksiyon ögesi bulundurmaya devam edecek.

Matrix 4’ün orjinal üçlemenin öncesini anlatıp anlatmadığı ile ilgili bir soruya da karşılık veren Keanu Reeves, “Hayır, hayır. Geçmişe gitmek yok.” formunda konuştu. Matrix 4’ün Nisan 2022’de vizyona girmesi planlanıyor ve koronavirüs virüs pandemisi sinemanın çekimlerine orta verilmesine neden olsa da Reeves, daha evvelki bir açıklamasında sinemanın vizyona yetişeceğini belirtmişti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.