Inancını kaybedenler için aşka inancı arttırma yolları nelerdir?

Hayat ziyadesiyle kısa ve şimdi hiç bir şeyin geç olmadığını aşka olan inancınızı tekrar kazanabilmek için etrafınızdaki yaşı ilerlemiş çiftlere bakarak tekrar kendinize hatırlatabilirsiniz! Evet bir kusur ile karşılaşmış olabilirsiniz yahut hiç karşılaşmamış olduğunuz için size saçma da gelebilir anca sevgi tanımı olmayan hislerden ibarettir ve siz bunu kaybetmek için ziyadesiyle gençsiniz unutmayın!

Eğerki makûs bir bağdan çıkıp sevgiye ve aşka olan tüm inancınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız aklınıza biten ilikiniz yahut hayatınızda daha evvel yer edinip makûs anılara karşın geçirdiğiniz hoş anıları hatırlayın hayatınızda size berbat anıları yaşatan kişi tıpkı vakitte hayatınızda en hoş hisleri hissettiren bireyler. Sonra tekrar kendinize sorun neden bu hisleri tekrar hissedemeyeceksiniz ki?

Etrafınıza bakmaktan korkmayın! Tersine etrafınıza, romantik çiftlere, ne kadar keyifli olduklarına bakmaktan korkmayın. Korktuğunuz ve etrafınıza bakmayı reddettiğiniz şey aslında sevgiden kaçmaya çalışmanızdır. Korkmayın, hatırlamaktan ve tekrar hissetmekten kendinizi alıkoymayın! 

Etrafınızdaki çocuklarıyla oynayan, ilgilenen genç babaları izleyin. Bir gün hayatınıza girecek olan kişinin de bu formda olacağını hayal edin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.