Flörtte yapılan yanlışlar neler geçmişteki bağınızdan bahsetmeyin!

Bir münasebete başlamadan evvel hoşlandığınız insanı daha yakından tanımanın birinci etabı olan flört sırasında hepimiz yanlışlar yapabiliyoruz. İstediğiniz birlikteliğe başlamadan yaptığınız yanılgılar bir çuval inciri berbat edebilir. Flört devrinde heyecana kapılıp yanılgı yapmanıza mani olacak teklifleri içeriğimizde biraraya getirdik. İşte flört ederken yapılan 6 hata!

Geçmişten bahsetmek

Geçmişteki ilgilerden bahsetmek en sık başvurulan yanılgılardan biri. Biriyle flört ederken karşınızdaki kişi hürmet duyuyor diye sohbet esnasında eski kız ya da erkek arkadaşlarınızdan bahsedemezsiniz. Bu, yazılı olmayan bir alaka kuralıdır! Şayet geçmiş ilgilerinizi konuşmak istiyorsanız arkadaşlarınızı arayın, flörtünüzü değil.

Kendini yanlış tanıtmak

Bu gerçek hayatta da böyledir. Hiçbir vakit olmadığınız biri üzere davranmayın. Kendinizi yanlış tanıtmak, palavra üzerine bir bağlantı inşa etmektir. Palavra üzerine kurulan alakalar kısa müddette yıkılmaya mahkumdur.

Para hususları

Şayet flört ettiğiniz kişi ‘paraya düşkün’ değilse, cüzdanınızın ne kadar kabarık olduğu ile ilgilenmeyecektir. Daima konutundan, arabasından, maddi durumunda bahsetmek dünyanın en itici davranışıdır. Flörtünüzü etkilemek için paranızı değil hislerinizi konuşturun!

‘Yapışkan’ olmak

Yalnızca birkaç randevudan sonra daima arayan soran, nefes aldırmayan ve tabir yerindeyse ‘yapışan’ beşerden daha fazla rahatsız eden şey yoktur. Flört demek birbirini tanımak lakin hayatının merkezine koymak demek değildir. Daima darlamak yerine rahat olun ve flört müddetinin tadını çıkarın.

Daima “ben, ben” demek

Şimdi yeni filizlenmiş bir bağlantıyı süratle sona erdiren bir diğer yanılgı da kendiniz hakkında çok fazla konuşmaktır. Elbette, karşınızdaki kişinin sizi tanıması için kendinizden bahsetmeniz gerekir. Lakin bu bahsetme işini karşı tarafın da dahil olduğu bir sohbet ile gerçekleştirin. Kendiniz hakkında her şeyi bir anda ortaya dökmeyin. Bırakın o sizi sorular sorarak tanımaya çalışsın.

Gözlere hakim olamamak!

Beğenilen birini gördüğümüzde hepimiz dönüp bakarız, kabul. Lakin bir randevudaysanız gözleriniz karşınızdaki şahısta olsun, etraftaki güzelliklerde değil!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.