Evde yapılabilecek 8 etkinlik önerisi

Mevzumuz belirli:evde yapılabilecek etkinlikler! Zira, corona virüsü önlemi kapsamında, konutumuzda kalıyoruz. Can meşakkatine düşmemek için meskende yapılabilecek etkinliklere başvurabiliriz.

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak, kendi hayatımızda uyguladığımız aktiflikleri sizlerle paylaşıyoruz. Günlerinizin sağlıklı ve keyifli geçmesini diliyoruz.

  1. Meskende saç bakımı yapabilirsiniz

Saçlarımızın her vakit bakıma muhtaçlığı olur. Hazır evdeyken, bitkisel yahut kozmetik eserlerle saç bakımı yapabilirsiniz. Bizim favorimiz, Hindistan cevizi yağı yahut saç bakımı için maya maskeleridir.

  1. Dışarı çıkar üzere şık giyinebilirsiniz

Kabul edelim ki, pek çoğumuz şu anda pijamalarla meskende oturuyoruz. Lakin, bu durum bir müddet sonra bizi tembelleştiriyor. Ruh halimizi olumsuz etkiliyor. Motivasyonu yükseltmek için dışarı çıkacak üzere hazırlanıp meskende şık olabilirsiniz.

  1. Karantina günlerinde aşk yaşayabilirsiniz

Şayet, eşinizle evdeyseniz, karantina günlerini zevkli anlara dönüştürebilirsiniz. Değişik durum deneyebilir, her zamankinden daha uzun sevişebilirsiniz. Merak etmeyin, bunun için fikirlerimiz var!

  1. Meskende yapılabilecek etkinlikler: Spor

Can ezasından yemek yemeye merak salıp kilo almak istemiyorsanız, konutta spor hareketleri tam size göre! Kendi beden ağırlığınızla yapabileceğiniz idmanlar sayesinde hem memnunluk hormonlarını artırın hem formunuzu koruyun.

  1. Sinema gecesi düzenleyebilirsiniz

Hepimizin meskeninde internet var. Youtube, Netflix ve sinema sitelerinden sinema izleyebilirsiniz. Olağan, psikolojinizi korumak için umut veren, sevinçli ve eğlenceli sinemalar seçmenizde yarar var. Örneğin, bu periyotta romantik güldürü sinemaları izleyebilirsiniz.

  1. Meskende yapılabilecek etkinlikler: Kitap

Vaktinde alıp, bir gün okurum dediğiniz kitaplar için yanlışsız andayız! Hatta, kütüphane paklığına bile başlayabilirsiniz. Şahsî gelişim, keyifli sonla biten romanlar yahut ilgi alanınızdaki bir hususta okumalar yapabilirsiniz.

  1. Fiyatsız tarot falı baktırabilirsiniz

Konutta yapılabilecek etkinlikler ortasında, ‘Yüksek Topuklar’ bayan portalımızda fiyatsız olarak sunduğumuz tarot falı var. Vaktinizi eğlenceli pahalandırmak için bunu yapabilirsiniz.

  1. Müspet güç için melek kartları çekebilirsiniz

Bulunduğumuz devir itibariyle müspet güç içeren iletilere, kelamlara muhtaçlığımız var. ‘Yüksek Topuklar’ bayan sitemizde yer alan melek kartları kısmı, bunu çok hoş bir halde yapıyor.

Daha fazla memnunluk ve aktiflik teklifimiz var!

Can ıstırabını gidermek için tavsiyeler

Konutta tek başına keyifli olma yolları

14 adımda konutta zayıflama teknikleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.