Erkeklerin yatakta duymak istediği sözler

Özel hayatınızı renklendirmek, kendinizi ve erkeğinizi keyifli etmek için sihirli cümleler var! Unutmayın, erkekler gördüklerinden ve duyduklarından çok etkilenir. Çabucak, erkeklerin yatakta duymak istediği kelamları öğrenebilirsiniz.

Onu kendinize bağlamak, tutkusunu canlı tutmak için aklınızı ve tutkunuzu kullanabilirsiniz. Size sunacağımız örneklerle, erkeğinizi keyifli etmek sahiden kolay olacak.

1. Erkekler yatakta memnun etmeyi önemsiyor

Sevişme sırasında utanmayı bir kenara bırakın ve bundan zevk aldığınızı aşikâr edin. Gerçek şu ki, erkekler yatakta başarılı hisssetmek için bayanın kelamlarına muhtaçtır. Bazen küçük bir inilti bile, onu heyecanlandırmaya yetecektir.

2. Erkekleri beğenilen sözlerinizle etkileyin

Erkekler ruhsal olarak kendilerini kâfi hissetmek için sevişme sırasında bayanına zevk verdiğini bilmek ister. Kendini daha güçlü hisseder. İktidar, erkekler için son derece kıymetlidir. Yapmanız gereken ise hakikaten kolay, aşağıdaki sihirli cümleleri söyleyin.

3. Örnek birkaç kelamla yatak alev alsın!

Sizlere birkaç örnek cümle sunmak isteriz: “Seni istiyorum, devam et, şahanesin, yalnızca seninim, seninle çok yeterli hissediyorum, memnunluktan ölebilirim, sen yalnızca benimsin” üzere kelamlar söyleyebilirsiniz.

4. Birtakım erkekler fantaziler duymak istiyor

Aslında bayanlar ve erkekler için cinsel fanteziler son derece kışkırtıcıdır. Sevişme sırasında, kısık sesle hayalinizdekileri anlatın. Erkeklerin en bilindik fantezileri liseli, sekreter, işveren yahut öğretmendir. Lisedeyken onunla tanıştığınızı ve zevk deryalarında uçtuğunuzu anlatın. Emin olun, ikiniz de bundan hoşlanacaksınız.

5. Sevişme sonrasında erkeği onurlandırın

Sevişme bittikten sonra erkeğinizi bir kenara atmayın. Biraz kendine gelmesini bekleyin. Kolundan yahut bileğinden öperken, her keresinde daha harika hissettiğinizi söyleyin. Erkek, bayanın kahramanı olmak ister; buna müsaade verin. Deri uyumunuzun eksiksiz olduğunu, onunla birlikteyken vaktin durduğunu, kendinizi çok keyifli hissettiğinizi lisana getirin.

6. Öteki bayanlardan farkınızı gösterin

Erkeklerin yatakta duymak istediği kelamları tahminen çok kişi bilir fakat sevişme sonrası kelamlar, pek bayanın aklına gelmez. Siz farklı olun. Onu takdir edin, övgüye devam edin. Başlarken ve devam ederken ortada bir göz teması kurun. Sırtına, boynuna dokunun yahut ellerini tutun. Bu sayede ona olan aşkınızı, tutkunuzu belirli edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki, beşerler sevildiği ve istendiği yerde daha çok kalmayı tercih eder. Bu durum, erkekler için de geçerlidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.