Erkeklerin kadınlarda beğendiği 5 özellik

Hoşlandığınız erkeği etkilemek, çekim alanınıza sürüklemek ister misiniz? O halde hazır olun! “Yüksek Topuklar” editörleri olarak, etrafımızdaki erkeklere bayanlarda beğendiği özellikleri sorduk. Erkek dünyasından sırları artık sizinle paylaşıyoruz!

Bayanlar için muhteşem kahraman olmayı seviyorum!

Ahmet: Kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bayanları elbette hepimiz beğeniyoruz. Lakin, ben bazen harika kahraman üzere hissetmek istiyorum! Yeni bir cep telefonu alırken bana müracaatı, arabasının kış lastiklerini ne vakit değiştireceğini sorması hatta kavanoz kapağını açmamı istemesi bile beni keyifli ediyor. Bu bana, hayatta bayan ve erkeğin istikrarlı gücünü kullanmasını tabir ediyor. Sevgili bayanlar, hayatla başa çıkmak için adım atın lakin müsaade verin, biz de sizin için harekete geçelim!

Çiçeksi ve ferah kokan bayanları beğeniyorum!

Tolga: Aslında şu anda tüm erkekler ismine konuşuyorum: Pak ve hoş kokan bayanları seviyoruz! Çiçeksi ve ferah parfüm kokusu bizi nitekim etkiliyor. İtiraf etmeliyim: Bazen, yalnızca kokusuyla büyülenip peşinden gittiğim bayanlar oldu. O yüzden tavsiyem şu: Sevgili kadınlar! Süratli bir duş alıp, gün uzunluğu ferah ve hoş kokmak için kendinize vakit ayırın. Karşılığını, biz erkeklerden katiyen alacaksınız.

Içtenlikle gülümseyen bayanları beğeniyorum!

Barış: Ağır iş hayatı, trafik, sorumluluklarımız ortasında koştururken içtenlikle gülümseyen bir bayana muhtaçlık duyuyorum. Bana, günün tüm yorgunluğunu unutturuyor ve kendimi tazelenmiş hissetmemi sağlıyor. Açıkcası, çok özel sürprizler bile gerek yok. Beni gördüğü anda gözlerinin parlaması ve gülümseyerek ‘nasılsın?’ diye sorması bile beni çok etkiliyor.

Kendini geliştiren kültürlü bayanları beğeniyorum!

Onur: Hayat devam ederken, kendini ileri taşıyan bayanları beğeniyorum. Farklı bir müzik cinsinden hoşlanması, kentteki aktiflikleri takip etmesi, tutkuyla bağlı olduğu bir müellifin olması beni çok etkiliyor. Günün sonunda, hayatın her telinden konuşup öğrenebildiğim, eğlendiğim bir bayanla birlikte olmak istiyorum. Birlikte izlediğimiz dizinin yeni kısmının yayınlandığını ondan duymak şahane olurdu.

Dozunda iltifat eden bayanları beğeniyorum!

Bayanlar ilgi görmek, beğenilmek istiyor. Haklısınız! Ancak, bizim de özel ilgiye gereksinimimiz var. Daima övülmekten bahsetmiyorum lakin dozunda iltifat almak beni çok keyifli ediyor. Parfümümün hoş koktuğunu, ona aldığım hediyeyi beğendiğini, gömleğimin yakıştığını duymak istiyorum. Her gün bir doz övgü, bence her erkeğin güzeline sarfiyat. Haklı değil miyim? Benim için özel olan bir bayanın, bana tatlı kelamlar söylemesi egomu okşuyor.

Yüksek Topuklar Öneriyor:

Artık, “Yüksek Topuklar” grubu olarak, bizim bir teklifimiz var. Erkeklerin, ferah ve çiçeksi kokulardan hoşlandığını öğrendik. Bakımlı ve kendine ihtimam gösteren bayanlar zati hoş kokmak ister. Parfüm ve deodorant tercihinizde Emotion’ın birbirinden hoş 8 kokusundan birini tercih edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.