Erkekler neden aramaz seven erkek aramaz mı?

Evet kabul edelim biz bayanlar karmaşık yaratıklarız fakat erkeklerde o kadar pak değiller! Ne istediklerini asla direk söylemez daima kaçak dövüşürler. Biz bayanlarda ise herşey nettir, ya varızdır ya yokuzdur. Erkekler bizim aksimize vücut lisanı ile ne isteyip istemediklerini anlatmaya çalışırlar. Küçük bildiriler ve sinyaller gönderirler. Ne yazık ki birçok bayan bu bildirileri alamaz yada almak istemez ve daima kendi bildiğine inanır yada inanmak ister kimbilir. Gerçek birşey var ki o da bir erkek sizi aramıyorsa aramak istemiyordur! 2 sefer 2 nin 4 etmesi kadar net ve gerçek bir durum! 

İşi var, ağır, aslında beni üzmek istemiyor üzere cümlelerle kalbimizdeki adamı daima haklı çıkarmaya çalışırız ve bunu yılmadan yaparız. Adam aramaz, sormaz biz daima bizi düşündüğünü lakin aramaya çekindiğini sanırız. Artık uyanma vakti hanımlar! Sizi yanında isteseydi arardı, gelirdi, tutardı ve alırdı! 

Lütfen kendinize gerekli bedeli evvel siz verin, kendinizi evvel siz sevin ve sevilmeye paha bulun ki karşınızdaki adam sizi istemediğinde gururunuz incinmesin, yıkılmayın! Çok eski bir kelam vardır herkes bilir, ”ben elmayı seviyorum diye elma da beni sevmek zorunda mı?” karşılık ebediyen aşikâr, hayır… Siz kendinizden sorumlusunuz kendi hislerinizden, karşıdaki adamın ne hissedip hissetmediği ile zerre kadar ilgilenmeyin! Olacak üzere ise zorlayın lakin olmuyorsa zorlamayın, siz çok daha güzelini hakediyorsunuz!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.