En etkileyici öpüşme teknikleri

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri ve daha fazlasını özel haberimizden öğrenebilirsiniz! Birlikte, şahane dakikalar geçirmek ve onu baştan çıkarmak için gereken her şeyi keşfedeceksiniz!

Unutmayın, husus öpüşmek bile olsa onun da teknikleri vardır ve daha uygununu bilmek, sizi vazgeçilmez biri yapabilir. Hazır mısınız? Öyleyse, başlayalım!

1. Öpüşme teknikleri içinde en değerli kural

Taze nefes ve pak bir ağız kıymetlidir. Dişlerinizi naneli diş macunuyla fırçalayıp düzgünce durulayın. Akabinde meyveli sakız çiğneyin. Bu sayede ağızda beğenilen bir tat bırakırsınız. Şayet, diş fırçalama için vaktiniz yoksa bir büyük bardak su içip şekerli sakız çiğnemek kâfi olacaktır.

2. Dudaklarınıza bakım yaparak güzelleştirin

Yumuşacık ve pürüzsüz dudaklar, ikiniz için de öpüşme zevkini artırır. Her vakit dudak bakımına ihtimam gösterin, bilhassa soğuk kış günlerinde dudak çatlamasını önlemek için hami dudak bakım kremi kullanın. Süratli bir bakım için dudaklarınıza süzme bal sürüp masaj yaparak yedirin. Birkaç dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

3. Öpüşme tekniklerinde en hassas nokta

Etkileyici öpüşme için lisan kullanmak elbette kıymetlidir lakin bu hamleyi sona saklamak gerekir. Şimdi partneriniz size alışmamışken, öpüşme havasına girmemişken lisanınızı ağzına sokmanız gerçek değildir. ‘Se and the city’ dizisini izleyenler Charlotte karakterinin başına gelenleri hatırlıyordur: Daha birinci öpüşmede, erkek lisanını bayanın ağzına sokar ve bayanda rahatsız edici hisler oluşturur. Bu yüzden sakin olun.

4. Kendinize inancın ve o ana odaklanın!

Kendine itimadı yüksek olanların gücü büyüleyicidir, öpüşmekten zevk alır ve karşısındaki beşere da zevk verir. Bu yüzden kendinizden en ufak bir kaygı duymadan öpüşmeye başlayın. Sakin ve yumuşacık hareketlerle bu mükemmel anı doyasıya yaşayabilirsiniz.

5. Öpüşme teknikleri içinde naziklik kıymetlidir

Etkileyici öpüşme için nazik başlangıçlar en uygunudur. Dudaklarının kenarlarından öpün ve sonra ortalara yanlışsız gelin. Dudaklarınızı yavaşça ıslatıp eşinizin dudakları ortasına yerleştirin. Sonrasında yumuşacık hareketlerle dudaklarınızı oynatın.

6. Ellerinizi ve nefesinizi kullanabilirsiniz

Öpüşme, kendi doğal akışında gerçekleşirken ellerinizi ve nefesinizi kesinlikle kullanmalısınız. Örneğin, erkeğinizin boynunua yahut kulaklarına yavaşça dokunun. Kadınınızın beline sarılın yahut saçlarının ortasından ellerinizi geçirin. Sıcak nefesinizle kulağına yahut boynuna üfleyin.

7. Hafif ses çıkararak öpüşebilirsiniz

Şayet öpüşmenin ateşli bir sevişmeye dönüşmesini istiyorsanız, hafif iniltiler ve sesler çıkararak öpüşün. Fakat, sinemalardaki üzere abartı hareket ve seslerden kaçının. Nazikçe ve yalnızca tahrik edecek düzeyde sesler çıkarmak çok uygundur. Unutmayın, siz sinema yıldızı değilsiniz; sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Doğal olun.

8. Etkileyici öpüşme teknikleri deneyin

Öpüşürken daima birebir tempoda olmak karşınızdakini sıkabilir. Bu yüzden etkileyici öpüşme tekniklerini sırasıyla deneyin ve verdiği yansıları takip edin. Örneğin, lisanınızı kullanmanızdan hoşlanıyorsa devam edin; fakat rahatsız olursa farklı bir teknik kullanın. Eşinizin alt dudağını nazikçe ısırırken üst dudağını emin. Bu sırada ellerinizle kulakları, boynu yahut göğsüne dokunun. Erkeklerin zevk noktalarından biri boynudur, bu bölgeyi kesinlikle öpün.

9. Öpüşmenin finalini lisanınızla yapın

Lisanınızı yavaşça ıslatıp eşinizin dudaklarının etrafında lisanınızı yumuşacık hareketlerle gezdirin ve daha sonra lisanınızı ağzının içine sokup çıkarın. Bir mühlet lisanınızı içeride tutup hafif hareketler yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.