Burçların cinsellik sırları ve burçlara nazaran en ülkü seks durumları

Burçların cinsellik özellikleri nelerdir? Hangi burç nasıl seksten hoşlanır? Burçların cinsellik sırları nelerdir? Burçlara nazaran en ülkü seks konumları hangileridir? Bize hangi burçtan olduğunuzu söyleyin size cinsellik eğilimlerinizi söyleyelim. Ne demiş cetlerimiz; Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Her burcun cinsellikten beklentileri farklıdır. Kimi tek gecelik ilgiler yaşamak isterken kimi yalnızca partnerine sadık kalıyor. İşte sizler de partnerinizin burcuna nazaran cinsellik eğilimlerini bilerek bağınıza renk katabilir, unutulmaz tecrübeler yaşayabilirsiniz! 

BURÇLAR VE CİNSELLİK EĞİLİMLERİ

KOÇ ERKEĞİ: Çabuk uyarılan koç erkeği her yerde ve her kuralda seks yapabilmektedir. Romantik olan bir bayan için biraz fazla süratli ve kaba sayılabilir. Sonuca geç ulaşıp kısa müddette tekrar sevişebilirler.

KOÇ BAYANI: Seks yapmak istediğini açıkça belirtebilir bir koç bayanı. Tabuları yoktur ve yeni şeyler denemekten hoşlanırlar. Fantazi düşleri kurarlar ve karşısında yavuz bir partner olduğunda bu hayalleri gerçekleştirmekten kaçınmazlar

Koç burçlarının favori seks durumu: Ters Cowgirl

BOĞA ERKEĞİ: Konu üremek ise şayet inanılmaz bir cinsel performans gösterirler. Geç uyarılır ancak sonrasında saatlerce sevişebilir. Tek gecelik ilgiler onlara nazaran değildir. Partnerinden sevgi görmeyi ve okşanmayı beklerler.

BOĞA BAYANI: Gösterilşten ve lüksten etkilenir bir boğa bayanı. Uygun ambiansı yarattığınızda içindeki ateş ortaya çıkacaktır. Aşkta ve sekste ziyadesiyle sabırlıdır. Tekrarlanan hareketlerden bıkmaz.

Boğa burçlarının favori poziyonu: The Yogi

İKİZLER ERKEĞİ: Değişik ortamlardan ve değişik partnerlerden zevk alır bir ikizler erekği. Daima tıpkı partnerle olmak onları sıkar ve iktidarsızlaşmalarına sebep olur. Değişik durumlar denemk onlar için seksin en kıymetli ve heyecan uyandıran kısmıdır.

İKİZLER BAYANI: Bir cinsel bağlantı yaşayabilmeleri için evvel aşık olmaları gerekir ikizler bayanın. Erkekleri üzere bayanları da değişikliğe açıktır. Hengame ve sertlik onları son derece rahatsız eder.

İkizler burçlarının favori cinsel durumu: İkiz Düğüm

YENGEÇ ERKEĞİ : Aşırı duygusal olan yengeç erkeği yanlızca aşık olduğu partneri ile ve kendini yabancı hissetmeyeceği bir yerde bağlantıya girmek ister. Sakin ve duygusal imajının altında adeta bir panter yatar yengeç erkeğinin.

YENGEÇ BAYANI: Uçuk değişiklikler duygusal yengeç bayanlarını rahatsız eder. Sıcaklık, samimiyet, ufak öpücükler ve dokunuşlar yengeç bayanının içindeki ateşi çıkaracaktır.

Yengeç burçlarının favori seks konumu: Sarılan Vücutlar 

ASLAN ERKEĞİ: Yüksek benlik hislerine sahip olan aslan erkeği partnerinin kendisinden daha mahir olmasını istemez hatta bundan büyük rahatsızlık duyar. Cinselliğe çok düşkün değildir. Cinsellik esnasında daima övgü dolu cümleler duymak ister.

ASLAN BAYANI: Erkeği üzere aslan bayanı da yüceltilmek ve övülmek ister.Kendini açıkça göstermekten çekinmez bir aslan bayanı. Partnerinin kendisine aşık olmasını ister. Fantazilere meraklıdır.

Aslan burçlarının favori cinsel durumu: Amazon

BAŞAK ERKEĞİ: Yeteri kadar pak olduğunu düşündüğü her ortamda seks yapabilir bir başak erkeği. Mükemmelliyetçiliği sebebiyle partnerini şad edene kadar uğraşlar.

BAŞAK BAYANI : Zeki olan başak bayanları hislerini son derece marifet ve titizlikle gizleyebilir. Partneriyle cinsel bir alaka düşünebilmesi içinonun yeteri kadar pak olduğundan emin olmalıdır.Soğuk üzere görünür ancak içindeki ateş gösterdiğiniz sevgiyle birlikte ortaya çıkacaktır.

Başak burçlarının favori cinsel konumu: Asma Bahçe

TERAZİ ERKEĞİ: Kendilerini fazla üstün gören terazi erkekleri yanlızca hoş olduğunu düşündükleri bayanlarla birlikte olmak isterler. Eşinin olup olmadık vakitte istekte bulunmasından rahatsız olur zira onun için her şeyin bir vakti vardır.

TERAZİ BAYANI: İncelikten etkilenen terazi bayanlarıyla birlikye olabilmek için son derece kibar olmalı ve kalbine hitap etmelisiniz. Telaşlı olmaktan hoşlanmaz.Ortamın hoşluğu onlar için çok kıymetlidir. Süprizlerden ve değişikliklerden çok etkilenirler.

Terazi burçlarının favori seks durumu: Uzanan Makas

AKREP ERKEĞİ : Bir akrep erkeği için sekssiz yaşamak imkansızdır. Sekste hudut yoktur akrep erkeği için. Seksi sayılabilecek tüm bayanlar akrep erkeği için caziptir. Ama bir akrep erkeği aşık olduğunda şaşırtan biçimde seksten uzaklaşır. Bu sebeple tek gecelik ilşkilere daha yatkındır.

AKREP BAYANI: Çabuk uyarılır akrep bayanı.Partnerinin fiziği onun için hayli değerlidir.Çok ateşli olmasına rağmen incecik bir ruha sahitir akrep bayanı.Partnerine hakimiyet kurmayı sever . Partnerinin yanlızca ona ilişkin olmasını ister. Tüm burçlar içinde erotizme en düşkün burç akreptir.

Akrep burçlarının favori seks konumu: Oynak

YAY ERKEĞİ:Değişik olan tüm yerler yay ereği için birebirdir. Klasik başlayan sevişmelerden hoşlanmaz. Kah denizde kah ormanda seks yapmayı düşünmek bile yay erkeklerini heyecanlandırır.

YAY BAYANI: Seks yay bayanı için epeyce değerlidir. Heyecanlı ve ateşli bir aşık olan yay bayanı aşık olduğunda gözü hiçbir şey görmez. Değişikliklere son derece açıktır. Değişik cinsel düşler kurmaya ve uygulamaya bayılırlar

Yay burçlarının favori seks durumu: Müstehcen Dans

OĞLAK ERKEĞİ : Geç uyarılır bir oğlak erkeği. Cinsellik onun için son derece önemli bir iştir adeta.Sakin ortamlardan hoşlanan oğlak erkeği güvensizlik sebebiyle sık sık partner değiştirr. Değişik ortamlardan  ve değişik durumlardan rahatsızlık duyar.

OĞLAK BAYANI: Utangaç görüntüsüsnün altında uyandırılmayı bekleyen bir dişi panter vardır oğlak bayanının. Değişikliklerden hoşlanır lakin utangaç olduğundan bunu lisana getirmesi vakit alır. sert hareketlerden hoşlanmazlar.

Oğlak burçlarının favori seks konumu: Misyoner

KOVA ERKEĞİ: Kova erkeği için seks olmazsa olmaz değildir. Değişik yerlerde ve değişik vakitlerde farklı partnerlerle birlikte olabilir ve bunlara mana yüklemez. Romantizmden hoşlanmayan kova erkeklerinin  seks shoplara ilgisi büyüktür. Mekanik oyuncakları sever. Erotik sinemalar, fotoğraflar ilgisini çekebilir. Sanal seks favorisidir.  

KOVA BAYANI : Kova bayanı için seks demek özgürlük demektir. Yeniliklere son derece açıktır kova bayanı.Çıplaklıktan utanmazlar. Partnerinin asil olması onlar için epey kıymetlidir.

Kova burçlarının favori seks durumları: Yerde seks

BALIK ERKEĞİ:Romantik bir aşık olan balık erkeği partnerini sık sık değiştirme muhtaçlığı hisseder. Sonrasında da vicdan azabı duyması onun için kaçınılmaz olur.Adeta hoşluğa zaafı vardır.

BALIK BAYANI :Hem gönlünün hem başının okşanmasına muhtaçlık duyar bir balık bayanı kalbini diğerine açmak için. Utangaç yapısı sebebiyle geç uyarılacaktır lakin içindeki ateş ortaya çıkmak için can atar bir balık bayanının.

Balık burçlarının favori seks durumları: Örümcek Ağı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.