Aşkı en derin yaşayan burç hangisi balık burçları bunlardan biri!

Husus aşk olduğunda, burçlar hiç inanmasanız bile hoşlandığınız insan hakkında bir ipucu edinmek için başvurulan yer oluyor. Her burcun farklı karakteri olduğu üzere mevzu aşk olduğunda da birtakım burçlar sevgisini daha içten ve derinden gösteriyor. Aşkını en derin yaşayan burçları sizin için sıraladık. Gelin en tutkulu burçlara birlikte bakalım!

İkizler burcu

İkizler burcunu burada görmekten şaşırmış olabilirsiniz. Zira birçok insanın aşk hayatında İkizler burcu kalp kırıklığı vardır. Tüm bunları kabul etmekle bir arada İkizler burçlarının aşkı yaşamayı çok güzel bildiğini itiraf etmek zorundayız. Bir İkizler burcu ile beraberken kendinizi bulutların üzerinde hissedersiniz. Size kendinizi süper kıymetli, özel hissettirirler.  

İkizler burçlarının bağlantıda en sevdiği etap çoğumuzun bildiği üzere flört periyodudur. Karşısındaki kişiyi çözmeye çalışma evresine bayılırlar. Alakanın başında çok heyecanlı ve ilgili olan İkizler burçları, partnerlerini keyifli etmek için her şeyi yaparlar. Bu istekli tutumları, “Aman Allahım bana çok aşık” demenize neden olabilir.

Koç burcu

Zodyak sıralamasının birinci burcu olan Koçlar, aşkta tutkulu olan burçların da başında geliyor. Koç burcu aşıkken gözü hiçbir şey görmez, hesap kitap yapmaz, yalnızca yaşar. Bağlarında fedakarlık yapmaktan çekinmezler. Koç burçlarında o denli bir tutku vardır ki, aşkı tek taraflı yaşasa bile uzun vakit sürdürebilir, kendi içinde yaşarken de aşktan vazgeçmezler. 

Mutsuz oldukları bir bağlantıda bile çabucak pes etmek yerine bir tahlil ararlar, sevmeye devam eder ve sevilmeyi beklerler. Aşkla dolup taşan bir Koç burcu, partnerini keyifli etmek için her şeyi yapacaktır.

Balık burcu

Balık burçları her duyguyu en uçlarda yaşarlar, bu husus aşkta da aynı! Aşkta eli kolu bağlanan Balık burçları tüm zayıflıkları ile kendini teslim eder. Hiçbir şeyi saklama gereği duymazlar. Gizemli davranmayı beceremezler, kendileriyle ilgili her şeyi açık ederler. Hislerini saklamayı asla başaramayan Balık burçlarının ne düşündüğünü gözlerine bakarak dahi anlayabilirsiniz.

Terazi burcu

Terazi burçları dışarıdan fazla mantıklı, istikrarlı ve hatta soğuk görünebilirler. Lakin aradığı insanı bulduğuna inandığında sonsuza kadar sevmeye ant içerler. Terazi burçlarının tabiatında ihanet yoktur. Çok sadık sevgililerdir. 

Bir Terazi burcunun bağlantıda arbede edecek raddeye gelmesi güçtür. Tartışmadan uzak durmak isteyen Teraziler kırılmaktan ve kırmaktan da çok korkarlar. Siz tartışmaya çalışırken Terazi burcu partneriniz bir duvar üzere soğuk ve hissiz durabilir. Bu sizi çıldırtmasın. Sizinle arbede etmiyorsa büsbütün sevdiğindendir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.