8 Kasım Pazar günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 8 Kasım Pazar gününün günlük burç yorumları…

8 Kasım Koç burcu yorumu

Yeni yeni birlikte olmaya başladığınız birisi var. Onu gereğince tanımadığınız için zaaflarını bilmiyorsunuz. Yeni tanışmaların gerisinden daha az beklentili olmaya çalışın. İşteki veriminiz eksiksiz. Tekrar de gereğince takdir edilmediğinizi düşünmek motivasyonunuzu kırıyor! Sabırlı tutumunuzun karşılığını göreceksiniz. Maddi manada sizi zorlayacağını düşündüğünüz bir yatırımı bugün yapmanız mümkün değil. Dişlerinizle ilgili sorunlar kelam konusu, ihmal etmeyin.

8 Kasım Boğa burcu yorumu

Kalbiniz kırgın ve aşka küskünsünüz; bitmiş ilginizi tekrar başlatmak mantıklı gözükmüyor. Bugünlerde farklı biri dikkatinizi çekebilir, bu bireye ilgisiz kalamayabilirsiniz. Değerli mevkilerde olan şahıslarla yaptığınız görüşmeler sonuçlarını vermeye başladı. Uzun müddettir işinizde beklediğiniz terfi haberi bugünlerde size ulaşacak. Alım satımla ilgili işleriniz gündeme gelebilir. Beslenmenin değerine fazla dikkat ettiğiniz söylenemez. Dikkatli olmazsanız kimi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

8 Kasım İkizler burcu yorumu

Hiç ummadığınız biri size hayranlığını lisana getirebilir. İnce eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir, zira onunla ilgili aslında olumlu kanılarınız var. Birebir ortamda çalıştığınız ve sizin her hareketinize muhalefet eden bir kimse, sizin uygun niyetiniz karşısında nihayet sizden yana çıkmaya başlayacak. Bu durum hayatınızda bir dönüm olabilir. Harcamak sizin hobiniz üzere. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak zorunda kalabilirsiniz. Yediklerinize dikkat, mideniz bozulabilir.

8 Kasım Yengeç burcu yorumu

Sevgilinize karşı düşündüklerinizi söylemeden evvel düşünmeli ve öfkeli davranışlardan kaçınmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda süratle ilerleyip basamakları kolay çıkabileceğiniz bir periyot. Aldığınız kararlar ve olumlu müspet istikametiniz size her vakit kazandıracaktır. Tüm bunları yaparken süratli gelişen olayları kabullenmekte zorlanabilirsiniz fakat tüm gerçekler ortada. Başarınızı kabullenin, beğenilen sürprizler sizi bekliyor. Yakın etrafınızdan birine maddi takviye vermeniz kelam konusu.

8 Kasım Aslan burcu yorumu

Sevgi ve ilgi çekmek için hiç yeri ve aslı olmadığı halde kıskançlık yaratmanız tehlikeli bir oyun! Son bir damla, bardağı taşırabilir. İş yerinde bir husus hakkında yanlış bilgilendirildiniz. Bir an evvel doğruyu arayıp bulmazsanız, itibarınız sarsılacak gibi! Karınız yerinde, lakin büyük ödemeleriniz yüzünden paraya çok gereksiniminiz var. Konutunuza almak istediğiniz bir eşyayı ertelemeniz gerekebilir. Uzun saatler masa başında bilgisayar kullanmak göz sıhhatinizi bozuyor.

8 Kasım Başak burcu yorumu

Bugünü âlâ kıymetlendirmeli ve meslek amaçlarınıza adapte olmalısınız. Hedeflerinize ulaşmak için üstlerinizle görüşebilir ve onlara planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Olumlu gelişmeler çok yakında. İş hayatınızdaki performansınız üstlerinizin gözünden kaçmıyor. Birlikte olduğunuz şahısla ailesi yüzünden ufak bir tartışma yaşamanız mümkün. Büyütmeyin zira haksız olduğunu çabucak anlayacak. Yeterli planlarla bol gelir sağlamanız mümkün. Bu günler içinde sıhhat hususları gündeminizi biraz meşgul edebilir.

8 Kasım Terazi burcu yorumu

Arkadaşlarınıza olan düşkünlüğünüz, özel hayatınızda meseleler yaratabiliyor. Bu ilgileri daha sıkıntısız yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olmalısınız. Mesleksel manada da savaş verdiğiniz alanda galibiyet sizin olacak. Lakin ruhen ve bedenen yorgunluklarınız birikiyor ve size bir rahatsızlık olarak dönmemesi için yeni hobilere başlayın, rahatlayın. Uzun vakittir beklediğiniz paranın size geleceği yolda her gün yeni bir mahzur ortaya çıkıyor.

8 Kasım Akrep burcu yorumu

Kimi alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz, değişiklik içine girmeniz aşk hayatınızı renklendirecek. Yaşama zevki ve gayret şevki bulacaksınız. İş bağında olduğunuz şahısları bugün kırabilir ve sonra huzursuz olabilirsiniz. Bu davranışlar sizin düşman kazanmanıza neden olabilir. Hesapta olmayan harcamalar yüzünden sistemli ödemeleriniz aksayacak. Sıhhat mevzularındaki kuşkularınızdan kurtulmak için bir an evvel sıhhat denetimi yaptırmalısınız.

8 Kasım Yay burcu yorumu

Sevgilinize karşı gösterdiğiniz yeterli niyet, meselelerin tahlilinde kâfi olmuyor. Partneriniz, çok kararlı kuşkular içinde. Bağlılığınızı yine ispat etmekten kaçınmayın. İş hayatınızda karamsarlıktan vazgeçin. Kısa müddet içerisinde, standardınızı çok yükseltebilecek birtakım teklifler gelecek. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. Maddi mevzuda beklenmedik harcamalarınız nedeniyle biraz zorlanabilirsiniz. Hazımsızlık sorununuz, sıhhatsiz beklenmenizden kaynaklanıyor.

8 Kasım Oğlak burcu yorumu

Özel hayatınızda sevgi ve hürmete aşktan daha çok ehemmiyet veriyorsunuz. O da bir bağda sizin aradıklarınızı arıyor. Uyumunuzun bir nedeni de bu. Bu ortalar tek sıkıntılı alanınız iş hayatınız. Sizin dikkatinizi öbür tarafa çekmek hatta sizi bıktırmak, vazgeçirmek istiyorlar, sabır gösterirseniz uzun müddet elde edemeyeceğiniz bir muvaffakiyete kavuşursunuz. Geride bıraktığınız ödemeler sizi oldukça rahatlatmış görünüyor. Yarım kalan diyetinize yine başlayabilirsiniz.

8 Kasım Kova burcu yorumu

Aşkınızdaki ufak tefek sorunları aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberleriniz var. İşle ilgili hususlarda aldığınız birtakım kararlar olumlu sonuç vermeyebilir. Bu nedenle dikkatli ve düşünerek davranmanızda yarar var. Konutunuzda yapmak istediğiniz değişimler için nakdî kaynaklara gereksiniminiz olabilir. Bir yakınınızın sıhhat meselesiyle ilgili düzgün haber almak keyfinizi yerine getirecek.

8 Kasım Balık burcu yorumu

Yeni yeni birlikte olmaya başladığınız birisi var. Onu gereğince tanımadığınız için zaaflarını bilmiyorsunuz. Yeni tanışmaların gerisinden daha az beklentili olmaya çalışın. İşteki veriminiz eksiksiz. Tekrar de gereğince takdir edilmediğinizi düşünmek motivasyonunuzu kırıyor! Sabırlı tutumunuzun karşılığını göreceksiniz. Maddi manada sizi zorlayacağını düşündüğünüz bir yatırımı bugün yapmanız mümkün değil. Dişlerinizle ilgili sorunlar kelam konusu, ihmal etmeyin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.