2021 dekorasyon trendleri: Konfor ve Yaratıcılık

Yeni yıl hayallerimizi gerçekleştirmek için hoş bir başlangıç. Değişime konutumuzdan başlayabiliriz. 2021 için trend kestirimleri ve tarzları de ortaya çıkmaya başladı. Hasebiyle konutunuzu ya da çalışma ortamınızı daha şık hale getirmek için bu trendleri ve dekorasyon fikirlerini baz alabilirsiniz. 2021 yılında fonksiyonellik ön plana çıkacak ve birtakım alışkanlıklarımız yerini değişik trendlere bırakacak üzere görünüyor.

Son yıllarda, mesken dekorasyonu kelam konusu olduğunda birçok tarz trend oldu, lakin birden fazla vakit tek istediğimizin, huzurlu ve rahat hissettiren bir ortam. Yaşadığımız yeri konforlu ve cazip kılmak için sizi yansıtan tarzı bulmak o kadar da güç değil. Bu nedenle 2021 konut dekorasyonu, her odasında önceliği sizin konforunuza veren ancak estetikten de taviz vermeyen yeniliklere kapılarını açıyor.

Doğallığı konutunuza taşıyın

Yeni yılda, içerisinde rahat hissedeceğiniz, sade, düz ve yalın çizgilere sahip tarzlar ön planda olacak. Ahşabın, mermerin, denizin doğallığı meskeninize geliyor. Deniz vurgusu yapan mavi tonlarının yanı sıra, krem ve pastel renklerin hakim olacağı 2021, size dingin bir ortam ve yenilenme fırsatı sunuyor.

Keskin sınırların cazipliği ömür alanlarınızda

Doğallığın yanı sıra, geometrik formlar vazgeçilmez modüller haline gelecek. Dikdörtgen, kare üzere keskin mobilyalar ve yuvarlak nesneler dekorasyon modasının temelini oluşturuyor. Ayrıyeten, yuvarlak çizgili mobilyalar, aynalar yahut geometrik hallere sahip nesneler meskeninize sofistike bir hava katacak.

Metalin ışıltısı devam ediyor

2021 yılında argümanlı metal ayrıntılar da popülaritesini koruyacak. Rose metal ve altın ışıltısını birçok dizaynda ve tamamlayıcı eserlerde görmeye devam edeceğiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.