20 Kasım Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 20 Kasım Cuma gününün günlük burç yorumları…

20 Kasım Koç burcu yorumu

Sevgiliniz siz güvenmek istiyor. Şimdilik bağlantınızın bir tehlike altında olmadığını ona kanıtlayın. Rekabetten hoşlanmamanıza karşın giderek rekabetin esiri olmaya başladınız. Boşuna vesveseye kapılmayın, rakibinizin sizin yanınızda en küçük talihi dahi yok! Kendinize itimatla ve hamasetle yapacağınız yeni bir teşebbüs size çok şey kazandıracak! Bugünlerde hesapta olmayan gelişmeler sizi sıkı para siyasetleri içine sokabilir. Baş ağrılarınızın nedeni, son günlerdeki sistemsiz uyku saatleriniz.

20 Kasım Boğa burcu yorumu

Bugün etrafınızdaki tüm beşerlerle bir ortadayken, yani yalnız değilken bile sevgilinize gereksiniminiz olduğunu ve onu çok sevdiğinizi hissedebilirsiniz. İş yerinde ortaya çıkan sorunun bir arka niyetten değil küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını öğrenip rahatlayacaksınız. Bu ortalarda yaşanan finansal gelişmeler moralinizin yükselmesini ve hayata daha ölçülü yaklaşmanızı sağlayacak. Yakın etrafınızdaki bir sıhhat sorunu ile önemli biçimde ilgilenmeniz gerekiyor.

20 Kasım İkizler burcu yorumu

Son günlerdeki dertli haliniz sevgilinizin gözünden kaçmıyor. O da, bu ıstırapların nedenlerinizi bağınızda arıyor. Sorununuzun asıl kaynağını onunla paylaşın. Sizi istismar edip kullanan bir çalışma arkadaşınız var. Âlâ niyetiniz bunun farkına varmanızı engelliyor. İşlerinizle ilgili bir seyahate çıkmanız ve döndükten sonra çok çalışmanız gerekebilir. Maddi manada hoş gelişmelerin olabileceği olumlu bir dönemdesiniz. Metabolizma süratiniz bu ortalar yavaş. Kilo sorunu yaşamanız muhtemel.

20 Kasım Yengeç burcu yorumu

Sevgilinizin kırıcı davranması sizi sevmediği manasına gelmiyor. Sizden beklediği adımı bir türlü atamıyorsunuz. Onun taleplerine karşılık vermeniz alakanıza güzel gelecek. İş yerinde sorun yaşamak istemiyorsanız, etrafınızdan gelen dedikodulara kulaklarınızı tıkamalısınız. İş projelerinizi hayata geçirmenize çok az bir vakit kaldı. Maddi manada kimi ilerlemeler kaydedecek, bir mühlet evvel oluşan kayıplarınızı telafi edebileceksiniz. Gerçek beslenme gerginliğinizi alıp götürür.

20 Kasım Aslan burcu yorumu

Yaşadığınız kısa ayrılık sizi üzmesin. Bu ayrılık müddetince birtakım ufak tefek yanlışlarınızı direkt görerek, ilginizi daha objektif değerlendirmeye çalışmalısınız. Hiç sorun çıkarmadan çalıştığınız için, kimileri sizin ne kadar çok iş yaptığınızın farkına varamıyor. Lakin becerikliliğinizi gören ve takdir edenler de var. Ödemeler, alacaklar, borçlar ortasında gidip gelmekten yoruldunuz. Artık bir çıkış yolu bulmalısınız. Rahatsızlığınızı atlatmanıza karşın tekrar de kendinize karşı daha dikkatli olun.

20 Kasım Başak burcu yorumu

Hislerinizin ağır olacağı bir gün. Aşk hayatınızla ilgili alacağınız birtakım haberlerden etkilenebilirsiniz. Lakin, sevdiğinizle aranızdaki ilgiler giderek daha sıcak olacak. Olayların üzerine fazla gitmemeli, gelişmeleri beklemelisiniz. Çalışma hayatınızda sonlarınızı yine oynatacak bir durumla müsabakanız mümkün. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Hiçbir şey kalp kırmaya değmez. Maddi çalışmalarınız beklediğiniz üzere gelişiyor. Eklem ağrıları biraz da hareketsizlikten.

20 Kasım Terazi burcu yorumu

Aşk hayatınızın büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyorsunuz, ama münasebet arkadaşınız şimdi ikna olmuş değil. Sabırlı olmak sizin avantajınız olacak. Mesleğinizle ilgili farklı gelişmeler içinde bulunduğunuz bir devir. Farklı istekler içine girebilir, fikirlerinizi yine düzenlemeye başlayabilirsiniz. Önemsemediğiniz küçük harcamalar gözünüze batmıyor, lakin sonradan zahmetini yaşıyorsunuz. Sıhhatinize hiç dikkat etmiyorsunuz, artık tahminen değerli değil lakin yarın kıymetli olabilir.

20 Kasım Akrep burcu yorumu

Yeni biriyle tanışacaksınız. Birinci başta size çok sempatik ve sağlam gelen bu kişi sonradan sizi hayrete düşürebilir. Şimdiden tedbirinizi almaya bakın. İşinizle ilgili beklentilerinizin karşılanmaması performans düşüklüğüne neden olabilir. En azından çalışma arkadaşlarınızla gerginlik yaşamamaya çalışın. Alacağınız vereceğiniz birbirine karışmış durumda. Bir an evvel bütçenizi gözden geçirin! Sıhhatinizle ilgili kaygılarınız tekrar yersiz çıktı. Ancak bu sizi pek rahatlatmadı.

20 Kasım Yay burcu yorumu

Yeni bir aşka daha bir mühlet kapalısınız. Çok uzun vakit geçmesine karşın onu unutamıyorsunuz. Birebirini bir daha yaşayamayacağınıza inandığınız bu bağlantının anıları size kâfi geliyor. Kendinizi ağır bir iş temposunun içinde bulmanız mümkün. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalarınızın karşılığını, maddi olarak alabileceksiniz. Maddi yatırımlar konusunda sakin olabilirseniz yararlı çıkabileceğiniz bir gün. Sıhhatinize itina gösterin. Soğuk algınlıklarına karşı önlemli davranmalısınız.

20 Kasım Oğlak burcu yorumu

Aşk hayatınız biraz canlılığını yitirmiş üzere. Her şeye karşın birbirinizde bulmuş olduğunuz pahaları kâfi görüyor, diğerlerinde kolay, kolay bulamayacağınızı düşünüyorsunuz. Günlük işlerin yanı sıra, apansız çıkan beklenmedik ihtiyaçlar bunalmanıza neden olabilir. Hiç değilse, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Mali açıdan şanslı bir gün. Her gerilim anında midenizdeki sorunun tekrar patlak vermesi günlük yaşantınızı önemli halde etkiliyor. Yediklerinize biraz daha dikkat.

20 Kasım Kova burcu yorumu

Partnerinizle aranızda problemler var. Aranızdaki çelişkileri çözemiyorsanız, ilgiye son verin. Ne kadar çok beklerseniz o kadar çok üzülürsünüz. Uzun vakittir tereddütte kaldığınız mesleksel bir olayı alacağınız bir haberle düzgün bir biçimde sonuçlandırıp, bu durumdan çok karlı çıkabilirsiniz. Kimi harcamalar konusunda kendinizi denetim etmekte zahmet çektiğiniz bugünlerde bir yakınınız sizden borç para isteyebilir. Şu sıralar kendinizi bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler.

20 Kasım Balık burcu yorumu

Sevgiliniz siz güvenmek istiyor. Şimdilik münasebetinizin bir tehlike altında olmadığını ona kanıtlayın. Rekabetten hoşlanmamanıza karşın giderek rekabetin esiri olmaya başladınız. Boşuna vesveseye kapılmayın, rakibinizin sizin yanınızda en küçük talihi dahi yok! Kendinize itimatla ve cüretle yapacağınız yeni bir teşebbüs size çok şey kazandıracak! Bugünlerde hesapta olmayan gelişmeler sizi sıkı para siyasetleri içine sokabilir. Baş ağrılarınızın nedeni, son günlerdeki sistemsiz uyku saatleriniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.